Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się, bo wiadro wylewanych pomyj wywaliło mi skalę na prywatnym żeżuncjometrze. Większość wypowiadających się tutaj bazuje wyłącznie na śmieszniutkich gifach i YouTubowych przeróbkach z podkładanym śmiechem. Chylę czoła. Ograłem triala, grałem we wszystkie poprzednie ME i z największą przyjemnością kupię Andromedę. 

 

Ludzka pamięć to narzędzie niesamowicie zawodne u niektórych się tu wypowiadających. Przytoczę tu choćby uwielbianego przez nas, Polaków, Wiedźmina, którego uważam za grę prawdziwie świetną. Pozapominaliście już zapewne o Płotce na dachu, o twarzach wystających z drewna i animacjach niektórych postaci, które wołały o pomstę do nieba.

 

Zapomnieliście i zlaliście ciepłym moczem idiotycznie biegającą Shepard w ME3? Nikt już nie wspomina o fatalnie wyglądającym Falloucie? Ciekawe dlaczego.

 

Przerzucajcie się dalej ocenami z Dragon Age. User review na MetaCritic 7.4? Patykiem bym nie dotknął! 7.4?! Gówno! ...Idzie wyłącznie ręce załamać.

 

Animacje w Andromedzie nie urywają dupy, ba, przyznam, że gdzieniegdzie są po prostu skopane. No i co? Zwyczajnie, co z tego? Jak naprawią, fajnie. Nie naprawią? No trudno. 10 godzin triala zachęciło mnie w 100% do przedpremierowego zakupu, a to, że któraś z postaci chodzi krzywo bądź krzywo się uśmiecha? Nie do przeżycia! Jak to? Siedźcie dalej i przerzucajcie się "bekowymi xd" filmikami. Quo vadis?

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się zalogowałem żeby dać plusa :) 

 

Z tego co widzę nie jest najlepiej , ale co niektórym ostro sie powaliło z tymi średnimi jako jakiś opus magnum .  Sam już się zdeczka nastawiłem na średniaka , miałem ogólnie nic nie czytać no ale coś mi się powaliło że pre już jutro :) Zawsze myślałem że w gierkach szukamy własnych fantazji czy coś , chcemy być piłkarzem chcemy być operatorem seals czy trafić na ziemię 1000 lat po zagładzie ludzkości , drugiemu przyjemność sprawia jakaś japońska epopeja - nic mi do tego . 

 

Słyszałem że dupencja z bioware odpowiedzialna za motion ma już niezłego zonka po ataku trolli , podobnoe jak psycho fani nintendo atakujący tego recenzenta . Wbijał bym wam się na chatę o 6 rano :) 

 

jedna z moich ulubionych gier z ery ps2 

:)

http://www.metacritic.com/game/pc/the-punisher

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Croldin napisał:

Zarejestrowałem się, bo wiadro wylewanych pomyj wywaliło mi skalę na prywatnym żeżuncjometrze. Większość wypowiadających się tutaj bazuje wyłącznie na śmieszniutkich gifach i YouTubowych przeróbkach z podkładanym śmiechem. Chylę czoła. Ograłem triala, grałem we wszystkie poprzednie ME i z największą przyjemnością kupię Andromedę. 

 

Ludzka pamięć to narzędzie niesamowicie zawodne u niektórych się tu wypowiadających. Przytoczę tu choćby uwielbianego przez nas, Polaków, Wiedźmina, którego uważam za grę prawdziwie świetną. Pozapominaliście już zapewne o Płotce na dachu, o twarzach wystających z drewna i animacjach niektórych postaci, które wołały o pomstę do nieba.

 

Zapomnieliście i zlaliście ciepłym moczem idiotycznie biegającą Shepard w ME3? Nikt już nie wspomina o fatalnie wyglądającym Falloucie? Ciekawe dlaczego.

 

Przerzucajcie się dalej ocenami z Dragon Age. User review na MetaCritic 7.4? Patykiem bym nie dotknął! 7.4?! Gówno! ...Idzie wyłącznie ręce załamać.

 

Animacje w Andromedzie nie urywają dupy, ba, przyznam, że gdzieniegdzie są po prostu skopane. No i co? Zwyczajnie, co z tego? Jak naprawią, fajnie. Nie naprawią? No trudno. 10 godzin triala zachęciło mnie w 100% do przedpremierowego zakupu, a to, że któraś z postaci chodzi krzywo bądź krzywo się uśmiecha? Nie do przeżycia! Jak to? Siedźcie dalej i przerzucajcie się "bekowymi xd" filmikami. Quo vadis?

 

Grecky, to ty? :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, miło mi.

 

Pozwolę sobie zacytować komentarz z... 9GAGa, tej stronki ze śmiesznymi gifami, w której Andromedę kolejny raz przedstawiono jako "40 mln wydali, a animacje takie jak pokarm dla karasia z pewnej słynnej pasty wędkarskiej", wiecie.

 

Cytuj

Bethesda has glitches in their games: ITS SO GREAT!!!

 

CD Project has glitches in their games: GOTY AND IF YOU SAY ANYTHING BAD ABOUT IT WE GONNA GUT YOU

 

Bioware has glitches in their games: WORST GAME EVER. WE HAVENT PLAYED THE GAME OR SEEN MORE THAN THE 5 SAME SCENES AND IGNORE EVERY OTHER APSECT OF THE GAME BUT WORST GAME EVER BEFORE IT EVEN OUT

 

O, nawet dwa cytaty.

 

Cytuj

It's a glitch... Every single game in existance has them. Even if the budget was 10 septilion there would still be a chance to have this kind of glitch

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nóżka napisał:

 

Grecky, to ty? :1_grinning:

 

:30vm3cw: Nie znam typa, ale dam mu plusa, bo prawdę pisze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne. Grę można pobierać już z PSNa?

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Gucio79 napisał:

Pytanko techniczne. Grę można pobierać już z PSNa?

Oczywiście , tylko preorder i nie odpalisz przed 23 xD dopiero 23.03 po północy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Aż się zalogowałem żeby dać plusa :) 

 

Z tego co widzę nie jest najlepiej , ale co niektórym ostro sie powaliło z tymi średnimi jako jakiś opus magnum .  Sam już się zdeczka nastawiłem na średniaka , miałem ogólnie nic nie czytać no ale coś mi się powaliło że pre już jutro :) Zawsze myślałem że w gierkach szukamy własnych fantazji czy coś , chcemy być piłkarzem chcemy być operatorem seals czy trafić na ziemię 1000 lat po zagładzie ludzkości , drugiemu przyjemność sprawia jakaś japońska epopeja - nic mi do tego . 

 

Słyszałem że dupencja z bioware odpowiedzialna za motion ma już niezłego zonka po ataku trolli , podobnoe jak psycho fani nintendo atakujący tego recenzenta . Wbijał bym wam się na chatę o 6 rano :) 

 

jedna z moich ulubionych gier z ery ps2 

:)

http://www.metacritic.com/game/pc/the-punisher

 

Punisher zarąbista giera. Andromedę też biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało heheszków ostatnio:

 

 

Na początku myślałem, że ktoś na bekę podłożył głos, ale w komciach piszą, że audio pochodzi z gry :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam wrażenie, że hejtowanie pewnych serii gier, albo gier konkretnych wydawców itp. stało się swojego rodzaju modą.

Dlatego też dzisiaj duży procent "graczy" jedzie po konkretnym tytule podążając zwyczajnie za falą, co by należeć do elitarnej grupy tych, którzy uważają że tytuł to gówniak roku. Jestem pewien i dałbym sobie rękę uciąć, że ponad połowa znawców nawet niczego więcej z gry niż te śmieszne krótkie kompilacje z błędami i gify nie widziała, ale cały świat się z gry śmieje to ja też chcę być ten fajny i śmiać się razem z innymi. Są z kolei gry, którym za sam tytuł ludzie są w stanie wybaczyć wszystko i w nich błędy ich jakoś nie rażą. Podwójne standardy? ;) 

 

Sam chuja widziałem jeśli chodzi o Andromedę (tylko trailery, gify i kompilacje :24_stuck_out_tongue:) ale no to ile gra posiada błędów, czy jak słaba jest animacja postaci nie decyduje od razu o tym czy gra jest słaba czy nie. Owszem, może zaniżyć naszą ogólną ocenę ale no bez przesady. Liczy się fun jaki będziemy czerpać z rozgrywki i fabuła. Jeżeli ciekawie będzie zwiedzało się wszechświat i poszczególne planety, a historia będzie dobra to szczerze mówiąc w dupie będę miał to czy twarze wyglądają głupio, albo czy co jakiś czas przydarzy się bug.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, redo napisał:

 

Available in 21 march? to premiera nie jest 23 przypadkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kiepskie recenzje nie oznaczają, że nikomu ME:A nie przypadnie do gustu. Zwróćcie tylko uwagę, że prawie na każdym portalu krytykują właściwie to samo. Podkreślają, że fabuła jest nędzna, a bohaterowie nudni. Dwa dość istotne aspekty cRPG. Jeśli Eurogamer pisze, że to najgorszy RPG od Bioware jaki kiedykolwiek powstał, to nie może być dobrze. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Grabeq napisał:

Zwróćcie tylko uwagę, że prawie na każdym portalu krytykują właściwie to samo. Podkreślają, że fabuła jest nędzna, a bohaterowie nudni. 

 

No właśnie nie. Zdania sa podzielone, wystarczy nawet wejść na dwa losowe polskie serwisy.

 

gram.pl - fabuła dla przedszkolaków

gry-online.pl - wielowątkowa fabuła z różnorodnymi historiami

 

Komu wierzyć? Dzięki usłudze EA Access mogę mieć na szczęście wbite w jakieś recenzje i po prostu na własnej skórze przekonałem sie, ze gra jest w moich klimatach. Zresztą przejrzałem recenzje Fallouta 4 i jak widzę ze ta gra była chwalona za fabule no to jak w ogóle można sie w tych czasach jeszcze opierać na cyferkach czy zdaniach osob ktore recenzuja byc moze cos na czym sie kompletnie nie znaja. Jezeli ktos jest pelen obaw to niech czeka i wyrwie kiedys uzywke za grosze albo niech w ogóle oleje tę grę, bo przeciez wyszlo wiele innych, być może lepszych. No nie widzę problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje na statku są bardzo nudne. Bieganie od znacznika do znacznika i wciskanie wszystkich kwestii dialogowych po kolei. Nawet nie dotrwałem do końca triala.

Wywaliłem z dysku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, pablos_PRO napisał:

Misje na statku są bardzo nudne. Bieganie od znacznika do znacznika i wciskanie wszystkich kwestii dialogowych po kolei. Nawet nie dotrwałem do końca triala.

Wywaliłem z dysku. 

 

No dużo dialogów, jak to w cRPG  dunno.png

 

Ja przeklikałem wszystko co się dało, ale uwielbiam tego typu interakcje, więc mi duża ilość rozmów absolutnie nie przeszkadza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scenki dialogowe zarówno wizualnie jak i wybieranie konkretnych kwestii są autrabiedne, miałkie i nieciekawe.

 

Jeżeli takich dialogów w całej grze są całe setki to mnie niskie noty nie dziwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie sugerowania się User Score na Metacritic. Gra miała premierę kilka godzin temu i póki co ludzie wstawiają same 0 z argumentacją:

 

muh transexuals 
muh pandering 
muh F.AGS 
muh progressive ideals 
muh dy.kes 
muh mentally ill shemales 
muh **** writing 
muh fetch quests 

BIOWARE BTFO

 

 

:ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wśród znajomych z zakupu zrezygnowały 4 osoby włącznie ze mną.

Poczekam na więcej opinii, ale na razie wychodzi że gra to nie poziom ME i tyle.

 

Prędzej czy później będzie w PS+ to się wtedy ogra :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim otoczeniu 100% osób nie zmieniło zdania i odbierają grę w czwartek 

 

 

 

 

no dobra, nikt oprócz mnie nie rozważał kupna i co z tego? shieeet.png

 

 

 

Sam zaczynam mieć pewne wątpliwości, ale z drugiej strony świetnie bawiłem się przez 10h w trialu. Ciężkie jest życie gracza (xboksowego bez exów shieeet.png)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie pograł, wcale mnie nie cieszy że gra wyszła jak wyszła, ale szkoda mi 230zł na gierkę na którą będę patrzał przez pryzmat poprzednich części i będę czuł zawód.

Może jestem w błędzie, ale za pełną cenę wolę brać pewniaki.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich ludzi pełnych wątpliwości na premierę za jakiś miesiąc zapraszam do tematu "sprzedam", wersja na Xboxa, ale co z tego? :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×