Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie jak FF XV :yao:

 

A tak na poważnie zapowiada się świetnie, chociaż pod względem technicznym widać niedoruchanie Frostbite 3. Upiorne mordy manekinów i pop up na otwartych przestrzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Natsu napisał:

Postacie brzydkie jak diabli, ciężko będzie o jedną prawidłową laskę do romansu. 

 

Dlatego już teraz ostrzę sobie ząbki na jakiś konkretny gejowski seks :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kill napisał:

Prawie jak FF XV :yao:

 

A tak na poważnie zapowiada się świetnie, chociaż pod względem technicznym widać niedoruchanie Frostbite 3. Upiorne mordy manekinów i pop up na otwartych przestrzeniach.

 

Na PC inkwizycja (FB3) wygląda przecudnie więc nie mamy się o co martwić. :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to :) Ograłem wszystkie części i czekam. Teraz w nocy będzie pokaz ME z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dużo nie pokazali 😜

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Kolos28 napisał:

 

Zwłaszcza jak premiera ma być już w marcu. Chociaż może to i dobrze, nie idą ścieżką ubisoftu gdzie w gameplay'ach widać wszystko i zero tajemnicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie seria filmików z rozgrywką. Oto część pierwsza - walka, a cóż by innego.

Do samego wykonania nie mogę się przyczepić, bo wygląda to ogólnie obłędnie, ale... wolałem Mass Effect jako strzelankę zza osłon. Teraz BioWare stawia na szybkość i efektowność. Czy to źle? Na pewno nie, to tylko moje wypaczone preferencje. Do czego jednak się bezczelnie przyczepiam, to te paskudne mordy; szczególnie domyślna gęba kobiecej postaci gracza. No po prostu nie mogę. Tyle lat BioWare robiło normalne twarze w swoich grach, a teraz ciężar znalezienia nowego domu dla całej ludzkiej rasy w obcej galaktyce ma spoczywać na lasce, co wygląda jak pusta 21-latka o zdeformowanym ryju, a z oczu aż bije głupota? Serio, kto ją zaprojektował? Cóż, mam nadzieję, że z kreatora w tej grze będzie można wycisnąć coś sensownego.

 

Tak czy siak, hype jest maksymalny i obowiązkowe pudełko na premierę za pełną cenę + jakiś tygodniowy urlop. Z Mass Effect nie może być inaczej, brzydkie mordy czy ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie rośnie, ale najsampierw przetestuje na XONE, a później pewnie poleci pre na PS4 :) Akcja zalatuje Destiny/Halo, ale to dobrze wróży, oby tylko fabuła trzymała poziom. Podobno, jeśli chodzi o zadania, to wzorowali się na Wieśku ;) więc jestem dobrej myśli.

 

Tymczasem wracam do jedynki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

382c1d272286d91db05ddcb2f34011e2.jpg Koleś podobnie słynie z takich tweetów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z Andromedą? Jest to bezpośrednia kontynuacja serii? Przyznam szczerze, że nie ograłem żadnej poprzedniej części, a ta coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Wiele lat temu spędziłem jakąś godzinę z pierwszą częścią, ale nic więcej. Wówczas nie kręciły mnie rozbudowane RPG, na które trzeba było poświęcić kilkadziesiąt godzin. Teraz, gdy ten mały gracz we mnie dojrzał, to zmieniłem całkowicie opinię o gatunku :notbad: ale nie wiem czy jest sens ogrywanie owej części bez jakiejkolwiek wiedzy o fabule poprzedniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pablo1503 napisał:

Panowie, jak to jest z Andromedą? Jest to bezpośrednia kontynuacja serii? Przyznam szczerze, że nie ograłem żadnej poprzedniej części, a ta coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Wiele lat temu spędziłem jakąś godzinę z pierwszą częścią, ale nic więcej. Wówczas nie kręciły mnie rozbudowane RPG, na które trzeba było poświęcić kilkadziesiąt godzin. Teraz, gdy ten mały gracz we mnie dojrzał, to zmieniłem całkowicie opinię o gatunku :notbad: ale nie wiem czy jest sens ogrywanie owej części bez jakiejkolwiek wiedzy o fabule poprzedniczek.

Bierz śmiało, bo to nowe przygody niepowiązane z poprzednimi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wili23 napisał:

Bierz śmiało, bo to nowe przygody niepowiązane z poprzednimi.

Super, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Eksploracja pełną gębą!

Już nie mogę się doczekać wcześniejszego dostępu przez EAA :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak serię ME uwielbiam i na Andromedę czekam od dnia zapowiedzi to im więcej oglądam tym mniej mam ochotę grać :/

Zastanawia mnie jak Bioware mogło wykreować bandę tak nudnych i drewnianych bohaterów bez życia.

Mam nadzieje że to tylko moje czepianie się i gra okaże się świetna.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę bezpłciowe te postacie, ale z drugiej strony przy jrpg, nie raz człowiek dobrze się bawił sterując zniewieściałym emo, czy pluszowym zwierzakiem ;) Liczę głównie na dobrą fabułę, nietuzinkowe zadania i niespapraną mechanikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tego mapeta to mi ręce opadły. Bioware już nie wróci to klasy postaci chociażby z 2. Oni już nie chcą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że zadania potrzebne do osiągnięcia zdolności osiedlenia planety będą na przyzwoitym poziomie i zróżnicowane, obawiam się że to będzie na zasadzie zabij przynieś posprzątaj, i tak na każdej planecie, na premierę nie kupie i tak jest teraz tyle premier że ciężko ogarnąć, będę śledził temat i może kiedyś uda się ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniecie drugie Dragon Age Inkwizycja. Przy odrobinie szczęścia gra będzie pozbawiona craftingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, malpka napisał:

Dostaniecie drugie Dragon Age Inkwizycja. Przy odrobinie szczęścia gra będzie pozbawiona craftingu.

 

Już pokazywali coś ala crafting.

Choć mi on osobiście nie przeszkadzał.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze minuty gry. Wideo zawiera oczywiście spoilery z początkowego obszaru i jest po angielsku bez napisów. Od siebie tylko napiszę, że nie dzieje się nic, czego byśmy nie widzieli w stu innych grach, a po tekstach postaci - ba, nawet po miniaturze tego filmiku - można wywnioskować całą treść prologu. Może kiedyś nadejdzie dzień, w którym BioWare napisze dobrą fabułę. Szału ni ma, ale pre-order już złożony. Jakoś dożyć chociaż do tego 16 teraz, a potem już z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na nowego ME, ale kupię raczej później. Dla mnie seria Mass Effect (obok Wiedźmina i Gothica) jest jedną z najlepszych, szkoda tylko tego nieszczęsnego zakończenia przygód Sheparda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×