Skocz do zawartości
can5ona

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obiecywałem sobie za wiele, kupiłem slota i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Łupię cały czas na mocnym PCie i, fakt, grafika jest słaba, ale tylko w porównaniu do obecnych tytułów na PS4 i PC. W żaden sposób nie wpływa to na rozgrywkę. Graphic whores niech kupują na PS4 dla lepszej rozdziałki i tekstur.Moja opinia - jesli masz PS3 nie warto kupować PS4 dla tej gry. W sumie to PS4 jak na razie w ogóle nie warto kupować :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecywałem sobie za wiele, kupiłem slota i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Łupię cały czas na mocnym PCie i, fakt, grafika jest słaba, ale tylko w porównaniu do obecnych tytułów na PS4 i PC. W żaden sposób nie wpływa to na rozgrywkę. Graphic whores niech kupują na PS4 dla lepszej rozdziałki i tekstur.Moja opinia - jesli masz PS3 nie warto kupować PS4 dla tej gry. W sumie to PS4 jak na razie w ogóle nie warto kupować :P

trolling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecywałem sobie za wiele, kupiłem slota i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Łupię cały czas na mocnym PCie i, fakt, grafika jest słaba, ale tylko w porównaniu do obecnych tytułów na PS4 i PC. W żaden sposób nie wpływa to na rozgrywkę. Graphic whores niech kupują na PS4 dla lepszej rozdziałki i tekstur.Moja opinia - jesli masz PS3 nie warto kupować PS4 dla tej gry. W sumie to PS4 jak na razie w ogóle nie warto kupować :P

Prawda. A jeszcze słyszałem że ze względu na XOne zmniejszono liczbę klatek także na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i potrzebuję szybkiej odpowiedzi ;)

 

Za jaką cenę chodzą używki Destiny na PS3 ?

 

Czy z używaną grą mogę grać online?

Grałem w wakacyjną betę na Xbox One... Piękne....eh..

 

Ja niestety mam PS3... kiedyś PS4...kiedyś...

A gra fajna. Wiadomo. Kupie używaną... i najwyżej sprzedam gdy będę miał zamiar kupować PS4... może w BundlePacku z Destiny ;D

 

Ps. A gdzie wtedy najlepiej kupić używaną grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i potrzebuję szybkiej odpowiedzi ;)

 

Za jaką cenę chodzą używki Destiny na PS3 ?

 

Czy z używaną grą mogę grać online?

Grałem w wakacyjną betę na Xbox One... Piękne....eh..

 

Ja niestety mam PS3... kiedyś PS4...kiedyś...

A gra fajna. Wiadomo. Kupie używaną... i najwyżej sprzedam gdy będę miał zamiar kupować PS4... może w BundlePacku z Destiny ;D

 

Ps. A gdzie wtedy najlepiej kupić używaną grę ?

 

 

Za 110-130 zł są używki.

Kupuj na allegro.

Nie martw się, między PS3 a PS4 jedyne co tracisz to grafika, która na PS3 i tak jest zaskakująco dobra i gra przede wszystkim jest bardzo płynna.

Tak, da się grać na używanej kopii bez problemów.

 

Za to ja mam takie pytanie.

 

Kupiłem nówkę w folii i tak się składa, że miałem kod do zbrojowni vanguard, tyle że nie mogę go wykorzystać, bo PSN wywala błąd, że kod jest wykorzystany lub błędny, na bungie.net nie znalazłem rozwiązania, ale może ktoś miał taki problem i wie co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On był dostępny tylko na początku, przez parę dni. Teraz chyba jest bezużyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kartce jest napisane, że ważny do 9/9/2015. ( w sensie na kartce, na której jest kod ) 

 

Próbowałem już wklepać go przez SEN w przeglądarce na PC i to samo, komunikat iż kod jest wykorzystany lub błędny.

 

Tak w ogóle to nawet jeśli nie działa to jest to jakaś strata? Czy raczej nie ma czego żałować?

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×