Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

...a mnie to wali jak się nazywamy. Ważne żeby była komunikacja i chętni ludzie do grania.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko karaluch chyba tak zrobię. Mam nadzieje że forumowicze nie wypną się na mnie bo mieszkam w kraju wroga i wygłaszam swoje zdanie starając się nikogo przy tym nie obrazic i ktoś dołączy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam nadzieje że forumowicze nie wypną się na mnie bo mieszkam w kraju wroga

Jakiego wroga?!?!?!:) To adolf jeszcze żyje??? dawać go ubijemy go w PvP:)hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego wroga?!?!?!:) To adolf jeszcze żyje??? dawać go ubijemy go w PvP:)hehehe

Zdziwiłbys się.jak ludzie.reagują. Ilekroć wracam do pl na święta to lecą zaczepki i nie tylko znajomi, rodzina tez. Wiesz takie żarciki między wierszami. Przyjmuje zawsze z usmiechem ale czasem mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbys się.jak ludzie.reagują. Ilekroć wracam do pl na święta to lecą zaczepki i nie tylko znajomi, rodzina tez. Wiesz takie żarciki między wierszami. Przyjmuje zawsze z usmiechem ale czasem mam dość.

To współczuje ci takiej rodziny. Zal im d..e sciska i tyle.

Bany a czemu nie nasuwasz w bete??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w Rosji nie mieszkasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzina jest ok ale wyjedź na 5lat za granicę i odwiedzaj rodzinę raz.albo dwa.razy w roku to zobaczysz co ci mama powie z łzami w oczach bo tak rzadko cie widzi a ty masz człowieku dzienne studia na głowie dwie prace i ps4.

W betę nasuwam ale.trochę później zacząłem. W każdym razie mam 8lvl huntem i twierdzę że to zajebista klasa i mam nadzieje ze uszanujecie moje zdanie :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mnie to wali jak się nazywamy. Ważne żeby była komunikacja i chętni ludzie do grania.

Tylko o to chodzi w tej grze-o ludzi z ktorymi bedziemy spedzali wieczory. Jako taka ekipe juz mamy wiec bedzie cudownie=] 

And you know it. 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bany a czemu ty się dopiero teraz obudziłeś? nazwę wybieraliśmy już jak alfa była , i wybacz ale twoje propozycje są tragiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Space Hussars całkiem przyjemna, aczkolwiek na kolana nie powala.

 

Najważniejsi są ludzie tworzący gildię, a nie nazwa. Fajne nazwy w mmo kojarzyły mi się zazwyczaj z bezmyślnymi zergami, rekrutującymi co popadnie (wyjątek Atra Astrum z początków Tera Online)

 

Co do huzarów to rzeczywiście kojarzą się z Polską, tylko zazwyczaj Polakom. Zapytaj się Anglika, Francuza czy Niemca czy słyszał o huzarii, to w 99% zapytają się "co to"? Ich nie interesuje historia własnego kraju, a co dopiero Polski. Większość z nich nie zna roku (!) wybuchu II wojny światowej, a co dopiero historia z kilku stuleci wstecz. Poprostu im to do życia nie potrzebne. Mamy fajną historię, piękne momenty w dziejach państwa, ale pępkiem świata niestety nie jesteśmy i nasza historia jest naprawdę bardzo mało znana. Zresztą to tak jak się spytać Polaka o historię Mołdawii czy Albanii...

 

Nie mniej jednak fajnie będzie pograć pod wspólnym szyldem, w betę pograłem, bardzo mi się podoba Destiny i nie mogę się doczekać września :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bany a czemu ty się dopiero teraz obudziłeś? nazwę wybieraliśmy już jak alfa była , i wybacz ale twoje propozycje są tragiczne

Przeprowadziłem się i nie miałem internetu do niedawna.

Wybaczam ale widzę ze jedziesz bez ceregieli Lubie taka postawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

À propos komunikacji - nie sądzicie, że limit 8 osób na imprezie ssie? Już 9 osób było by z deczka sensowniejsze (3 fire teamy). Wiadomo, do rozgrywki tyle wystarczy na pvp, eksploracje czy strike, większa ilość osobo w rożnych instancjach doprowadziła by do chaosu. Teraz kwestia czatu in game, można założyć, że w finalnej wersji to sensownie rozbudują i dodadzą zakładki klanowe itd.

 

Nasuwa mi się jedno pytanie: "Co jeśli byśmy chcieli obadać jakiś temat w dużo większym gronie?" Sądzicie, że w grze mogło by powstać jakieś pomieszczenie dla klanów, coś na kształt dojo w warframe? osobiście chciałbym móc pogadać i zagrać z większością z Klanowiczów.

At least mieć z nimi jakąkolwiek styczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez roznicy skoro i tak najwieksze fireteamy to 6. Jak ktos ma trzeci fireteam to idzie sobie na swoj wlasny chat i nie przeszkadza tym ktorzy robia w tym momencie cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Space Hussars całkiem przyjemna, aczkolwiek na kolana nie powala.

Najważniejsi są ludzie tworzący gildię, a nie nazwa. Fajne nazwy w mmo kojarzyły mi się zazwyczaj z bezmyślnymi zergami, rekrutującymi co popadnie (wyjątek Atra Astrum z początków Tera Online)

Co do huzarów to rzeczywiście kojarzą się z Polską, tylko zazwyczaj Polakom. Zapytaj się Anglika, Francuza czy Niemca czy słyszał o huzarii, to w 99% zapytają się "co to"? Ich nie interesuje historia własnego kraju, a co dopiero Polski. Większość z nich nie zna roku (!) wybuchu II wojny światowej, a co dopiero historia z kilku stuleci wstecz. Poprostu im to do życia nie potrzebne. Mamy fajną historię, piękne momenty w dziejach państwa, ale pępkiem świata niestety nie jesteśmy i nasza historia jest naprawdę bardzo mało znana. Zresztą to tak jak się spytać Polaka o historię Mołdawii czy Albanii...

Nie mniej jednak fajnie będzie pograć pod wspólnym szyldem, w betę pograłem, bardzo mi się podoba Destiny i nie mogę się doczekać września :)

W końcu jakaś konstruktywna wypowiedź, czytałem z pełnym zaangażowaniem. Masz może ochotę na wspólny Squad w klanie?

Alison a co ty na to żeby zrobić konferencje na skype czy hangouts czy czymś podobnym. Ze smartfona powinno być w miarę wygodnie bo słuchawki podepniesz i możesz nawet z tym chodzić. Tylko niewiem jaka apka się nada i ile osób maksymalnie obsłuży.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta już podobno ruszyła, a ja na stronie klanu nadal nie mogę wybrać opcji Set as Playstation Clan, ciągle mam informację, że wystąpił błąd. Myślałem, że to kwestia tego, że beta była zamknięta, ale teraz zastanawiam się, czy to przypadkiem nie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu musi zadziałać. Powysyłaj zaproszenia do ludzi z klanu na PSN to i tak postrzelasz z innymi klanowiczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta już podobno ruszyła, a ja na stronie klanu nadal nie mogę wybrać opcji Set as Playstation Clan, ciągle mam informację, że wystąpił błąd. Myślałem, że to kwestia tego, że beta była zamknięta, ale teraz zastanawiam się, czy to przypadkiem nie coś innego.

Spróbuj inną przeglądarką, wyczyść ciastka, tymczasową zawartość, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas licze na to , ze jak wyjdzie pelna wersja to gra sama zaciagnie liste klanowiczow ze strony Bungie ( wiem , marzenia scietej glow:) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj inną przeglądarką, wyczyść ciastka, tymczasową zawartość, itd.

 

 

Dzięki za radę, ale tak oczywiste sprawy już wcześniej robiłem ;) i cały czas to samo. Jakby to była kwestia przeglądarki to bym nie zawracał głowy :P może założyciel klanu mógłby wysłać na support zapytanie odnośnie tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ubolewam że w samej rozgrywce nie ma widoku TPP. Wiem że twórcy na początku mieli zamiar taki tryb wprowadzić ale jednak zrezygnowali.

Szkoda, dla mnie byłaby bomba :)

 

Edit---

Przepraszam, pomyliłem tematy :pardon:

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posłałem zaproszenie, tyle że przez stronkę Bungie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polak Węgier dwa bratanki w końcu :P

Grałem kiedyś z Węgrami w American Army, jak im napisałem Polak, Węgier dwa.....to kazali mi spier......było to z 12 lat temu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wysłałem zaproszenie na stronie bungie :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×