Skocz do zawartości
Lightbringer

Battleborn

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy materiał z odrobiną informacji na temat świata gry ITP.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to będzie mistrzostwo świata :-D jaram sie. Juz widzę ze będę sie świetnie bawił :-) przy borderlands siekalem pół roku tutaj będzie jeszcze lepiej. Do tego jeszcze swirowaty humor. Bungie ucz się :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos zapisywal sie do testow sprawdzcie skrzynki.

Zaczeli rozsylac NDA do podpisania, wiec jesli dalej checie brac udzial w testach (byc w ogole branym pod uwage) trzeba "podpisac".

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to już dostępny jest pre-load do tych zamkniętych testów. Start w piątek wieczorem. Edit: Start dziś wieczorem.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co to będzie. Nigdy w żadną mobę nie grałem, bo mnie to nie jara, ale tutaj może być fajnie.

Chociaż nie przepadam za postaciami z milionem skilli, które do niczego się nie nadają, to mam nadzieję, że tutaj wciąż "run & gun" będzie najważniejszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe czy lepsze od Overwatch będzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  tą betą ? Nie mogę nigdzie dołączyć bo są kolejki???A do zalogowania się do shift w grze chce jakiś klucz.

 

 

 

haha jak dobrze czytam na ich forum żeby zagrać trzeba czekać w kolejce.SIC!

Ile nie wiadomo i uwaga po wyjściu z gry i wejściu znów trzeba czekać no beta,że ja pie......

 

 

Dobra nawet tego nie odpalajcie 45 min czekałem i lipa nadal kolejka nie ma żadnego czasu podanego czy coś można czekać do usranej śmierci.

Najlepszym doświadczeniem z tą betą będzie skasowanie jej z dysku.

 

 

Ok dokładnie po 44 min dołączyło mnie do gry wiec sprawdzę z ciekawości.

 

 

Ehh teraz 20 min szuka 9 osób do gry.Pewnie wszyscy czekają w kolejce :)

 

 

 

Ok po 30 min czekania na  9 osób dopaliłem story gdzie się gra w 5 poczekałem 10 min i w końcu po 1,5 h zagram.Huraaa.

 

 

Tak w skrócie historia to coś jak raid w destyny,skili nie ma dużo to są rodzaje ataków jedne dają trucie np inne coś innego,gameplay jak w border w copie,Jest medyk jest tank itd każdy ma swoją rolę co wymaga grania drużynowo.Jutro może spróbuje multi 5v5 bo dziś nie mam już czasu.Mamy paczki jak w Plants v Zombi a w nich boost do ataku itd możemy 3 założyć.

 

Przez przypadek odkryłem fajną rzecz,niechcący wszedłem znów do story zamiast do multi i wyszedłem i teraz uwaga.Nie mogę wejść do gry do puki story się nie skończy w sumie dobre na dzieciaków uciekających w połowie gry i trzeba się męczyć np w 4 zamiast 5 bo ktoś uciekł.Oczywiście mogę do story znów dołączyć i ją dokończyć.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka gier i tak : gra podobna dk Borderlands + Destiny = fajne opcje , pewnie będzie pełno map bo jak narazie dali 1 i juz się nudzi ja robić . Mapy powalają , różnorodność postaci super. Ogólnie gra na plus ale jeśli wyjdzie overwatch to wybiorę jego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho na temat tej gry? Oglądałem gameplaye i moim zdaniem zapowiada się ciekawiej niż Overwatch. Kurde nie wiem czemu ale Overwatch wydaje mi się strasznie dziecinny i nie pasuje mi do stylu Blizzarda; <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo ludzie mieli okazję ograć betę i już wiedzą, że nie ma na co czekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo ludzie mieli okazję ograć betę i już wiedzą, że nie ma na co czekać.

Niestety, ale zgadzam sie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę w betę wiec opiszę swoje uwagi. Na początku nie mogłem w ogóle grać w betę bo ciągle byłem w kolejce nie wiem czy przez zainteresowanie graczy czy serwery mają lipne ale w końcu o 1 w nocy udało się. Graficznie jest ok bez szału ale może być, moim zdaniem powinno być stale 60 klatek a nie 30, przynajmniej ja to odczuwam ze jest 30 albo i mniej. Styl graficzny jest fajny podoba mi się, przypomina mi trochę world of warcraft. Co do samej gry no jest to moba wiec nic odkrywczego mapy są małe i takie nijakie. Moim zdaniem balans jest skopany np grając babka z łukiem nie mogłem nikogo ubić a jak grałem marines z granatnikiem nalotami i opcja niewidzialnosci kosilem wszystko 24 kille gdzie inni mieli po 5. Postaci jest dużo ale np takim kolesiem z mieczem ciężko się gra bo nie ma ataków dyatansowych. Coś ta gra ma w sobie bo mnie wciągnęło miałem syndrom jeszcze jednego meczu. Ogólnie wrażenie mimo tych wad mam pozytywne chce się grać przynosi to frajdę, ale ta cena na psn 300 zl to przesada jak dla mnie ta gra powinna być darmowa. Raczej nie będzie to duża konkurencja dla Overwatch ale moba z perspektywy 1 osoby połączona z strzelanka to fajna sprawa i na pewno nabede Overwatch lub tytułowego Battleborna. Fajnie po pracy zagrać sobie meczyk odpoczywajac od Bfow Destiny czy Rainbowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno nie działa w 30fps, mam wrażenie że przez większość czasu jest trochę powyżej 20.

Dziwnie się strzela jakby był jakiś ogromny lag w grze, jak trzeba szybciej przycelować to robi się problem.

Dla testów sprawdziłem przez Remote Play na PC, w Destiny dało się w miarę komfortowo celować w BB jest dramat, celownik lata jak chce.

Sam gameplay bardzo chaotyczny, przez większość czasu ciężko ogarnąć co się dzieje na ekranie.

 

Gra wychodzi w podobnym okresie co Overwatch co może okazać się problematyczne dla wydawcy.

Z tego co wyczytałem w internecie większość ludzi ma bardzo mieszane uczucia co do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy to i ja.

zagrałem dzisiaj obie misje w Co-OP o około 7 meczy (łącznie) w obu trybach.

- sterowanie postaciami ma jakiś dziwny lag... - jak by akceleracja gałki źle działała.. celowniki ma jak poślizg - najbardziej to czuć w postaciach wymagających precyzji - sniper i łucznik.
- grafika ładna ale jak dla mnie strasznie statyczna... jak by wszystko było odlane z betony pomalowanego na różne kolorki - gdyby chociaż te żółte purchawy pękały pod ostrzałem..
- design postaci - mega wykręcony - co daje dużą różnorodność
- współpraca jest potrzebna ale polega głównie na łączeniu skili
- po kilku godzinach grania od ferii kolorów aż oczy bolą.. (eksplozje, błyski, dym itp)

- czasem ilość eksplozji na ekranie przesłania wszystko nawet przeciwnika którego wtedy nie na się śledzić.
- broń niektórych postaci zajmuje 1/3 ekranu - np postać łuczniczki... kiedy napnie łuk nie widać sporej częsci pola widzenia co utrudnia śledzenie celu a ta np postać opiera się o celność
- podoba mi się że zamiast sklepiku z masą itemów zabieramy na mecz 3 sztuk,i które procentowo bustują staty na których nam zależy.
- okazjonalny lag jest ale nie biorę go pod uwagę ze względu na to że to beta
 

 

Ktoś napisał wcześniej że Overwatch wydaje mu się dziecinny -  ja w Battleborn widziałem grzyba ninja, pingwina w mechu, elfkę, robota lokaja i orła z granatnikiem...
Sorry ale w porównaniu do Battleborn to Overwatch ma grafikę jak dla dorosłych :) a przynajmniej 12+ ;)

- duży plus że

gra będzie miała tryb single/co-op -  z darmowymi rozszerzeniami wydawanymi po premierze.

 

-duży minus:
- nie ma innego systemu komunikacji niż voice chat (wskazania miejsca nie liczę)

- dynamika celowania ssśieeeee
- płynność animacji nie jest stabilna.. a to w grze sieciowej bardzo ważne - mogą to naprawić patchem


Moje podsumowanie:

To dobra gra ale mi osobiście nie odpowiada taaaak wykręcona ekipa bohaterów, no i przejadł mi się już trochę humor w stylu Borderlands - który tutaj jest jeszcze bardziej  pojechany. Gra ma tak na prawdę przyszłość tylko jeśli mamy kumpli do gry - odpowiednia kompozycja bohaterów i przedmiotów będzie wzajemnie się uzupełniać a z randomami to każdy wie jak jest - loteria :)
Gra oferuje też masę odznak, nagród, i innych bajerów do odblokowania.. ale jeśli ją kupię to dopiero jak spadnie w cenie.

Dziś anulowałem pre-order kasa poczeka aż przetestuję Overwatch 3 Maja :) (tak na Overwatch też ma preorder - a co jestem na głodzie moba-team-shooterowym)
 

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze takie małe zainteresowanie tą grą bo ma potencjał i na prawdę przyjemnie się gra. Z tego co czytam nie jest to konkurencja dla Overwatch bo to zupełnie 2 różne gry. Mam nadzieje ze po premierze ktoś się skusi i będzie z kim grać bo zamierzam ja kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku odrzuciło mnie od tej dziwnej grafiki, eksplozji kolorow i chaosu .. ale pozniej zagralem jedna misje sam .... i wsiaklem  :laugh: Mega fun z gry, mega fun w grze - jednym slowiem jeden wielki fun  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×