Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Po seansie The Expanse (polecam, bardzo dobry serial. Pierwszy sezon dostępny na Netflixie) również mam ochotę na jakąś Space Operę. No a że ME: Andromeda nie ma konkurencji to co mi innego pozostaje? :ExHPnhn: Mimo kiepskiego marketingu, nijakich trailerów i ogólnego braku podniety, to jestem dobrej myśli. Bioware spektakularnie na pewno nie spieprzy tego. Najwyżej będzie tylko i aż dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nijaki to mało powiedziane. Połowę dostępnego czasu w trialu zmarnuję pewnie na tworzenie swojego bohatera :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Grecky napisał:

Nijaki to mało powiedziane. Połowę dostępnego czasu w trialu zmarnuję pewnie na tworzenie swojego bohatera :pazura:

 

Mam nadzieję, że będziesz Strimował to "ogram na twym Strimie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież też masz dostęp do EA Access? :ExHPnhn:

 

Oglądanie jak gram powinno być puszczane w Guantanamo. Coś co zajmuje przeciętnie godzinę, ja potrafię rozciągnąć do pięciu. Muszę zajrzeć w każdy kąt i wypróbować każdą rzecz. Syndrom włóczykija :30vm3cw:  Pewnie dlatego tyle zawsze bugów i glitchy łapię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda się wam stworzyć postać Sheparda, wtedy pustka po trylogii zostanie zapełniona, chyba że bohater jest z góry narzucony, jeśli tak to nic nie pomoże😁

 

Huawei P8

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może uda się wam stworzyć postać Sheparda, wtedy pustka po trylogii zostanie zapełniona, chyba że bohater jest z góry narzucony, jeśli tak to nic nie pomoże😁

 

Huawei P8

 

 

Jeżeli będzie sensowny kreator to na 100 będą na internetach filmiki z bohaterem 1:1 jak Shepard

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie kreator, spokojnie. 

 

Tu jest to zresztą ładnie wytłumaczone http://www.eurogamer.pl/articles/2017-02-24-mass-effect-andromeda-qa-pytania-i-odpowiedzi

 

Cytuj

Edytor to lekkie rozwinięcie tego, co otrzymaliśmy w Dragon Age: Inkwizycja. Na pierwszy rzut oka, oferuje naprawdę sporo opcji. Na szybko udało nam się stworzyć panią Ryder z brzydkimi tatuażami, bliznami, jaskrawo-zielonym makijażem, różowymi włosami i bardzo nienaturalnym wyrazem twarzy.

Liczba dostępnych opcji raczej nikogo nie rozczaruje. Wydaje się, że spokojnie będziemy mogli odtworzyć swojego Sheparda.

 

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryło Shepa będzie do kupienia mikrotransakcjach :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten trial ale nie chcę kumplowi spoilerować bo nie ma xa :) Taki ze mnie dobry ziom , już poczekam te kilka dni ... itak później przeczytam że chała i dowolna chińszczyzna lepsza :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat w miarę wyczyszczony, nie dałem nikomu warna, ale z mojej strony Grecky pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne.

Oczywiście dotyczy to całej reszty, która nie ogarnia, że jeden woli grać po chińsku, a drugi po hiszpańsku.
Jak ktoś nie jest w stanie pojąć, że ma inne preferencje odnośnie grania to niech się po prostu nie odzywa.

 

Co dałem rady to przeniosłem do tematu:

Jednak nie było tego za wiele... Powyższe dotyczy całego forum, a nie tylko jednego tematu ;)

 

Od tego momentu rozmowa tylko i wyłącznie na temat związany stricte z grą.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda jak kupa, ale damskie bohaterki nieźle krecą tyłeczkiem podczas eskapad na rózne planety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Grecky pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne.

 

Tyle osób się tutaj udzielało, ale tylko ja zostałem wymieniony, by wyszło jaki to znowu jestem zły i niedobry. Propaganda rodem z TVP :notbad: Nie wnikam, ale przynajmniej temat żył, pomijając, że kwestia języka nie była bezpośrednio związana z samym ME:A. 

 

7 minut temu, beardo0 napisał:

Gra wygląda jak kupa

 

Graficznie czy gameplayowo? Bo jeżeli takie wpisy są już na poziomie godnym tego tematu, to chyba nie ma co tu zaglądać i po prostu czekać na premierę i samemu ograć. moim zdaniem poziom wizualny (pomijając mimikę) przewyższa naszego Wieśka i to nawet na Xboxie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beardo0 napisał:

Gra wygląda jak kupa, ale damskie bohaterki nieźle krecą tyłeczkiem podczas eskapad na rózne planety

 

 

Ten ruchy :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Grecky napisał:

Graficznie czy gameplayowo? Bo jeżeli takie wpisy są już na poziomie godnym tego tematu, to chyba nie ma co tu zaglądać i po prostu czekać na premierę i samemu ograć. moim zdaniem poziom wizualny (pomijając mimikę) przewyższa naszego Wieśka i to nawet na Xboxie. 

 

Nie porównuj Wiedźmina 3 (premiera maj 2015) do gry o dwa lata od niego starszej. W gamedevie dwa lata to przepaść.

Co do Andromedy do ta gra mi wisi i dynda a Bioware nie istnieje. Tak na prawdę to od czasu KotOR jadą na opini cudownego twórcy cRPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie porównuj Wiedźmina 3 (premiera maj 2015) do gry o dwa lata od niego starszej. W gamedevie dwa lata to przepaść.

Co do Andromedy do ta gra mi wisi i dynda a Bioware nie istnieje. Tak na prawdę to od czasu KotOR jadą na opini cudownego twórcy cRPG.

 

No przepaść bo wiesiek nie ma szans z trylogią mass effect.

 

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subskrybenci EA Access / Origin Access mogą już pobierać triala.

 

// Edit po trzech godzinach multi:

Po multi załamany nie jestem, ale na pewno ostudziło trochę mój hype. Rzeczywiście jest to odrobinę ulepszone multi z Mass Effect 3. Nowe klasy, nowe moce, więcej rzeczy do zrobienia i odblokowania. Po prostu odświeżone, nie lepsze, nie gorsze. Na grę w ruchu patrzy się wyśmienicie. AI ma swoje plusy i minusy, ale akurat w ME przeciwnicy stawali się sprytniejsi z wyższymi poziomami trudności, więc po meczach na poziomie brązowym ciężko mi ocenić. Na pewno mogę powiedzieć, że wszędzie włażą, a nawet potężne jednostki są zrobione tak, żeby móc wejść za nami dosłownie w każdą szczelinkę - nie ma przed skubańcami taniej ucieczki w stylu schowania się w ciasne miejsce, gdzie wielki mech się nie zmieści. W walce wręcz nie poczyniono żadnych usprawnień - nakierowanie kamery na wroga jest tak głupie i nieintuicyjne, jak zawsze. W singlu są jakieś dedykowane narzędzia do walki wręcz typu miecze itp., także wrażenia będą pewnie zupełnie inne. Gunplay - czyli serce całej rozgrywki - jest IMO bardzo przyjemny. Menusy w multi są po prostu skandaliczne - jest tyle ekranów, które można skonsolidować, aby ograniczyć przeskakiwanie między nimi. Opcje też biedne.

 

Ponieważ nie ruszyłem singla, z dużych zmian mogę ocenić wyłącznie system poruszania się, a ten faktycznie jest bardzo dobry. Animacje są bezbłędne, wszystkie ruchy można płynnie łączyć i szybko pokonywać duże dystanse. Skacze się i unika po prostu świetnie. Zdecydowanie wolę taki unik odrzutowy od tych fikołków z ME3. Animacja wychodzenia zza osłony jest po prostu małym majstersztykiem.

Będąc już przy osłonach, BioWare zrobiło kontekstowy system osłon, który działa i dzięki im za to. System jest odpowiednio czuły - z jednej strony nie ma tak, że co się dotknie ściany to postać się przylepia, a z drugiej - kiedy trzeba się przylepić, postać chowa się i wychyla natychmiast. Korzystanie z niego to przyjemność. Naughty Dog w TLoU mogło, BioWare mogło - a dlaczego Ubi w Wildlands nie mogło? Jedynym minusem jest brak automatycznej zmiany ramienia, kiedy chcemy się wychylić od lewej strony - trzeba wcisnąć guzik, a potem ponownie, żeby wrócić do właściwej pozycji kamery.

 

Ogólnie wrażenie ani na plus, ani na minus. Fani multi z ME3 będą wniebowzięci, natomiast BioWare nie zrobiło nic, żeby zachęcić przeciwników tego trybu zabawy, bo to jest po prostu odświeżone to samo. Brakuje mi muzyki w trakcie meczów, która podnosiłaby ciśnienie w mocniejszych momentach.

 

Czy nadal jest to Mass Effect? Na 100% tak. Zaspokoiłem odrobinę swój głód; mimo dość neutralnego stosunku do rozgrywki online bawiłem się dobrze i nie mogę się doczekać pełnej wersji. Urlop już zaplanowany.

 

// Chciałem jeszcze dodać, że sterowanie jest odrobinę bezmózgie i zastanawia mnie, jak taki sztab ludzi i testerów mógł grać i nie stwierdzić, że atak wręcz pod :triangle: jest głupi i niewygodny. Strzelanka potrzebuje strzelankowego obłożenia przycisków, ze zmianą broni pod :triangle: zamiast pod przytrzymaniem przeładowania i atakiem wręcz pod prawą gałką. Z taka mobilnością nie pogardziłbym też opcją ustawienia skoku pod bumperem / :l1: .

Edytowane przez Siriondel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy pies mnie budził to odpaliłem sobie tego triala . Fajnie się to zaczyna. Na pewno dziś będę grał do oporu tyle ile w EA Access jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

W nocy pies mnie budził to odpaliłem sobie tego triala . Fajnie się to zaczyna. Na pewno dziś będę grał do oporu tyle ile w EA Access jest.

Nie zwalaj winy na psa, poprostu sie przyznaj że nie mogłeś się już doczekać :vxoAZzf:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wasze wrażenia z singla, ja dziś idę w tango, jutro wyjazd, więc dopiero w sobotę zagram :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten RockPaperShotgun to jakiś szmatławiec, ale to typowe dla PPE, że zrobili newsa w oparciu o taki serwis. Kliki się zgadzają. 

 

Dzisiaj po pracy sam się przekonam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie 10h trial w ea acess  to łącznie czy od momentu wlaczenia?  Bo nie wiem czy jak odpale pogram 2h to będzie czaas leciał dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mamy do czynienia z najgorszym I najbardziej nieacowanym tytułem z mass effect w nazwie. Kiedy cichaczem chciałem brać I ogrywac bo by mi uszy się trzesly tak czekam na recki :)  

 

Podobno nudne poboczne aktywności, masa bugów, nijaka historia I kijowi antragonisci.  

 

Czekam na recki I opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy będą powielać opinie tylko i wyłącznie w oparciu o jakiś ŚmiećPaperShotgun, a osoby, które grają w traila są w miarę zadowolone. Byle do premiery uporali się z kwestią bugów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×