Skocz do zawartości
DaraS

TEKKEN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zajechał do mnie kolega, mówił że tylko na chwilę zobaczyć T7,z chwili się zrobiło 4 godziny. Tak nowy Tekken wygląda słabo, ale Boże jakież to jest piękne klepanko, jak za dawnych czasów. Tak więc ja jestem bardzo zadowolony bo system walki jest bardzo dobry a co do tego całego 900p? No cóż może dadzą wsparcie dla prosiaka do 1080 :PP.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest miodem na serce każdego szanującego się właściciela PlayStation. Ten typowy dla serii kicz bijący po oczach przywodzi na myśl najlepsze chwile spędzone przed konsolami Sony poprzednich generacji. Już po kilku walkach dało się odczuć te "momenty", gdzie przy prawie całkowicie zbitym pasku życia udawało się skopać przeciwnika. O wiele więcej nieprzewidywalnych i emocjonujących walk, niż w przypadku takiego np. MKX. Do tego duża możliwość personalizacji wyglądu postaci, w wielu przypadkach można ubrać bohaterów w stroje z poprzednich części, i jeszcze bardziej poczuć klimat Tekkena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrekoka napisał:

Wczoraj zajechał do mnie kolega, mówił że tylko na chwilę zobaczyć T7,z chwili się zrobiło 4 godziny. Tak nowy Tekken wygląda słabo, ale Boże jakież to jest piękne klepanko, jak za dawnych czasów.

 

Cytuj

 

 

zgadza się, miodność gry w dwójkę jest niesamowita, ja wczoraj miałem podobnie ok 4-5 łupania z braciakami i znajomymi jak za starych czasów. 

Świetny jest tryb Jukebox mode - można podłożyć muzykę z dowolnej części Tekkena, do tego mamy galerię Intr z każdych części, oraz filmików końcowych postaci aż się łezka zakręciła jak zobaczyłem intro trójki ... w kustomizacji postaci można kupić klasyczne stroje dla Hworanga, Jina, czy żółto zielony Eddyego extra plus tamte stare fryzury, więc można zrobić postać identyczną jak była w trójce tylko z grafiką obecną :1_grinning: ... ale brauje Lei'ego i jeszcze kilku postaci z poprzednich odsłon, mam nadzieje wprowadzą ich w DLC, ...

 

Jestem z serią od dwójki, dla mnie najlepsze części to były 3, i 5 Dark Resurection, po tym discipolo TTT2 dobrze że obrali stary kierunek i siódemka przypomina te najlepsze odsłony, niech naprawią to połączenie w sieci i jest moc! 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś chciał zajebisty dynamiczny motyw lecz bez muzyki to tu można wyrwać jedynie za rejestracje... 

https://www.bandainamcoent.eu/vipcorner/get/slug/tekken-7-ps4-dlc-theme

(+2 równie dobre motywy z ds3)

 

jedynie trzeba konto psn na eu zrobić np. :24_stuck_out_tongue:  Restricted to Europe, Australia, New Zealand and Middle East only! 

 

 

Edytowane przez Traws
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 PRO 1080p :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:
PS4 vanilka 900p :kaz:
XBOX One 720p :xboss:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po uruchomieniu nie moge nic wybrac oprocz ofline .gra na płycie.

Edytowane przez gemcia99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się instaluje w tle, przejdz raz arcade i powinno być wszystko spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial pograc to zapraszam. To moj pierwszy kontakt z tekkenem w zyciu. Psnid snosch.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem dzisiaj turnieje, i kilka razy zdarzyły się lagi, ale cud że da się już grać online ... gra kozak jak cholera :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zlapalem na nostalgię i giera sie sciaga ;)
bedzie sie lamilo LEE i EDDYM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyłączyć rage arty? Trochę psuje to zabawę bo pod koniec walki jak 2 graczy ma mało życia i odpala się czerwona poświata to kto szybciej wciśnie rage arta wygrywa trochę nie podoba mi się to wiadomo ze można umówić się ze nie używamy ale wygodniej byłoby po prostu to wyłączyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Banan91PL napisał:

Da się jakoś wyłączyć rage arty? Trochę psuje to zabawę bo pod koniec walki jak 2 graczy ma mało życia i odpala się czerwona poświata to kto szybciej wciśnie rage arta wygrywa trochę nie podoba mi się to wiadomo ze można umówić się ze nie używamy ale wygodniej byłoby po prostu to wyłączyć 

?? Przecież rage art można spokojnie zablokować jak się nie wali na pałę. Jak dla mnie to fajne urozmaicenie i dodatkowy element taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z ,,wyjustowaniem" ekranu? Ucina mi dość duży obszar ekranu, tak po pasek życia. Próbowałem z menu gry, z menu konsoli, ale nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Karaluch69 napisał:

?? Przecież rage art można spokojnie zablokować jak się nie wali na pałę. Jak dla mnie to fajne urozmaicenie i dodatkowy element taktyki.

To mnie się nie udaje niestety :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał wieczorami popykać to moj nick interlekutor zazwyczaj gram jeszcze z jednym ziomkiem także można w kilka osób nieźle sie pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku rage arty wydawały się faktycznie przegięte ale bardzo łatwo je zablokować pod warunkiem że nie jesteśmy w trakcie jakiejś kombinacji gdy przeciwnik odpali rage, taka tam zgadywanka :) 

Zapraszam do grania tak jak wyżej napisał Jaro, ciśniemy dosyć często wieczorami, jak już dzieci i żony pójdą spać :)

 

Edytowane przez Goltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączy Wam online? Mi za każdym razem jak pokazuje rywala to po potwierdzeniu ”connection lost" 😕

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na ps4 jest problem z łączeniem. Działają tylko prywatne gry i niektóre turnieje.

A jak chcesz koniecznie zagrać rankeda to wyżej podałem link z filmikiem jak połączyć z innym graczem, metoda zajmuje jakieś 15 min na jednego przeciwnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche lipa z tym online, ja poki co kilkanascie meczy prywatnych z znajomym z listy a tak to treasure battle od wczoraj :listek:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×