Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Dostępny od przyszłego Czwartku w ramach EA Access wczesny dostęp będzie miał ograniczenie w kampanii - będzie można odwiedzić tylko jedną planetę i zwiedzić ją w całości. Rozgrywka online nie będzie miała żadnych ograniczeń, naturalnie poza 10-godzinnym limitem wczesnego dostępu. Chyba wybiorę multi. Jakbym miał przejść jedną lokację i potem czekać tydzień to bym się pochlastał, już wolę nie zaczynać wcale.

 

Ech, trochę się boję o tę grę. Mimo całej akcji promocyjnej nadal jest dużo niewiadomych. Nie wymagam jakichś rewolucji, ale kiedy wymienia się Wiedźmina 3 jako inspirację dla pewnych elementów, poprzeczka oczekiwań idzie jednak do góry. Pierwsze minuty gry mnie nie porywają, a misje lojalnościowa tej asari z paskudną mordą jest po prostu przykładem słabego projektu rozgrywki i dialogów żałosnych aż do porzygu. Co z ciebie wyjdzie, drogie Mass Effect? Ale przed hajpem nie mogę się obronić, konsoli nawet już za bardzo nie włączam, bo po co grać w inne gry, jak za rogiem Andromeda. Będę załamany, jeśli naprawdę wyjdzie z tego taka Inkwizycja w kosmosie. 

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lipna decyzja o kastracji tego triala , w takim wypadku nawet tego nie ściągam za demami w sumie i tak nie przepadam . Nic nie oglądałem ale intuicja mi mówi że to będzie Inkwizycja 2.0 , mimo wszystko zakup day one bo trylogia zwłaszcza jedynka dała mi dużo radości no i sf :) Niemniej nie nakręcam się , słyszałem że "nowe" Mako nawet nie strzela :/ co będzie to będzie , zobaczymy jak wejdzie bez oczekiwań giereczka . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grecky napisał:

 

 

Ta muzyka :ExHPnhn:

 

Z muzyką to rzeczywiście polecieli ... :siara: W ogóle ten trailer to jakiś taki nijaki ...

 

Mi się zajebiście podobały trailery z ME3, mimo że jako gra z serii najsłabiej wypada:

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero hajpu z mojej strony, bo nie ruszają mnie tematy kosmiczno-laserkowe.

Tak tylko rzucę info, że od wczoraj gra jest już w sklepach na półkach (śląsk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adick007 napisał:

Zero hajpu z mojej strony, bo nie ruszają mnie tematy kosmiczno-laserkowe.

Tak tylko rzucę info, że od wczoraj gra jest już w sklepach na półkach (śląsk).

Ciekawe jakim cudem... nie jest to przypadkiem zamówienie przed premierowe ? samo pudełko tylko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakim cudem... nie jest to przypadkiem zamówienie przed premierowe ? samo pudełko tylko ?

QuickPark, Mysłowice.

Full.

Nie jara mnie to, bo seria kompletnie mnie nie grzeje.

Ale sam się zdziwiłem, że już mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick0007 Ty jesteś wiarygodny gość, ale to jest naprawdę nierealne. Przedwczoraj EA rozesłało kopie recenzenckie dopiero, premiera w EU jest opóźniona o dwa dni, bo niby potrzebują tyle na dystrybucję pudełek po Europie, a tu jakiś sklep w Mysłowicach ma już kopie na sprzedaż? Tu musiałaby zadziałać jakaś kosmiczna magia, niczym w zakończeniu Mass Effect 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, adick007 napisał:

QuickPark, Mysłowice.

Full.

Nie jara mnie to, bo seria kompletnie mnie nie grzeje.

Ale sam się zdziwiłem, że już mają.

 

A jaki sklep??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z mass effectem miałem taki problem, że powinienem wręcz kochać tą grę, bo uwielbiam sf i rpgi, a to w sumie rzadkie połączenie. Jedynkę przeszedłem i niestety bez większych zachwytów. Jeżeli Andromeda nie jest jakoś mocno fabularnie związana z ME 1-3, to jeżeli okaże się dobrym rpg to spróbuje. Jeżeli będzie dobrą grą a słabym rpg, to nie :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z mass effectem miałem taki problem, że powinienem wręcz kochać tą grę, bo uwielbiam sf i rpgi, a to w sumie rzadkie połączenie. Jedynkę przeszedłem i niestety bez większych zachwytów. Jeżeli Andromeda nie jest jakoś mocno fabularnie związana z ME 1-3, to jeżeli okaże się dobrym rpg to spróbuje. Jeżeli będzie dobrą grą a słabym rpg, to nie :24_stuck_out_tongue:

Ogralem 3 części, ale jakoś bez większych zachwytów... Fanem nie jestem, nawet już fabuły nie pamiętam do końca...

Dokładnie jak będzie dobra gra to może wyrwalem gdzieś uzywke w dobrej cenie i tyle...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanami nie jesteście a piszecie w tym wątku tylko po to by nam to oznajmić? 😋🤣🤣

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fanami nie jesteście a piszecie w tym wątku tylko po to by nam to oznajmić? 😋🤣🤣

 

HTC 10

 

 

Raczej wymieniamy nasze stanowiska, oraz odczucia w stosunku co do tej gry...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale po co, jak premiery nie było i nie graliście w tą grę, a to, że Wam seria nie za bardzo podchodzi to nie ma żadnego związku z premierą Andromedy 😀

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos znajdź mi topic w którym Digi się nie udziela :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolos znajdź mi topic w którym Digi się nie udziela :1_grinning:

No chyba o Nintendo, czekaj tam się udzielam, może Zelda a nie tam też coś pisałem... Hmmm kulinarny? A nie też pisałem... Mam "FUTBOL" Haaa i co?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i co? I ban za spam, ot hahahaha (żarcik)

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy weszli i napisali 'dupa' to bym rozumiał zastrzeżenia. 

Nikt nie siedzi i nie spamuje bez sensu, nie hejtuje, a chyba można wejśc i normalnie napisać, że nie jestem fanem, ale jak będzie dobra gra to chętnie sprawdzę, choćby i były 3 lata do premiery, nie wiem jakie to ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie dobra gra bo nie ma Sheparda

Jak się oderwię od Wildlands to biorę na premierę, mam ochotę na jakąś kosmiczną przygodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie będzie dobra gra bo nie ma Sheparda

Jak się oderwię od Wildlands to biorę na premierę, mam ochotę na jakąś kosmiczną przygodę.

Odpal sobie Star Wars: Knights of the Old Republic

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×