Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, xavris napisał:

A więc gra o życiu. Trzeba wziąć jak skończę nioha :24_stuck_out_tongue:

Opisałeś swoje wrażenia na temat grafiki, błędów i klimatu, nie pisałeś co się robi w grze jako tako, więc nie wiem skąd ta uwaga.

Edith. Chyba że chodziło Ci o to, że skasowało Ci posta, w takim razie sorki :22_stuck_out_tongue_winking_eye: poza tym ctrl+z pomaga w takich sytuacjach, przynajmniej u mnie.

I tak, też mam problem z "ą".

 

Tak, chodziło o to, że się rozpisałem i skasowało :ExHPnhn:  faktycznie, ctrl+z działa, dzięki!

 

Masz główną oś polegającą na szukaniu nowego domu. Do wyboru poszczególne planety w galaktyce, a tam wiadomo, różne warunki atmosferyczne i strzelanie do kosmitów. Masz krypty innych kosmitów do zwiedzania. Nie chcę za bardzo spoilować, dodatkowo sam wielu misji pobocznych nie ruszałem, ale jest to raczej standard w tego typu grach. Idź, sprawdź, wróć, pogadaj, zabij, idź....  Masz misje lojalnościowe dla danych ludków, masz szukanie surowców na planetach. Masz to co byś robił, będąc w kosmosie i szukał świata do zamieszkania. I faktycznie, najważniejsze. Dużo ruchanka :auij5j: z kobietami, mężczyznami, kosmitami, z czym chcesz. Wybór należy do Ciebie. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Grecky napisał:

 

Tak, chodziło o to, że się rozpisałem i skasowało :ExHPnhn:  faktycznie, ctrl+z działa, dzięki!

 

Masz główną oś polegającą na szukaniu nowego domu. Do wyboru poszczególne planety w galaktyce, a tam wiadomo, różne warunki atmosferyczne i strzelanie do kosmitów. Masz krypty innych kosmitów do zwiedzania. Nie chcę za bardzo spoilować, dodatkowo sam wielu misji pobocznych nie ruszałem, ale jest to raczej standard w tego typu grach. Idź, sprawdź, wróć, pogadaj, zabij, idź....  Masz misje lojalnościowe dla danych ludków, masz szukanie surowców na planetach. Masz to co byś robił, będąc w kosmosie i szukał świata do zamieszkania. I faktycznie, najważniejsze. Dużo ruchanka :auij5j: z kobietami, mężczyznami, kosmitami, z czym chcesz. Wybór należy do Ciebie. 

 

 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze, czy będzie możliwość czułej wymiany dotyku z Addison? 

 

 

2b59627f68ed393a07ab74ed2bea3dd1.thumb.j2b59627f68ed393a07ab74ed2bea3dd1.thumb.j2b59627f68ed393a07ab74ed2bea3dd1.thumb.j2b59627f68ed393a07ab74ed2bea3dd1.thumb.j

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecky, to temat o Mass Effect a nie o twoich fetyszach seksualnych :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Addison to wygląda tak, jak by cały czas ktoś ją dotykał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna fabuła w tej grze? Warto juz teraz kupować czy czekać na jakieś patche jeszcze? Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła polewkę mi dziś kumpel zapodał :) 

 

http://www.imdb.com/title/tt0213327/

 

W głównej roli żeńskiej Lisa ... Ryder xd . Jak ktoś ma czas może dogłebniej porownać , jeszcze się okaże że skrypt wysmażył ktoś w 5 minut klikając w opisy epizodów :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje że konwersacje postaci podczas akcji wyświetlane są na górze ekranu, ale już dialogi w których bierzemy udział, na dole? Niby pierdoła, ale mnie irytuje bardziej niż salariańskie ruchy Cory :donald:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tej grze zmienic wielkość wyświetlanych dialogów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie przemieszczać szybko na planecie jak mam już odkryte te punkty? już mi się nie chce w tę i spowrotem jeździć tym nomadem ;/

 

edit:

już działa, wcześniej nie było takiej możliwości

Edytowane przez janekbossko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Siriondel napisał:
  • Co za genialny klimat! Zawsze miałem wątpliwości - jak te gry o podróżach w kosmosie pokażą nam tę galaktykę - czy będzie wystarczająco obco i oryginalnie? Mass Effect dawało jak dotąd radę, ale Andromeda podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, przenosząc nas do innej galaktyki. Z ulgą stwierdzam, że BioWare zdało egzamin! Lokacje mają odpowiedni klimat, już sama pierwsza planeta jest super - ciągłe uczucie zagubienia i niepokoju, a dziwaczne dźwięki tylko potęgowały to wrażenie. Nie mam się do czego przyczepić.

Osobiście z tym się nie zgodzę. Poza zagubieniem wynikającym z nieznajomości mapy nie jest zbyt obco.

Cytuj

Zarzut powtarzany w kilku recenzjach - "ledwo co wylądowaliśmy a już jacyś kosmici do nas szczelają, good job BioWare" - jest to po prostu BZDURA NA KÓŁKACH i uproszczenie, na którym może uprzeć się tylko zwykły hejter albo po prostu bezmózg.

Nie zapominajmy, że to zupełnie inna galaktyka. Bioware mogło dać się ponieść fantazji, a zamiast tego od początku mamy "złych kosmitów", którzy nie wiele różnią się od ras z Drogi Mlecznej. Mało tego, w Andromedzie nie było żniwiarzy, nikt nie wybijał wszystkich inteligentnych ras co 50 tysięcy lat, a mimo tego technologia jest na tym samym poziomie. Daleko im do chociażby takich Pretorian, nie mówiąc już o Leviatanie.

Cytuj

naturalne i sensowne dialogi na poziomie Mass Effect 3

ME3 był pełny typowo filmowych i nienaturalnych dialogów.

Cytuj

Kółko dialogowe z wyborem tonu jest również lepsze od kółka " idealista / renegat", bo teraz nie muszę być świętoszkiem / dupkiem przez całą grę

Nie musisz i nawet nie możesz. W Andromedzie póki co nie spotkałem się z typowo "renegatowymi" dialogami.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja jestem ślepy, czy co ale czy jest tu coś na wzór omni-gel, do leczenia się w trakcie potyczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też troszkę interfejs wkurza , nie wiem ta mapa miało być fajnie z tą "wypukłością" a przy Horizon kompletnie nieintuicyjne to menu albo jeszcze nie ogarnąłem , choć samo menu wyjściowo tak samo wygląda jak w trylogii no ale diabeł tkwi w szczegółach 

 

 

weźcie obczajcie fotkę z tego serialu andromeda hehe 

 

 

 

IMG_0513.thumb.JPG.4c0f60e1ca269288fc0696c689a2b02f.JPG

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Nie wiem czy ja jestem ślepy, czy co ale czy jest tu coś na wzór omni-gel, do leczenia się w trakcie potyczek?

Nie ma. Są tylko porozrzucane po świecie apteczki. Medi-gel był od leczenia, nie omni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę mały offtop zrobić, ale KURNA już ze 3 raz coś pisałem, albo ze 5 i co? "ą" i cały tekst się skasował, WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "ą" tylko ciśniecie patrząc się na klawiaturę, a nie na monitor.

CTRL+A walnąłeś (zaznaczyłeś cały tekst) i kolejnym znakiem go zastąpiłeś.

Trochę logiki! I patrz na monitor.

A jak nie umiesz pisać biegle na klawiaturze, to pisz powoli...

No i cofnięcie zmian; CTRL+Z.

W szałasach ostatnią dekadę mieszkałeś Dig...?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja dupci z Ass Effect

 

5WJid.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, adick007 napisał:

Nie "ą" tylko ciśniecie patrząc się na klawiaturę, a nie na monitor.

CTRL+A walnąłeś (zaznaczyłeś cały tekst) i kolejnym znakiem go zastąpiłeś.

Trochę logiki! I patrz na monitor.

A jak nie umiesz pisać biegle na klawiaturze, to pisz powoli...

No i cofnięcie zmian; CTRL+Z.

W szałasach ostatnią dekadę mieszkałeś Dig...?

Uwierz mi że @DigitalMan_PL ma rację. Mam i w domu i w robocie to samo. "Ą" zaznacza i kasuje mi cały tekst. @Grecky też o tym dzisiaj pisał. Jedyna rada to albo uważać i przy "ą" odkliknąć, albo ctrl+z.

Nie zawsze trzeba kogoś od razu atakować, że nie umie pisać.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wasze nie umim w klawiature ma wspólnego z Andromedą? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co za porażka. Resetowalem sobie dwa razy drzewko skilli w multi. Dobilem postacią 20 lvl chciałem zresetować drzewko jeszcze raz żeby przetestować nowy build a ta głupia gra zresetowala mi postać na 1 lvl. Dostałem za to 25 Apex Point. Co za gówno...

Edytowane przez Creati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi że @DigitalMan_PL ma rację. Mam i w domu i w robocie to samo. "Ą" zaznacza i kasuje mi cały tekst. @Grecky też o tym dzisiaj pisał. Jedyna rada to albo uważać i przy "ą" odkliknąć, albo ctrl+z.

Nie zawsze trzeba kogoś od razu atakować, że nie umie pisać.

A ja nadal będę się upierać, że palce Wam z Alt na Ctrl zjeżdżają i zaznaczacie cały tekst.

Jedyne sensowne wytłumaczenie tego zjawiska.

Jeśli nie, to pora dzwonić po Muldera i Scully...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, adick007 napisał:

A ja nadal będę się upierać, że palce Wam z Alt na Ctrl zjeżdżają i zaznaczacie cały tekst.

Jedyne sensowne wytłumaczenie tego zjawiska.

Jeśli nie, to pora dzwonić po Muldera i Scully...

 

Fakt to nie jest miejsce na takie dyskusje ale serio ja mam między ALT a CTRL jeszcze 2 klawisze, więc nie ma mowy o jakimś poślizgu ;) Jest jakiś problem z tym "ą" (ja zamiast CTRL + Z, daję strzałkę w prawo to odznacza i mogę pisać dalej :P)... (i jest to losowe) No stary zrozum, że jest jakiś problem z forum, to że ty nie masz nie znaczy, że musisz od razu atakować innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi, to życiowy nieogar aż dziw, ze mu się dzieciaka udało zrobić. Na ps4 tez czasami chrupie, bo na one od czasu do czasu wyczuwam spadki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×