Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grabeq napisał:

Graliście w triala na zwykłych PS4 czy na Pro. Jak to chodzi na standardowej wersji konsoli?

Trial jest tylko w origin access na pc i ea access na xboxie niestety.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście! Mój błąd. Nie doczytałem. Trzeba będzie poczekać na jakiś benchmark od Digital Foundry. Liczę jednak na betonowe 30 fps. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grabeq napisał:

Graliście w triala na zwykłych PS4 czy na Pro. Jak to chodzi na standardowej wersji konsoli?

 

Z tego co się orientuję to na PS4 nie ma triala. Tylko PC i Xbox One.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grabeq napisał:

Rzeczywiście! Mój błąd. Nie doczytałem. Trzeba będzie poczekać na jakiś benchmark od Digital Foundry. Liczę jednak na betonowe 30 fps. 

Spokojnie, na Xboxie nie zauważyłem dropów, więc ps4 też powinna sobie poradzić, nawet w 1080p 

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla ludzi na komórkach, kilka śmiesznych gifów z animacji postaci :) Przy niektórych naprawdę można się pośmiać :1_grinning:

Oczywiście zajumane z neogafa :24_stuck_out_tongue:

 

rJTdoON.gif

 

giphy.gif

 

tumblr_omygp9Zlb31shff2jo1_540.gif

 

cUxSTkm.gif

 

5qOu2Zd.gif

 

giphy.gif

 

VgWtvvA.gif

 

1li1sj.gif

 

tumblr_ohjlbaky731r5neevo1_250.gif

 

Rq9zqLP.gif

 

wKduUYz

HZ9N1m.gif

 

UnitedLameElver-size_restricted.gif

 

AqJIuSq.gif

 

No i deserek :)

 

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego się trochę obawiam ale myślę że to jakoś przełknę lub że to naprawią (mimika) no ale byle fabuła na początek dawała radę potem reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Genialne :1_grinning: Zmienimy nazwę tematu na Mass Defect chyba :1_grinning:

 

"... I'm only human after all, don't put the blame on me ..."  na końcu idealnie pasuje :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe

 

Dobiłem do 10h triala. Oprócz mimiki nie miałem żadnego buga, nie wiem jak z tym żyć. Chyba pooglądam śmieszne obrazki, aby się w końcu przekonać jak słaba jest ta gra. 

 

Podsumuję to tak: Miłego oglądania gifów. Ja kupuję i wiem, że się będę dobrze bawił z padem w łapce. 

 

5 godzin temu, Patricko napisał:

Genialne :1_grinning: Zmienimy nazwę tematu na Mass Defect chyba :1_grinning:

 

Napisał, chwaląc jednocześnie Fallouta 4 :kaz:  (uwaga, uprzedzam. Mam w F4 platynę, ale to mega niedorobiona gra, z jeszcze gorszą grafiką, mimiką i gameplayem. I co z tego? Wciąga. Tam samo jak ME)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimika mi nie przeszkadza tylko pytam czy po tych 10 h warto czy też średniak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.03.2017 o 09:11, Grecky napisał:

Z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które ogrywają Mass Effect za pomocą gifów (kiedyś to był chociaż youtube, ale czasy się zmieniają i do oceny gry wystarczy ruchomy obrazek).

 

Stworzyłem swoją własną postać płci męskiej, ale można też jednocześnie stworzyć swojego bliźniaka, taka ciekawostka. Kreator jest w miarę rozbudowany, ale nie jest to nic przełomowego. Mi się zadowalający efekt udało uzyskać. Gra zaczyna się monumentalnie, wielkim statkiem wystrzelonym w poszukiwanie nowego domu. Czuć już tutaj w powietrzu nadciągającą przygodę. Nie wiem jak dalej potoczy się historia, ale na ten moment jestem zaintrygowany i liczę, że twórcy przemyśleli całą fabułę bardzo dokładnie. Pierwsza planeta nie jest może bardzo zróżnicowana, bo to głównie skały i kamienie, ale są też nieco odmienne zakamarki, co widać na screenach poniżej.

 

Gra w mojej opinii jest ładna. HDR robi robotę, pięknie się świeci to co ma świecić. W tym miejscu się jednak zatrzymam i zwrócę uwagę na tę słynną mimikę postaci. Tak, jest tragiczna. Nie wiem jakim cudem nie mogli stworzyć nic lepszego, ale nie mam zamiaru bronić za ten element Bioware. Jest bardzo słabo. Na tym jednak minusy w mojej opinii się kończą. Są jeszcze pewnie niedociągnięcia, gra czasami lekko chrupnie, ale pamiętajmy, że wciąż jest przed premierą. Nie wiem za to jak ocenić walkę. Poczekam z tym do pełnej wersji i starć na większą skalę z nieco wyższym poziomem trudności.

 

Gdybym był niezdecydowany, to ten trial rozwiałby wszelkie wątpliwości. Nie mówię, że jest genialnie, ale z racji braku konkurencji Mass Effect prezentuje się naprawdę bardzo przyzwoicie na ten moment. Mam ochotę na więcej, chcę trafić na kolejne planety, poznać kolejne rasy, towarzyszy, wrogów…. Po tych kilku godzinach mój apetyt wzrósł i nie zmieni tego kolejny „śmieszny” gif  :newell:

 

 

v4nz94w14ewg.jpg

 

1l8gdicg4dra.jpg

 

sgv062phwe4l.jpg

 

8nf651rrkcup.jpg

 

szbh5ssh6on9.jpg

 

 

@dragonosi moja opinia na temat traiala, po kolejnych kilku godzinach nic się nie zmieniło. Dalej uważam, że zapowiada się fajna przygoda w kosmosie. Doszedł za to nowy screen z nowej planety 

 

osEiheB.jpg

 

 

Jeżeli ktoś twierdzi, że ta gra jest brzydka to beka wnusiu :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czyli łykam. Trylogie mam zaliczoną, co do grafy patrząc na filmiki to mi się podoba,i  jeszcze hdr. kórcze nie nadążam tyle tego do ogrania. jeszcze horiozona nie liznołem a tu ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na x one gra nie jest ani przepiękna ani brzydka niektóre tekstury są słabe gram bez hdr jest ok przyjemnie ale bez fajerwerków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze recenzje, z których wyłania się gra 7,5/10. 

 

cogconnected.com - 88/100 - So is it fun? Heck yes it is. The fantastic combat and strong story points far outweigh the technical missteps and more cringeworthy moments. Bioware may have bitten off more than it could chew scope wise, and the fringe elements of the game clearly have suffered for it. However, they’ve nailed the key aspects of what made for a great Mass Effect game in the past.

 

forbes.com - 85/100 - I have a feeling that Mass Effect fans will enjoy the game, but I don’t think anyone will claim it outclasses the original trilogy, outside of maybe the very first game. If you could combine the story and memorable quests of the originals with the combat, visuals and scope of Andromeda, you would have the perfect video game, though I think what's offered here will satisfy most. Despite its issues, Andromeda is welcome return to one of my favorite fictional universes, and I am still not ready to let Mass Effect go. I'm not sure I ever will be.

 

rpgfan.com - 78/100 - Mass Effect: Andromeda presents plenty of great ideas, but these tend to be either aped too closely from its predecessors or buried under issues that are surmountable, yet frustrating all the same. It excels most keenly at crafting environments that drip with atmosphere, suffused with rich color and ambient, spacey sound. Though this new setting lacks the depth and texture of BioWare's Milky Way, would-be explorers and romantics will find their odyssey to Andromeda sufficiently enjoyable. 

 

gamesradar.com - 70/100 - With a little more focus, Andromeda could have been a great game. The premise of exploring a new frontier in space is exciting and original, and the cast of characters inhabiting this new world - be they the fresh races, or the people you’ve dragged with you from the Milky Way - are more interesting than not. Some of the worlds have a real beauty, and the main narrative itself is compelling enough to carry you happily to the end. But there’s too much quest padding. Too much technical jargon. Too much fighting for a game with a poor fighting system. Too many clever little animations and quest-steps in between the stuff that’s actually fun to do. 

 

gamespot.com - 60/100 - In many ways, Andromeda feels like a vision half-fulfilled. It contains a dizzying amount of content, but the quality fluctuates wildly. Its worlds and combat shine, but its writing and missions falter--and the relative strength of the former is not enough to compensate for the inescapable weakness of the latter. As a Mass Effect game, Andromeda falls well short of the nuanced politics, morality, and storytelling of its predecessors. For me, the series has always been about compelling characters and harrowing choices, so to find such weak writing here is bitterly disappointing.

 

 

Polskie serwisy bardziej przychylne

 

ppe.pl - 80/100 - Przed rozpoczęciem przygody obawiałem się, że Mass Effect: Andromeda się nie uda, bo „Shepard to Shepard”, ale akurat ta produkcja pokazała jedną istotną prawidłowość – siłą tej marki nie jest jednostka, a właśnie całe uniwersum. Fanów pewnie nie muszę specjalnie namawiać, ale możecie mieć pewność jednego – to kolejny bardzo dobry Mass Effect!

 

eurogamer.pl - Rekomendacja - Mass Effect: Andromeda to udana i wciągająca przygoda w kosmosie. Zabrakło być może zapadających w pamięć zadań pobocznych i większego dopracowania, lecz wyjątkowy klimat, różnorodne światy, towarzysze oraz związane z nimi misje, a także rewelacyjna walka, czynią tę grę godną polecenia.

 

gry-online.pl - 85/100 - I o ile nie wszystko w grze błyszczy, jak chociażby animacje postaci czy sztuczna inteligencja towarzyszy, tak Mass Effect: Andromeda ma kilka asów w rękawie – a przeplatające się intrygujące wątki fabularne są na szczęście jednym z nich.

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie z PPE: opowieść długo się rozkręca, czasami dialogi zawodzą, mało mocnych wyborów moralnych, mnóstwo rzeczy do zrobienia, świta potrafi zaciekawić. Ocena 8.0.

To samo chłopaki pisali o DA:I a gra okazała się gównem jakich mało. Absolutnie nie ufam rodzimym tzw "recenzentom". Zagranicznym też. AC3, AC:U, kolejne CoDy czy FIFY i FarCraje dostają 8.5 z urzędu a to kopie i kalki poprzednich części. Dopiero po kilku miesiącach od recenzji gdy sprzedaż gry spadnie, co jest normalne, nieśmiało na łamach prasy i serwisów internetowych pojawiają się drobne wzmianki że jednak AC:U to tak do końca nie jest dobra gra.

 

Metacritic - po 23 recenzjach ocena 75.

US Gamer – 6/10

Gamespot – 6/10

PlayStation Lifestyle – 6.5/10

Destructoid – 6.5/10

Hardcoregamer – 7/10

VideoGamer – 7/10

GamesRadar + – 7/10

Polygon – 7.5/10

IGN – 7.7/10

TheSixthAxis – 8/10

GameInformer – 8/10

Forbes – 8.5/10

COGconnected – 8.8/10

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej martwi wzmianka o sporych spadkach fps na ps4 w pewnych sytuacjach co utrudnia gre za co recenzent z gry-online odliczyl 0,5 punkta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

To samo chłopaki pisali o DA:I a gra okazała się gównem jakich mało.

 

Nie okazała się. 89/100 + gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani uniwersum grę kupią, reszta będzie nadal toczyć bekę z gifów i upośledzonej mimiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta mimika nijak się ma do przyjemności grania.  Zupełnie nie zwróciłbym na to uwagi gdyby nie internetowy hejt.

 

Ja sobie ogram, nawet się cieszę z niskich not bo szybciej wrzucą do koszyka z ea access.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać czy hejtować, kto będzie chciał to ogra, mi tam na razie nie śpieszno, tym bardziej że gierka na bank będzie w pełnej wersji w EA Access.

Sprawdzę sobie chyba dzisiaj o co tyle szumu, podejrzewam z dużą dozą pewności że pewnie będzie to najsłabszy Mass Effect jaki powstał, ale co z tego.

 

Pośmieszkować sobie można jak przy każdej gierce, ludzie to tylko gierki a nie nasze matki :Gmoch:

Poza tym w mega upośledzonego i drewnianego Fallouta 4 z mechaniką i grafiką równie archaiczną co w pierwszej części też sporo osób się zagrywało i o zgrozo chwaliło.

 

Także jak to mówią, każdy chuj na swój strój. Lepszego ME chyba niż poprzednie części już się chyba nie da zrobić.

Kolejna gierka do ogrania za jakiś czas, i tyle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×