Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

Space Hussars - Klan

391 postów w tym temacie

Czyli nie muszę mieć was w znajomych na PSie, aby grać z wami w Destiny. Dobrze pomyślane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robimy jakieś spotkanie 17 Lipca w Tower na misje czy na razie klepiemy lvl i spotykamy się na np.10lvl ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robimy oficjalne przywitanie. :biggrin: w ilu maksymalnie można grać online wbijając lvl?

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(Pamiętaj, żeby kliknąć "Set as PlayStation Clan")

Rozumiem,że opcja ta pojawia się dopiero po potwierdzeniu przyjęcia do grupy?

Ok dobrze rozumiem zostawię post dla innych.

Edytowane przez Siudak83
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Zapisałem się do Was, czekam na akceptacje :)

PSN: rozki

Dodam go też jak już zostanę przyjęty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro ruszamy do boju!

W między czasie będę czekał na kod rabatowy z Euro. Jak przyjdzie to od razu zawijam Limitkę :biggrin:

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mała aktualizacja:

Przy dołączaniu do klanu, proszę wysłać mi PW na stronie Bungie z nickiem na forum.
Jeśli nie masz konta na forum, to mimo wszystko napisz skąd dowiedziałeś się o klanie.
Pomaga to uniknąć przypadkowych osób.

Do momentu aż nie otrzymam PW zwrotnego z nickiem na forum lub informacją skąd wiesz o klanie to nie zostaniesz dodany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś userbar i avatar by się przydał :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponawiam pytanie Panowie, robimy dzisiaj jakiś meeting? Tak powiedzmy 21-21.30 ? Pochodzimy,pozwiedzamy i ponaparzamy! Z góry uprzedzam, że nie grałem w Alphe i będe się podniecał każdym aspektem gry ( zawsze jest opcja "mute" :P )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponawiam pytanie Panowie, robimy dzisiaj jakiś meeting? Tak powiedzmy 21-21.30 ? Pochodzimy,pozwiedzamy i ponaparzamy! Z góry uprzedzam, że nie grałem w Alphe i będe się podniecał każdym aspektem gry ( zawsze jest opcja "mute" :P )

No nie inaczej, robimy imprezę 8 osobowa i się bawimy tak że znajdź nas w grze czy na PSN i nie ma problemu w Alphie to był standard tak że tu nie będzie inaczej :P

Tylko trzeba napisać do sony żeby imprezy powiększył, albo jakiegoś TeamSpeka do PS4 zamontował, bo się ciasno będzie robić na czat, chyba że nie każdy chce lub nie lubi się komunikować z innymi to wtedy to nie będzie problemu ale Klan widzę ma ponad 60 osób to będzie wesoło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie inaczej, robimy imprezę 8 osobowa i się bawimy tak że znajdź nas w grze czy na PSN i nie ma problemu w Alphie to był standard tak że tu nie będzie inaczej :P

Tylko trzeba napisać do sony żeby imprezy powiększył, albo jakiegoś TeamSpeka do PS4 zamontował, bo się ciasno będzie robić na czat, chyba że nie każdy chce lub nie lubi się komunikować z innymi to wtedy to nie będzie problemu ale Klan widzę ma ponad 60 osób to będzie wesoło :)

Super,poszło zaproszenie.Będę was spamował ok 21 z prośbą dodania do imprezy a jeśli bedzie zapchana to jakos sobie poradzimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O 19:00 to niektórzy dopiero zaczną zasysać - o ile Bungie nie zrobi psikusa z godzinami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O 21? Myślałem, że już o 19 ruszamy :P

No ja dopiero zagram jak mój 6miesięczny synek zaśnie, ja już stary jestem ale młody duchem ! :biggrin:

Edytowane przez laska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bracia Husarzy, o której dzisiaj spotkanie w Tower? :biggrin:

Edytowane przez Turin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A je t w końcu opcja klanu w becie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, ale jaki masz nick? Bo nie widzę Fuviksa nigdzie :)

PS.

Pisałem, żebyście dawali znać na PW na stronie Bungie jakie macie nicki.

Dopóki nie napiszecie to nie przyjmuję, chyba że znam po prostu kogoś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem ci PW na Bungie :biggrin: Chyba ze problemy na stronie są i nie dochodzą

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a da się w ogóle  rozmawiać z wami po przez ten mini headset który dostałem razem z ps4? bo jeszcze nic innego nie kupiłem:/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sobie zrobisz party na konsoli i kogoś dodasz lub ktoś przyjdzie do Ciebie to jak najbardziej.

W grze komunikacja jest tylko w obrębie fireteamu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.