Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda - wróciłem na Nexus, oddałem jakieś poboczne questy, rozmówiłem się z Tannem i wróciłem na Tempest. Załoga już tam czekała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak multi w tej grze, bardziej dodatek czy jest nawet ciekawy?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardziej dodatek 🤣

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra na PROsiaku  i ma "super" TV 4k HDR i inne cuda?

Czy to prawda ze konsola po wlaczeniu gry w 4k HDR wyje (w sensie wiatraki) jak szatany ze starachowic?
Czy to prawda ze sa spadki klatek, ze nawet niewidomy je zobaczy?
Czy przestawiajac gre na 1080p jest roznica w plynnosci rozgrywki - mniejszy lag, cichsza praca konsoli?
 

Najbardziej przewrazliwiony jestem na ten mocny szum wentylatorow. Moze ktos potwierdzic lub zaprzeczyc ze niepotrzebnie sie martwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szumi a nie wyje, chociaż mój szum może być dla Ciebie wyciem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak gra radzi sobie na zwykłym PS4? Mocno rwie? Wiem, że na YT można zobaczyć filmy z pokazaną liczbą klatek, ale wolę zapytać czy bardzo przeszkadzają te "teoretycznie" małe spadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wyraźne problemy. Klatki spadają i to nie tylko na chwilę, szczególnie w walce z większą ilością przeciwników. Nawet podczas zwykłej eksploracji wszystko czasami zatrzymuje się na kilka sekund. Do tego dochodzą zanikające dźwięki, długo doczytujące się tekstury oraz zwykłe glitche, których również jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walic kupke wstydu. Polazlem do najblizszego Media Expert i wrocilem z moja kopia gry do domu.
Singla nie odpalalem, za to z godzine pogralem ze znajomym w multi i .... ma to potencjal.
Multi w ME3 bardzo mi sie podobal, a ze ten "prawie" kropka w kropke taki sam to wiedzialem ze to cos dla mnie.

Gralismy tylko dwie rozgrwki. Pierwsza w dwuosobowym teamie i przeciwnicy na najnizszym poziomie trudnosci rozniesli nas na widlach jak wiesniacy wilkolaka w talismanie.
Druga rozgrywka - duzo dluzsza, bo dolaczylo dwoch randomow. Padlismy na ostatniej fali jak pojawil sie "ChoojWieKto" w jakims portalu i zrobil mi "insta killa". Sa emocje, jest zabawa - bede w to "mocno" napierd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra - opinia na gorąco się nie liczy 🤣🤣🤣

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.03.2017 o 19:28, carlos napisał:

Mam pytanie. Jak gra radzi sobie na zwykłym PS4? Mocno rwie? Wiem, że na YT można zobaczyć filmy z pokazaną liczbą klatek, ale wolę zapytać czy bardzo przeszkadzają te "teoretycznie" małe spadki?

Potwierdzam gra ma widoczne spadki fps i to nie zawsze podczas starć z wrogiem. Gram na PS4 Pro i muszę powiedzieć, że gra nie ma polotu jesli chodzi o płynność z Horizona Zero Dawn, nowym Tomb Raiderem, Uncharted 4 i można tak wymieniać dalej :) Jednym słowem Bioware słabiutko się postarał a szkoda bo gra fajna i klimatyczna. O animacjach nie będę pisał bo szkoda klawiatury :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to po 30h wkręcił mnie crafting i szukanie konkretnych surowców do pancerzy , w takich momentach gra mi się trochę jak w borderlands czy divison , 30m grindu i powrót żeby coś tam upichcić , po czym z powrotem na którąś z planet wypróbować zestaw :) Biotyka mi się zajebiście podoba , praktycznie nie używam broni palnej tylko robię rzeźnie w stylu jedi :)

Znajomy który ciśnie tylko te questy że tak powiem "prawilnie" jak w rpg z góry do dołu strasznie narzeka , widzę że już się mega męczy z tą gierką . No niestety te twarze zabijają jakikolwiek dramatyzm w każdym dialogu , także jak ktoś się nastawia na story raczej nie warto . Same te słynne romanse to wiadomo porażka w tej częśći , laski są mega brzydkie ani grama cyber-wdzięku jak Miranda czy Jake w trylogii .


No i giereczka zwalnia ostro w późniejszej częśći jak już robimy mayhem , jak ktoś jest uczulony to zdecydowanie będzie problem . Gierce brakuje szlifu , ja osobiście bawię się spoko już natłukłem więcej h niż w Horizon , natomiast jak pisałem ten crafting i walka mnie pochłonęła , na pewno nie fabuła i questy .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozwijanie jakich umiejętności polecacie? Które dają fun i sie przydają?

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ( pl wersja) biotyka i aktywne  - rzut , szarża i fala uderzeniowa , po rozwinięciu zwłaszcza szarża daję radę w połączeniu z np. mieczem asari , strzelbą i perkami wzmacniającymi ochronę na kilka sekund po rushu , bo można "rushować" z naprawdę daleką ładując się w środek i poprawić np. podwójnym rzutem a na końcu falą ktore jeszcze raz ich podbija hehe . 

Z pasywnych te najbardziej oczywiste do danego stylu , u mnie sprawnośc bojowa , biotyka ofensywna , karabiny szturmowe itp.

 

Możliwości jest naprawdę spoko a widziałem na yt już jakieś moce "elektryczne" czy wbudowane miotacze płomieni , jak dla mnie największą siła tej giereczki właśnie ta walka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.03.2017 o 23:16, danken000 napisał:

Są wyraźne problemy. Klatki spadają i to nie tylko na chwilę, szczególnie w walce z większą ilością przeciwników. Nawet podczas zwykłej eksploracji wszystko czasami zatrzymuje się na kilka sekund. Do tego dochodzą zanikające dźwięki, długo doczytujące się tekstury oraz zwykłe glitche, których również jest sporo.

Na PROsiaku ani razu nie odnotowałem spadku płynności grafiki albo doczytywania tekstur. Dźwięk kilka razy mi znikł ale tylko podczas dialogu. 

Wczoraj miałem też sytuacje gdy objectivem misji było wyeliminowanie wszystkich przeciwników lecz po zabiciu wszystkich nic się nie działo. Okazało się że jeden uchował się bo była czerwona kropka na minimapie. Sęk w tym że ugrzązł w jakiejś skrzyni, całe szczęście że wystawała mu ręka :).

Tak poza tym gra się na prawdę fajnie i nie sugeruje się zbytnio ludźmi oglądającymi tylko filmiki na YT, po czym recenzują grę. :1_grinning:

 

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Naprawilem sobie" problem glosnych wiatrakow w PROsiaku - załozylem sluchawki :) hehehe

Teraz nie slysze wiatrakow i mozna grac jak czlowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie widze ze gra płynna nie jest, delikatnie gubi klatki na ps4. Grac sie dalo ALE...No wlasnie kiedy doszlo do w zasadzie dużej bitwy pewnej rasy na planecie pustynnej (staram sie nie spoilerowac) mniej wiecej po 30-35h gry to juz byl dramat. Wszytsko bylo w zwolnionym tempie...nie klatkowalo ale wszytsko zwolniło i to bardzo.

Gra na poczatku jest straszliwie nudna...żałowałem zakupy ale z z czasem sie rozkręciła.

Gram juz 40h i nadal mam ochote na eksplorację a bylem dopiero na 4 planetach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami w rozmowach głowę mi wykręca do tylu komicznie, to wygląda. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie to najgorzej sprzedające się ME. Na PC pojawiła się pierwsza promocja. Grę można kupić za 147zł.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem sobie w końcu dłuższe posiedzenie z gierką i wkradła się lekka monotonia. Biegałem ponownie po Eos i zaczynałem się zastanawiać, czy coś ciekawego poza piachem zobaczę i doszedłem do misji z Młotami Sejsmicznymi i 

 

walką z Architektem

 

:banderas: 

 

Strzelanie połączone z mocami bio to w ogóle sztosik :mog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Udało mi się nabyć Xbox'a One, ściągnąłem sobie wersję próbną z EA Access i wiecie co? Gra na Xbox jest najbardziej płynna co mnie zszokowało i utwierdziło w przekonaniu że to PRO zostało wypchnięte na siłę przed Scorpio, i że mimo że konsola jest z 3 razy mocniejsza to nie oferuje nic poza paroma pikselami więcej, które tak naprawdę nie robią aż takiej różnicy w wyglądzie gry na żywo.

   A skoro Sony ma mnie w dupie to ja w dupie mam Sony i przechodzę do Hamburgerów.

   Pomijam oczywiście kwestie gier na wyłączność, ale serio bardziej podoba mi sie Forza Horizon od Driveclub, Halo Wars 2 jest super i w Gearsy mi też sie dobrze gra. Wiem że dla wielu Sony ma takie gry jak Horizon, Nioh, Bloodborne itd. Ale mnie nie przekonały.

   Pewnie jestem dziwny i się nie znam:)

   Gra oczywiście nie prezentuje tego samego poziomu graficznego co PS4 Pro na ekranie 4K, ale spodziewałem się większej różnicy. Ta jest naprawdę kosmetyczna.

 

 

 

Edytowane przez Creati
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczynam właśnie przygodę jako rozbitek załogi 😂😂

 

Początek świetny, wątek zaciekawia i wprowadza mega klimat. Jedyne zastrzeżenie mam do jakości tekstrur tych początkowych skał... Gram na zwykłej Ps4 i wiedziałem, że poziomu HZD tutaj nie ujrzę ale bez przesady... Mam nadzieję, że Ogólnie całość gry będzie ładnie wykonana...

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Creati napisał:

   Udało mi się nabyć Xbox'a One, ściągnąłem sobie wersję próbną z EA Access i wiecie co? Gra na Xbox jest najbardziej płynna co mnie zszokowało i utwierdziło w przekonaniu że to PRO zostało wypchnięte na siłę przed Scorpio, i że mimo że konsola jest z 3 razy mocniejsza to nie oferuje nic poza paroma pikselami więcej, które tak naprawdę nie robią aż takiej różnicy w wyglądzie gry na żywo.

   A skoro Sony ma mnie w dupie to ja w dupie mam Sony i przechodzę do Hamburgerów.

   Pomijam oczywiście kwestie gier na wyłączność, ale serio bardziej podoba mi sie Forza Horizon od Driveclub, Halo Wars 2 jest super i w Gearsy mi też sie dobrze gra. Wiem że dla wielu Sony ma takie gry jak Horizon, Nioh, Bloodborne itd. Ale mnie nie przekonały.

   Pewnie jestem dziwny i się nie znam:)

   Gra oczywiście nie prezentuje tego samego poziomu graficznego co PS4 Pro na ekranie 4K, ale spodziewałem się większej różnicy. Ta jest naprawdę kosmetyczna.

 

 

 

Nic dziwnego że jest najbardziej płynna skoro grafika w stosunku do PS4 PRO i PS4 jest okrojona. Głównie dzięki temu gry na Xbox przeważnie mniej się dławią więc nie wiem czym tu się zachwycać. Parę FPS więcej wiosny nie czyni jak to się mówi.

O Scorpio nie wiele wiadomo poza tym że jest Scorpio i ma X teraflopów które nie decydują o wydajności sprzętu a w ostatnich latach wyrosły do jakiśch wyznaczników ,,Potęgi" konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wroblos napisał:

Nic dziwnego że jest najbardziej płynna skoro grafika w stosunku do PS4 PRO i PS4 jest okrojona. Głównie dzięki temu gry na Xbox przeważnie mniej się dławią więc nie wiem czym tu się zachwycać. Parę FPS więcej wiosny nie czyni jak to się mówi.

O Scorpio nie wiele wiadomo poza tym że jest Scorpio i ma X teraflopów które nie decydują o wydajności sprzętu a w ostatnich latach wyrosły do jakiśch wyznaczników ,,Potęgi" konsoli

 

   Graficznie między PS4 Slim a Xbox One różnica jest znikoma, trochę większa jest między PS4 Pro a Xbox One, ale za to różnica w płynności jest i to zauważalna.

   Spieprzyli tą grę i teraz będą łatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×