Skocz do zawartości
pietrzu1910

bf4 ps4 problem premium

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam problem z premium do bf4 na ps4 kupilem dzisiaj sciagnolem i dupa nie dziala.W menu pss powiadomienia>pobrane>pod wszystkimi dodatkami i premium jest napisane gotowe do instalacji nie wiem co robic pomozcie.Usuwalem to sciagalem od nowa i nic a w menu bf4 wyswietla sie komunikat brak zawartosci lub cos tam


witajcie mam problem z premium do bf4 na ps4 kupilem dzisiaj sciagnolem i dupa nie dziala.W menu pss powiadomienia>pobrane>pod wszystkimi dodatkami i premium jest napisane gotowe do instalacji nie wiem co robic pomozcie.Usuwalem to sciagalem od nowa i nic a w menu bf4 wyswietla sie komunikat brak zawartosci lub cos tam

 

Wyczytalem ze moze byc taka mozliwosc > bfa 4 mam w wersji ang cyfrowa a premium kupilem w polskiej to moze nie dzialac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja oprogramowania PS4(Systemu) zainstalowałeś?Najnowszą aktualizację do Battlefield 4 pobrałeś?Masz pewność ze gra jest zainstalowana na dysku konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest pobrane zainstalowane chodzi ladnie.Wydaje mi sie ze to jest problem wersji gry angielska a premium kupione w polskim pss :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie gra jest pewnie z amerykanskiego pss?

Miałem coś podobnego i u mnie pomogła opcja "odnowienie licencji" czy jakoś tak w menu konsoli. Wcześniej wyglądało tak jakby premium był ale grać nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli gra jest z innego regionu niż dlc (premium) to nie będzie działac i ani odnowienie licencji ani kontakt z supportem nie pomoże. najprawdopodobniej kasa wyrzucona w błoto, chyba że się support zlituje i odda ale mocno w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi tu smierdzi kombinowaniem ze slotami, bo jak inaczej można kupić gre w wersji cyfrowej z amerykanskiego PSS a premium do niej z polskiego PSS?

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premium można kupić na wiele sposobów, nie musisz nawet mieć gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsolke kupie po10 sierpnia ale juz zaczalem kupywac gry i w tym mam plytke bf4 i widze po pudelku ze nie ma on polskiego jezyka, wiec nie bede mogl kupic premium na psstore? Czy na pudelku mozna odczytac gdzies wersje regionu czy to europejska czy amerykanska?

 

EDIT. widze ze na plytce napisane ze licencja w europie to premka powinna dzialac ;)

Edytowane przez kyuuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×