Skocz do zawartości
Airbolt

TowerFall:Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

post-22202-0-92426100-1404373058_thumb.j

Wczoraj dokładnie 02.07.2014 dostaliśmy tą grę w ofercie PS Plus.

Ja po spędzeniu jakiś dwóch godzin nad tym tytułem ubolewam nad jednym.

Nie ma trybu CO-OP Online. Jest oczywiście możliwość grania na kanapie nawet w 4 osoby ale jak że trudno znaleźć tyle padów, a po drugie tylu chętnych grania akurat w tą pozycję.

Gra ma swój stary klimacik i odpalając ją wczoraj przypomniały mi się czasy Pegasusa, bardzo dobra grywalność lecz brakuje kolegów od łuku:).

Jakie są wasze wrażenia związane z tą pozycją i czy jest szansa że developer będzie w stanie zaimpletować tryb multiplayer online do tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, włączyłem i nawet chwilę pograłem, ale ten zlepek pikseli mnie odrzuca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem to samo wrażenie.

Wiem że w obecnych czasach gdy na smartach pojawiają sie gry z grafiką lepszą niż na PS2 ciężko jest przekonać się do takich tytułów jak ten

Lecz na prawdę sporo funu z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie zaskoczyła pozytywnie. Jest klimatyczna, oldskulowa i wciągająca. Mechanika gry jest złożona za sprawą sterowania, a odgłosy z głośniczka dualshocka trzymają klimat. Poziom trudności jest elegancko wyżyłowany  :)

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij, ja uzasadniłem dlaczego mi się podoba  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby to bylo na vite moze bym pogral dluzej, a tak zobaczylem zagralem wypieprzylem z dysku bez przesady z tymi indorami znowu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba zaczynaja przesadzac z tymi "indykami".. rozumiem sentyment, mode na retro.. ale pixel poganianacy inny pixel na telewizorze o przekatnej powyzej metra nie wyglada najlepiej. Nie po to kupilem nextgena a to co rzucaja w PS+ przestaje byc zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem to samo wrażenie.

Wiem że w obecnych czasach gdy na smartach pojawiają sie gry z grafiką lepszą niż na PS2 ciężko jest przekonać się do takich tytułów jak ten

Lecz na prawdę sporo funu z gry

Fun może i jest (nie wiem, bo grałem za krótko), ale w trosce o swoje oczy nie zamierzam tego sprawdzać. Na początku rozwoju gier niezależnych, takie produkcje jeszcze bawiły i byly naprawdę miłym dodatkiem do AAA. I zazwyczaj miały jakiś ciekawy pomysł na siebie. A obecnie każdy może włączyć Game Makera i sklecić coś na szybko - przypina się temu łatkę indie i już się jest developerem (i można strzelać fochy jak ten od Fez'a). Mamy XXI wiek oraz next geny pod strzechą i ja takiemu pikselowemu badziewiu z etykietką retro-indie, serdecznie dziękuję. Od grania w takie coś mam tablet albo smart'a...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba zaczynaja przesadzac z tymi "indykami".. rozumiem sentyment, mode na retro.. ale pixel poganianacy inny pixel na telewizorze o przekatnej powyzej metra nie wyglada najlepiej. Nie po to kupilem nextgena a to co rzucaja w PS+ przestaje byc zabawne.

 

Ja generalnie gry z plusa traktuje jako dodatek nie podniecam sie ze wrzucaja suchary bo plusa mam glownie dla vity. A jakby tak podsumowac samego plusa dla ps4 to nie jest wcale taki zly i jest 100razy lepszy niz byl jak startowal dla ps3. Pare fajnych gierek juz jest. Mozna ogrywac miedzy wiekszymi tytulami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z indykami jest taki problem, że mocno obniżyły loty, większość gier, które wychodzi to kolejne wariacje oklepanego pomysłu bez innowacji, albo bezczelne zrzynki z większych produkcji, i to wyjątkowo nieudane zrzynki (np. Lone survivor=silent hilll 2d). W dodatku ostatnio jest jakaś plaga gier w stylistyce retro, nie oczekuję od indyków graficznych fajerwerków, ale ciekawego zamysłu stylistycznego, jak to było np. w Limbo. Taka rozpikselowana kupa mnie po prostu odrzuca, nic nie widać, oczy się męczą, w tle jakieś upierdliwe, męczące 8-bitowe kawałki. Jak nawiązywać do klasyków to z pomysłem, takie tortury ludzkich zmysłów to nie dla mnie już.

 

Nie mam nic przeciwko indykom, fajnie, że trafiają do ps+ bo duże gry AAA i tak kupię, a na indyki czasem szkoda kasy, i plus jest okazją by poznać jakiś ciekawy tytuł, ale za wyjątkiem Don't Starve dostajemy jakieś relikty odległych czasów, nadające się co najwyżej na posiedzenie na kiblu na takiej Vicie, a nie na dużej konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł do mnie mój brat i wyśmiał mnie, gdy zobaczył w co gram. Grafika i ogólny poziom wszystkiego. Później dałem mu pada i powiedziałem "GRAJ I NIE GADAJ!". To był mój błąd, bo nie mogłem odzyskać tego pada. Wsiąknął w całości w Towerfall. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, ale gierka jest za dwie dyszki w PS Store, a szukam właśnie czegoś fajnego do kanapowego co-op. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.07.2014 o 12:05, kloose napisał:

A obecnie każdy może włączyć Game Makera i sklecić coś na szybko - przypina się temu łatkę indie i już się jest developerem (i można strzelać fochy jak ten od Fez'a).

 

Polecam gorąco:

https://www.netflix.com/watch/70229918?trackId=13752289&tctx=0%2C0%2C5845bb4dc65ff50b93c49fbb6b679d917420a0a0%3Ad1ccd4c04d04b1e41cc7ee957971c94807948c49

 

Tzw 'ten od Fez'a' przeszedł przez niezłe piekło pracując nad grą. Nie dziwię się mu że rzucił branżę w cholerę.

Dobra gra obroni się sama nawet jeśli to pixelart.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×