Skocz do zawartości
DaraS

TEKKEN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny filmik i pare innych na tym kanale:

Tekken 7  

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej się nie dało zaprojektować postaci.



Ale nowy Lars wygląda moim zdaniem świetnie
Edytowane przez _Nerobianco_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam bo z doświadczenia wiem że Tekkeny z nieparzystą cyfrą są lepsze :). Narazie bijatyk na PS4 jak na lekarstwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś konkrety na temat wydania T7 na PS4?

Na automatach wychodzi już usprawnienie (z dodatkowym Akumą) a na konsolach cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie irytują te streetfighterowe stop-klatki w momencie trafienia ciosu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 czerwiec :) strasznie daleko ale w końcu będzie coś do poklepania bo inne bijatyki nigdy mnie zbytnio nie interesowały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z niewielu gier, którą dla mnie jest sens kupować w wersji cyfrowej :)

Co by nie żonglować co chwilę płytkami.

Jin Kazama, szykuj swojego Wing Godfist!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zupełnie na odwrót - co jak co, ale Tekken musi być na płytce. Pojawiło się niedawno info o dodaniu starego dobrego Eddy'ego do listy postaci T7. Łezka się w oku zakręciła, lamienie XOXOXO się szykuje


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak to jest z kupieniem w przedsprzedaży gry w takim np. RTV EURO AGD? W prawdzie na stronie można znaleźć u nich informację o tym, że kupno Tekkena 7 w pre-orderze odblokuje dodatkową postać, ale jestem ciekaw w jaki sposób to realizują (udostępniają jakiś kod?), cały opis właściwie ctrl+c, ctrl+v, dlatego rozmyślam czy warto brać u nich, czy raczej na dodatkową zawartość można liczyć jedynie przy zakupie wydania cyfrowego..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza :D? Tylko ja się jaram nowym Tekkenem :P? Mam już zamówionego w okolicznym sklepiku, więc byle do piątku. Ktoś nawet wspominał, że już można gdzieniegdzie kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja pisałem że już można kupić i nabyłem swoją kopię i powiem tak mi gra przypadła !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będą polskie napisy w tej grze?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up. Ni ma pl, kitajce gadają po kitajsku natomiast napisy angielskie się wtedy odpalaja.

 

Wstępnie ta odsłona mnie zawodzi pod względami technicznymi. Grafika rodem z ps3 - nie widzę proegresu względem leciwego już ttt2... online laguje a loadingi w online to kpina... nowe postacie to zbiór najgorszego scierwa I wstępnie kazumi czyli dupa heihachiego to jedyna w miarę nowa postać. areny to nadal bieda rodem z tekkena 3 (eh te oszukane horyzonty na arenach..) 

 

System walki jak zawsze miodzio. Chociaż te ultry s overpower. 

 

Na ten moment dla mnie : sfv>killer instinct> guilty gear> injustice 2> Tekken 7>doa5 ultimate> mortal kombatx > nowy king of fighters w tej generacji.

 

Spodziewałem się większego wow a dostałem jeszcze większy festiwal kiczu niż zawsze z oprawa godna początków poprzedniej generacji...

 

Nie grałem w story tylko online więc tu się nie wypowiem... wstępnie nie jest najlepiej chociaz tragedii nie ma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mialem brać za poł ceny ale zdun mnie zniechecil :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bany4KHDR napisał:

juz mialem brać za poł ceny ale zdun mnie zniechecil :siara:

 

Injustice 2 wypada o dziwo lepiej, pomimo faktu że poprzednik dla mnie był wręcz slaby... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, masz racje. Sam nie grałem w nowego Tekkena a ani Injustice 2 ale od razu widac, że Tekken przegrywa jeśli chodzi o ogólny fun. Ogólnie najnowsza odsłona Tekkena ma jeden fajny plusik - przypominają się czasy automatów i PSX ale z drugiej strony potrafi to również odpychać 💪

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dobrych recenzjach poleciałem dzisiaj do sklepu, na gorąco po 2 godzinach zabawy - gra się długo instaluje jakieś 15 minut, i dociąga jakąś łatkę, potem długie loadingi, przycina ciut na wczywytaniu przed walką, jak jest prezentacja do postaci, ale w grze idzie płynnie w 60fps. Postacie stoją bardzo blisko siebie dziwne stroje domyślnie mają niektórzy np Howrang, śwetna muzyka w tym ostanim było takie dicho wiocha a tutaj jest porządne tekken techno, ładna dla oka grafika chociaż dupy nie urywa tutaj chyba przez 900p jest zmiękczenie albo jakiś filtr, na pierwszy rzut wygląda jak każdy Tekken ale jak chwilę pogramy to co chwile jest wow jest dużo detali.

Z nowych postaci laska zamiast Ravena, i laska zamiast Bruca ale o dziwo gra się nimi bardzo dobrze, mają sietne animacje! i fajna jest jeszcze laska w kimono styl jak akido karate i przyzywa tygrysa, gorzej jest z męskimi postaciami nowymi, Claudio laluś, jego styl mi też nie leży, arabem nie grałem, no i 2x panda i jakiś nowy robot którym też nie grałem, generalnie postaci jest dużo, oczywiście stara gwardia wymiata. Areny świetne, zmienia się pogoda, są dynamiczne, ulegają zmianą, na finałową rundę na arenie robi się coś inaczej ... aaa ten nowy tryb jak mamy rezerwe energii bardzo trafiony, wygląda to tak że możemy aktywować wtedy powera z animacjami ale przeciwnik może go zablokować, albo wejść w niego między cios, bardzo mi się to spodobało. Ale jeszcze lepszy jest motyw jak obydwoje rywali jest na rezerwie i jak obydwoje wyprowadzają cios - włącza się slomo i obserwujemy który trafił! genialne rozwiązanie, bardzo cieszy oko ... 

 

Cóż mogę powiedzieć, wygląda że to solidna nawalnaka ... mi najbardziej przypomina piątke, po trójce najlepszą odsłonę, jest masa trybów różnych, można np włączyć sobie intra z wszystkich poprzednich części, albo odsłuchać muzykę, zobaczyć okładkę, no cala masa kustomizacji postaci itd itd ... 

 

edit - problemy z połaczeniem przy wyszukiwaniu szybkiego meczu :/ ... cholera 

 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi ktoś powiedział, że to tekken 6 na ps3 to bym się nawet nie kapnal. Chwilę pograłem i system walki wciąż topowy. Gra, która nie powala, ale i tak musi być w domu jak kumple wpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez multi nie dziala?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa, łączy z klientem potwierdzasz na yes i disconnect .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie czytać i słuchać o nowej części Tekkena... dla posiadacza PlayStation jest to gra obowiązkowa.

Get ready for the next battle!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×