Skocz do zawartości
DaraS

TEKKEN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się. W dodatku na UE 4! Mam nadzieję, że będzie 1080p i 60 fps. 

Ciekawe też czy wyjdzie w 2015 roku...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Tekken na obecną generację...nie ważne czy wprowadzi dużo zmian, ponieważ i tak się sprzeda.

Ludzie są na głodzie bijatyk i w ogóle gier na Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 7 na UE4, może być ciekawie :)

Mam nadzieję, że to będzie Exclusive i tylko PS4  :biggrin:

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie na ps4 i xone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się ale wydać grę na dwie konsole = więcej szmalcu niż wydać tylko jako ex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie Ex no ale przynajmniej tylko na current geny będzie a nie past.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohhh yess!!

A myślałem, że finał mundialu będzie najważniejszym wydarzeniem dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby wyszło nie najlepiej to i tak ludzie kupią. Straszna bida na PS4 więc cokolwiek wychodzi to się sprzedaje w kilku mln. Choć Tekken zawsze jakiś poziom trzyma. Wolałbym osobiście Street Fightera EX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Final Battle"...ciekawe czy to będzie ostatnia część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nareszcie osiągną taki poziom animacji

 

nie wiem ile lat ciągneli na tamtym enginie ale wydaje mi się że od Tekkena 4 bazują na tym samym (oczywiście dodają efekty, wyższą rozdziałkę) ... i nie uwierze że uciągną 60fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w bijatykach 60 fps to standard, nie mogę wskazać chociaż jednej z ostatnich 10 lat w której było mniej niż 60 klatek na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przez ostatnie 10 lat wyszło wogóle z 10 bijatyk na ps3, aleTekken 6 na ps3 na 100 % nie działał w 60fpsach ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy przez ostatnie 10 lat wyszło wogóle z 10 bijatyk na ps3, aleTekken 6 na ps3 na 100 % nie działał w 60fpsach ... 

Wnioskuję że nie jesteś w temacie. Przez ostatnie 5 lat wyszło więcej niż 10 bijatyk.

Samych Tekkenów na ps3 mamy 5

3 Soul Calibury

3 gry z serii Marvel vs Capcom

Dwie gry z serii Mortal Kombat ... już mocno ponad 10 a lista jest jeszcze dłuższa.

Tekken 6 miał stałe 60 klatek na każdej platformie i działał w 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niesamowicie ciekaw tego co zobaczymy, wszak Harada mówił że gra większość czasu spędza jeszcze na desce kreślarskiej niż w samym procesie produkcji kiedy to zastanawiali się nad przebudową okizeme ( sytuacja kiedy jeden z graczy leży na ziemi ). Mam nadzieję że to co pokażą będzie imponujące, po TTT2 mam bardzo duże oczekiwania, formuła powoli zaczyna zjadać własny ogon i przyda się przetasowanie jak za czasów Tekken 4 ( oby T7 nie był jednak zbliżony jakością wykonania do T4 ). Październik już niedługo, hype udziela mi się niezmiernie i przyznam że na prawdę nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niesamowicie ciekaw tego co zobaczymy, wszak Harada mówił że gra większość czasu spędza jeszcze na desce kreślarskiej niż w samym procesie produkcji...

No ba. W tej chwili zapewne 100% czasu Pan Harada i jego team poświęcają na ten tytuł. :teehee: 

i8PqPEDpkM7aI.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten symulator waifu mocno mnie zdziwił. Nie rozumiem co ten produkt ma nam umożliwić.
Chciałbym też wiedzieć ( ale raczej nie ma mowy na udostępnienie tych informacji) kto jest zamieszany w proces developingu Tekken7. Mam nadzieję że Harada znowu pracuje z gwiazdami lokalnej sceny, Mishimastar ( jeden z lepszych operatorów Mishim w KKW) był mocno zaangażowany w proces produkcji drugiego Taga, chciałbym aby tu był podobnie. Gdyby tak JDCR wsadził swoje koreańskie palce w proces produkcji mogłoby to odbić się bardzo pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 7



Dużo zmian.
Rage Arts pozwalające na wykonanie efektownej animacji która jeżeli trafi, zadaje ok 40% dmg ( bazując na tym co widać na filmie )
Bound bliższy jest Tekken Revolution, oznacza to że tylko niektóre ruchy mają tę lub podobną właściwość.
Pękająca podłoga natomiast wybija jak Tag Assault w Tekken Tag 2
Zmieniono mechanikę podnoszenia się z ziemi. Teraz aby wykonać spring get up kick ( sprężynkę ) musimy wcisnąć obie nogi jednocześnie leżąc na ziemi, dawny input to tył,tył+obie nogi
Jeżeli trafimy counter hit to gra nas o tym poinformuje graficznym błyskiem który jest unikalny przez co łatwy do zauważenia.
Mała kontrowersja, pojawiły się ataki które maja coś w rodzaju pancerza, wykonując taki atak przechodzimy przez atak przeciwnika ale dalej otrzymujemy obrażenia. Nie jest jednak to tak nachalne i drastyczne jak invincible moves w Tekken Revolution.

Dwie nowe postaci, Claudio oraz Katarina (tak pisze się jej imię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×