Skocz do zawartości
DaraS

TEKKEN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że online jest skopany jak na razie choć w moim przypadku jakoś daje to radę.

Ogólnie po komentarzach w necie spodziewałem się gorszego pierwszego wrażenia jeśli chodzi o grafike a tym czasem uważam, że nie jest aż tak źle choć mogło by być zdecydowanie lepiej 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ci tam podkoloryzowałem z tą słabą grafiką :). Zapraszam wieczorem do Dojo PL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po dzisiejszym update i pierwsza próba rankingowego udana, wszystko przebiegło szybko i sprawnie - trofka wpadła za wygraną w ranking match 👍💪

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Rankingowe można normalnie zagrać, a jak chce ze znajomym z listy w utworzonej sesji to się nie da. Po zatwierdzeniu w lobby wisi na napisie Syncing... i wywala spowrotem do lobby.

 

 

 

 

Internet mamy od tego samego dostawcy, w inne gry on line bez problemu gramy.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, walka z kazuya zarabista i ta muzyka :1_grinning: Ale mam problem z 3 formą, jak zaczynamy z resztką zycia. On w pewnym momencie używa swojego ulta - wiecie jak to ogarnąć? da się jakos sparrowac? przecież wczoraj z 50 prób miałem i ciagle smierc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy to ta walka, ale chyba musisz swojego ulta w tym samym czasie odpalić.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze DLC w sierpniu. Jak przystało na porządną bijatykę do gry zostaną dodane... kręgle??:FailFish: Co oni ćpią?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up w trzeciej odsłonie była opcja gry w piłkę siatkową na plaży . I powiem tak był to mój ulubiony tryb.

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniach 9-10 czerwca w Łodzi odbędzie się kolejna edycja turnieju Fighting Games Challenge. Będzie to edycja wyjątkowa, gdyż skoncentruje się tylko na Tekkenie 7 (wersja na PS4), a uczestnicy będą mogli zawalczyć o punkty do rankingu Tekken World Tour. Polski przystanek będzie tylko jednym z trzech turniejów w Europie z rangą Master, która oznacza więcej punktów i większe nagrody pieniężne (te zostaną jeszcze ogłoszone, ale pula nagród to co najmniej 5 tysięcy dolarów).

 

Swój udział zapowiedziało już wielu czołowych graczy z Europy, a być może przylecą do nas również zawodnicy z USA i Azji. Mówiąc krótko: nawet, jeśli nie gracie, warto będzie przyjechać :).

 

Dam znać, gdy ruszą zapisy i/lub organizatorzy podadzą więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja ruszyła! http://fgchallenge.com/

 

Cytuj

 

Ekipa FGC wraz ze Stowarzyszeniem Twórców „Contur” serdecznie zaprasza na „Fighting Games Challenge”, które odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2018 roku w EC1 Łódź – Miasto Kultury (ul. Targowa 1/3 w Łodzi, wejście od strony EC1 Wschód – Planetarium ul. Wojciecha Jerzego Hasa). W tym roku dzięki uprzejmości Bandai Namco oraz Twitch.tv nasz turniej został zakwalifikowany do cyklu rozgrywek Tekken World Tour w randze Master, w którym do wygrania będą niesamowite nagrody oraz punkty do klasyfikacji globalnej Tekken World Tour.

Zapisy zostały otwarte w dniu dzisiejszym 28.04.2018 r. Zakończenie zapisów nastąpi dnia 31.05.2018 r. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie (zakładka „informacje o evencie”>”rejestracja”) oraz zakup biletu na wydarzenie (sprzedaż biletów zostanie uruchomiona wkrótce). Turniej w Tekken 7 będzie turniejem dwudniowym, natomiast Dragon Ball FighterZ jednodniowym (rozgrywany w niedzielę 10.06), gramy na konsolach PS4.

Cena biletów:
Bilet dla zawodników – 25 PLN (bilet 2-dniowy uprawniający do udziału w 1 turnieju, aby wziąć udział w obydwu turniejach należy zakupić dwa bilety)
Bilet dla zwiedzających – 5 PLN (bilet 2-dniowy bez możliwości udziału w turniejach głównych)

Jesteście gotowi na kolejną walkę??!!

Pula nagród w turniejach:

Tekken 7

1. Miejsce – 2 500 USD + fotel gamingowy SPC Gear + Słuchawki HyperX + Mikrofon Trust Gaming GXT 252 Emita Streaming + gadżety
2. Miejsce – 1 500 USD + Słuchawki HyperX + Mysz Trust Gaming + Podkładka + gadżety
3. Miejsce – 750 USD + Słuchawki HyperX + gadżety
4. Miejsce – 250 USD + Słuchawki Trust Gaming + gadżety

Dragon Ball FighterZ

1. Miejsce – Fotel Gamingowy SPC Gear + gadżety
2. Miejsce – Mysz Trust Gaming + podkładka + gadżety
3. Miejsce – Słuchawki Trust Gaming + gadżety

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Łodzi przyjadą Azjaci, w tym zwycięzca ubiegłorocznego cyklu Tekken World Tour, czyli Qudans, a także legenda Tekkena, Knee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do turnieju pozostały niecałe 2 tygodnie, a zapisy zostaną zamknięte w czwartek o 23:59. Do wydarzenia dołączyły dwie inne gry turniejowe: Dragon Ball FighterZ oraz Mortal Kombat XL. Więcej informacji tutaj: http://fgchallenge.com/terminarz-schedule/
Zapisy: https://smash.gg/tournament/fighting-games-challenge-1/register
Zakup biletów: http://fgchallenge.com/bilety-tickets/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro według zapowiedzi ma się pojawić Season Pass 2 do kupienia z parą nowych wojowników i nowym update balansującym postacie. Czy wiadomo już ile będzie kosztować? Szukałem informacji na necie ale nie dokopałem się nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×