Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Willi ale dzieciaka nie jest trudno zrobić, to tak jak z braniem sera z i do lodówki, najpierw wkładasz a potem wyjmujesz :1_grinning: Tyle że sera potem nie musisz utrzymywać do 18 roku życia albo i dłużej.

Edytowane przez Wroblos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal będę się upierać, że palce Wam z Alt na Ctrl zjeżdżają i zaznaczacie cały tekst.

Jedyne sensowne wytłumaczenie tego zjawiska.

Jeśli nie, to pora dzwonić po Muldera i Scully...

Jest problem, bo też to miałem. Jednak jak się przełączycie na czysty edytor tekstu to jest ok, więc stawiam, że jakiś skrót dziwny zrobili nie biorąc pod uwagę PL klawiatury.

 

Poza tym wracamy do tematu gry, a nie klawiatury. Koniec offtopu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za "atak".

Jedyne co to właśnie ctrl+a mi się jako jedyne rozwiązanie nasówało.

Korzystam z Tapatalka i wszystkim polecam.

Szybciej, wygodniej, przejrzyściej.

Miłego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, adick007 napisał:

Sorry za "atak".

Jedyne co to właśnie ctrl+a mi się jako jedyne rozwiązanie nasówało.

Korzystam z Tapatalka i wszystkim polecam.

Szybciej, wygodniej, przejrzyściej.

Miłego grania.

 

Miłego grania:p Im dłużej siedzę przy tej grze tym bardziej przekonuje się że to padaczka która wymaga wielu gb poprawek. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Creati napisał:

 

Miłego grania:p Im dłużej siedzę przy tej grze tym bardziej przekonuje się że to padaczka która wymaga wielu gb poprawek. 

już dawno się skończyły czasy że poprawki zajmowały mb a nie gb więc nic nowego. 

 

Poza tym nawet Saper ma niedoróbki, tyle lat a nadal nie spatchowany i nie da się go przejść :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wroblos napisał:

już dawno się skończyły czasy że poprawki zajmowały mb a nie gb więc nic nowego. 

 

Poza tym nawet Saper ma niedoróbki, tyle lat a nadal nie spatchowany i nie da się go przejść :1_grinning: 

 

 Nie wiem jak mogli wypuścić na płycie grę w wersji alpha.

 Ludzie ujadaja na Ubisoft, ale oni ostatnio przy produkcie Bioware to mistrzowie kodu. 

 Tak spierdzielic taka markę jaka było Mass Effect. 

 I pomyśleć że nie kupiłem Horizon bo napalilem się na to coś...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Może podzielisz się z nami jakimiś szczegółami?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę pobrać te dodatki z preordera ? Do multi udało mi się ale w singlu nie widzę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wasil187 napisał:

Gdzie mogę pobrać te dodatki z preordera ? Do multi udało mi się ale w singlu nie widzę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W kabinie Rydera na Tempescie, obok SAMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkminił ktoś jak na EOS przetrwać w rejonach z promieniowaniem trzeciego stopnia?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupić się na głównych misjach. Później promieniowanie będzie mniejsze. Nie rób od razu wszystkich zadań pobocznych, bo jest ich mnóstwo i tak będzie sporo wracania na planety. Tylko sobie utrudniasz grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest spoko , ale tak jak pisałem przed pre to Inkwizycja 2.0 tudzież serial z AXN :) Nie ma mowy żebym się wkręcił na dłuższe posiedzenie jak Horizon , ale w małych dawkach jest naprawdę ok . Questy niektóre to śmiech , już poprzednim razem narzekałem na to pseudo mmo ale kilka lat później po wiedzminach i horizonach to hehe no ciężko momentami plus ten interfejs :) 

 

Bardzo spoko siś gra i tak nie ma alternatyw dla fanów tych klimatów ale hehe Inkwizycja 2 jakby kiedyś wyszła to już chyba będę oglądał wszystkie filmiki przed pre i relacje :) trzeci raz tej samej gierki nie zniose :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) jak ujrzałem kolejną misję typu"fedex" parsknąłem gromko i tak klika razy :) ja zawsze szczerze piszę na gorąco z tabletu , żournalist ala Hunter Thompson :) 

 

 

Gierka i tak jest spoko , hehe :) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz skierowanie na terapię od pisania ,,hehe" co zdanie. :1_grinning: Tablety są złe. Raz musiałem zabrać swojego do kuchni bo akurat odpisywałem na mail i położyłem ser na tablet zamiast na kanapkę. Mogliby je robić mniej prostokątne :22_stuck_out_tongue_winking_eye::14bqqmb:

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Najgorzej trafić łokciem jak leży gdzieś obok :) 

 

 

Co do giereczki , już abstrahując od bardziej lekkiego klimatu w tej części jeżeli chodzi o oprawę , brakuje mi bardziej "twardych" postaw jeżeli chodzi o odpowiedzi w dialogach . Juz nie mówię że chciałbym wszystkich zabijać , ale nie wiem jakieś opcję kłamstwa już w starych Kotorach były , albo w jedynce miałeś misję kiedy mogłeś ostatniego przedstawiciela starej rasy ubić , a tu serduszka same w opcjach:) Bioware :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogli zrobić tak jak w Gearsach nowych. Singiel 30 FPS a multi 60 FPS. Przy tak dynamicznych walkach w multi gówno widać w tych 30 klatkach, które nawet na Pro nie są betonowe... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Danielski_82 napisał:

Szczerze ? Najgorzej trafić łokciem jak leży gdzieś obok :) 

 

 

Co do giereczki , już abstrahując od bardziej lekkiego klimatu w tej części jeżeli chodzi o oprawę , brakuje mi bardziej "twardych" postaw jeżeli chodzi o odpowiedzi w dialogach . Juz nie mówię że chciałbym wszystkich zabijać , ale nie wiem jakieś opcję kłamstwa już w starych Kotorach były , albo w jedynce miałeś misję kiedy mogłeś ostatniego przedstawiciela starej rasy ubić , a tu serduszka same w opcjach:) Bioware :) 

Bo ludzie trochę mylnie porównują nowego Mass Effect do starej serii, która klimatem fabularnie była bądź co bądź bardziej mroczna. ME 1 - tajemnice, Saren.ME 2 Zmartwychwstanie i zagrożenie ze strony żniwiarzy.ME 3 Zdążyć z czasem żeby zebrać armię i dokończyć tygiel który zaważy na losach galaktyki. Nie martw się, pewnie kiedyś ktoś zmoduje Andromedę że na każdy dialog jedyna opcja dialogowa to będzie ,,Cycki". Możliwości moderów nie znają granic, zwłaszcza na PC ;) Bo konsola tutaj zostaje jak niepełnosprawny brat. Poużywałby sobie modów ale sony nie pozwala:14bqqmb:

5 minut temu, Creati napisał:

Dlaczego nie mogli zrobić tak jak w Gearsach nowych. Singiel 30 FPS a multi 60 FPS. Przy tak dynamicznych walkach w multi gówno widać w tych 30 klatkach, które nawet na Pro nie są betonowe... 

Pewnie chodziło jak zwykle o wytryski.... ups Wodotryski. Obecnie twórcy cierpią na te schorzenie zwane ,,ładne niebo kosztem fps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Za takie podejście do tematu to na kolanach do Częstochowy błagać o przebaczenie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Creati napisał:

Dlaczego nie mogli zrobić tak jak w Gearsach nowych. Singiel 30 FPS a multi 60 FPS. Przy tak dynamicznych walkach w multi gówno widać w tych 30 klatkach, które nawet na Pro nie są betonowe... 

Sam sobie odpowiedziałeś. Skąd weźmiesz 60 klatek skoro gra nawet 30 nie trzyma?

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danken000 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś. Skąd weźmiesz 60 klatek skoro gra nawet 30 nie trzyma?

 

 Najlepsze jest to że mam zwykle ps4 i ps4 pro a gra na ekranie 1080p i ps4 slim wygląda prawie identycznie jak na ekranie 4k i ps4 pro.

 Na co oni wykorzystali ta dodatkowa moc konsoli? 

 Chyba nie na te dodatkowe parę pikseli więcej, których nawet nie widać w tej grze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, może ktoś coś kojarzy. Po założeniu placówki na EOS (jakieś 8h na liczniku) zauważyłem, że na Tempeście mi się nie ładuje załoga... Jest dwójka pilotów na mostku, ale nie mogę z nimi porozmawiać, natomiast poza nimi na statku nie ma nikogo. Członków drużyn, załogi, nikogo. Usunąłem grę, pobieram i instaluję raz jeszcze, mam nadzieję, że zaskoczy i nie będę musiał zaczynać od nowa. 

 

Choć w sumie jeśli będę, to przynajmniej zrobię sobie nowego Scotta, ten mi wyszedł szkaradny :1_grinning:

 

To jak, słyszał ktoś o takim bugu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mat_eyo napisał:

Szybkie pytanie, może ktoś coś kojarzy. Po założeniu placówki na EOS (jakieś 8h na liczniku) zauważyłem, że na Tempeście mi się nie ładuje załoga... Jest dwójka pilotów na mostku, ale nie mogę z nimi porozmawiać, natomiast poza nimi na statku nie ma nikogo. Członków drużyn, załogi, nikogo. Usunąłem grę, pobieram i instaluję raz jeszcze, mam nadzieję, że zaskoczy i nie będę musiał zaczynać od nowa. 

 

Choć w sumie jeśli będę, to przynajmniej zrobię sobie nowego Scotta, ten mi wyszedł szkaradny :1_grinning:

 

To jak, słyszał ktoś o takim bugu?

 

 

Miałem podobnie i  to chyba w tym samym momencie. Popchnąłem fabułę do przodu i załoga się pojawiła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak daleko musiałeś pocisnąć z fabułą? Bo trochę boję się dalej inwestować czas na tym savie.

Btw to i tak akademicka dyskusja, bo po przeinstalowaniu gry żaden save mi się nie wczytuje :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×