Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

Space Hussars - Klan

393 postów w tym temacie

Myślę, że póki co jest stagnacja jako że co można było zrobić to zrobiliśmy, a kręcenie do 320 i tak nie ma żadnego sensu, jako że przy następnym dodatku czy części i tak wszystko będzie o dupę rozbic, tak jak było przy wyjściu TTK.

Jak coś większego sie pokaże to ludzie na pewno wrócą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z tym, że w grze w końcu będzie Clan Roster, to przydałoby się zrobić mały porządek...

Na wstępie, kto jest w klanie i gra, albo wie że będzie grał? Chodzi mi o to, żeby w głównym klanie byli Ci najbardziej aktywni, dzięki czemu zawsze znajdzie się ktoś do gry.

Jak znajdę czas to zrobię mały porządek, jeśli kogokolwiek przez przypadek bym usunął czy coś, to od razu dajcie znać! Jeśli jesteście w klanie Alpha czy nawet Beta, a wiecie że będziecie grać to piszcie na Bungie, albo tutaj na PW.

Trzeba w końcu zrobić porządek :1_grinning:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyslalem requesta na bungee, gram i bede gral po dodatku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszą czystkę zrobiłem, jak ktoś dostał rykoszetem to niech krzyczy. Wszystkich, którzy grają, a są w Alphie czy Becie to niech przeniosą się do głównego (trzeba ponownie inva wysłać), bo prawdopodobnie usunę te 2 klany. Początkowo zdawały egzamin, ale teraz nie są zbyt potrzebne. Także zapraszam do głównego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Request takze wysłany ! Gram obecnie i dodatek takze w planie :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prośba wysłana :) Dodatek również będę zamawiał więc mam nadzieje że znajdą się chętni do pogrania ( znajomi nie lubią Destiny ;X ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klany Alpha oraz Beta zostały usunięte. Jeśli jesteś aktywnym graczem i należałeś do któregoś z nich, to wyślij inva do głównego klanu.

Od teraz będziemy operować tylko i wyłącznie na jednym klanie, którym jest grupa Space Hussars.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wysłałem podanie to tu też się odezwę:) Dodatek już posiadam. gram sporo ale nie bardzo mam z kim ( tylko jeden znajomy gra ). Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie Członki/Członkinie.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele sugestii aby zmienić nazwę klanu Space Hussars na bardziej adekwatna dla naszej małej społeczności. Przesyłanie swoje propozycje poniżej. Koniec plebiscytu w niedzielę o 17:24. Niżej moje własne propozycje.

- Zgraja niejednego randoma

- Chcę na raid, ale mikrofon mi padł!

- Nie znam typa.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak poważnie to Lechu chciał powiedzieć, żebyście Panowie się odzywali :) Sporo osób jest w klanie, a tak naprawdę grałem może z kilkoma i to dopiero jak je zaprosiłem kilka razy :)

Nie bójcie się, jak widzicie że gramy to śmiało wejdzie ns imprezę. Jak ktoś chce raid, Osirisa, Iron Banner, itd to niech spyta po prostu czy ktoś ma ochotę i kiedy ewentualnie.

Zawsze dobrze mieć więcej ludzi.

Na chwilę obecną gra sporo osób. Także też nie gwarantujemy, że każdy od razu się zalapie. Zawsze staramy się z chłopakami pomóc tym co nie grali raidu czy coś, ale limit to 6 osób, więc mam nadzieję, że każdy jest tego świadomy :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na orbicie! :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hunter 348 light też mógłby dołączyć.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.