Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym poszedł w Alpha, Beta, Gamma itd. Jasne, przejrzyste i klimatyczne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpha, beta itd. to jest to. BTW również mam urlop przypadający na tydzień premiery i liczę, że wbiję max level w miarę szybko więc z chęcią ogarnąłbym ten RAID z ekipą jako jedni z pierwszych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Alpha, beta itd. bedzie odpowiednie :)

Też mam w okresie premiery urlop, dziecko co prawda ogranicza mnie czasowo dosyć mocno w dzień, za to noce będę spędzał w kosmosie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy jest tyle miejsca w razie czego :P Ale pomysł, z Alfa, Beta, Gamma, mi się podoba :)

Jak ogarną w końcu tą stronę to ruszymy z czymś w końcu, bo też chce tam porządek zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie miejsca na słowa, to się skorzysta z greckiego alfabetu :D Space Hussars (α), Space Hussars (β), Space Hussars (Γ) itd. najwyżej nas będą brać za ruskich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że był update na stronie, zniknął napis BETA u góry i większość funkcji zaczyna działać jak należy.

Także dzisiaj będę wywalać sporo osób z całej grupy, bo niestety nie ma możliwości wywalenia z samego klanu póki co.

Każda osoba z forum która regularnie się udziela i grała, a zostanie usunięta, niech od razu da mi znać na PW na forum.

 

Jeśli ktoś wie, że nie będzie dużo grał, szczególnie na początku, to prosiłbym o wstrzymanie się z dołączaniem do momentu aż nie powstanie kolejna podgildia.

Jak się zapełni główny klan, to będziemy robić kolejny. Nowe pod-gildie będą zapełniane w momencie jak obecna się zapełni, a kiedy to nastąpi to nie wiem.

 

PS.

Jak kogoś wywalę kto się regularnie udziela w temacie i kto grał nawet ze mną to przepraszam i tak jak mówię, od razu dawajcie znać na forum na PW.

Nie piszcie do mnie na skrzynce Bungie, bo ta zamula niemiłosiernie. Nie wysyłajcie mi też invów na PSN póki co, bo i tak nie będę ich przyjmować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam tych urlopów, ja nie mam co liczyć przed końcem roku bo zmieniłem dopiero pracę. Zostają mi godziny wieczorne i weekendy, ale postaram się cały wolny czas poświęcać na grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, bez bicia możesz mnie wywalić z głównej gildii ponieważ nie będę miał aż tyle czasu ( praca,dziecko ) żeby wbijać hardcoreowo lvl. Wolę zrobić miejsce graczom z nadwyżką czasu. Chętnie dołącze do podgildii dla bardziej casualowych graczy z mniejszą ilościa czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała zmiana.

Jak ktoś mi nie da znać na PW na forum, albo już ewentualnie na stronie Bungie, jaki ma nick na forum, itd. to najzwyczajniej w świecie nie zostanie przyjęty :)

Chodzi rzecz jasna o nowych użytkowników, Ci co już są nie muszą mi pisać. Po prostu, żebym wiedział kto chce dołączyć i tyle.

Myślę, że to uczciwe zagranie, żeby mieć u siebie raczej ludzi, którzy nie są łapanki, a mimo wszystko są częścią tutejszej społeczności.

Oczywiście jak ktoś nie ma tu konta, a bardzo chce grać to niech zagada, dla takich ludzi drzwi na pewno nie są zamknięte jak coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w niedalekiej przyszłości będzie decyzja z którego forum będziemy korzystać jako klan? PSSite jest otwarte a dobrze by było nastawić się na jedno. Może właśnie na Bungie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest główne i takie będzie :) Na stronie Bungie będę jedynie umieszczał jakieś ważne ogłoszenia związane z gildią, itd.

Ale wszelkie rozmowy, ewentualny zmiany, zapisy na raidy, ustawki, itd. to wszystko na tym forum.

Tutaj mam po prostu znacznie większe możliwości niż tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja chciałem tylko zaznaczyć że będę aktywnie grać po premierze, także nie wyrzucajcie mnie z grupy. Beta była akurat w takim okresie, że musiałem wyjechać i klops :P Niestety będę grał popołudniami, ale dosyć hardkorowo. W weekendy wcześniej wiadomo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została przeprowadzona pierwsza "czystka". Zostały głównie osoby które znam oraz wiem, że grały dużo + osoby które zdeklarowały się do grania od premiery.
Jeśli ktoś poleciał przez przypadek, to proszę od razu dać mi znać na forum na PW bądź na PW na stronie Bungie.

Pamiętajcie, że jeśli wiecie, że będziecie grać mniej, to powstały odpowiednie podklany dla Was:
Alpha - http://www.bungie.net/en/Clan/167701
Beta - http://www.bungie.net/en/Clan/167708

Wysyłajcie najpierw zgłoszenia do Alphy, póki się nie zapełni rzecz jasna.

Nie różnią się one niczym, są po prostu dla ludzi, którzy mają mniej czasu na granie oraz dla reszty, gdy obecny klan będzie cały już zajęty.
Wszystkie klany są w sojuszu, więc nie ma się co martwić, że jest się w gorszym klanie, itd. W żadnym wypadku! Każdy klan ma takie same możliwości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wyrzucony a post wyżej zadeklarowałem się, że będę grać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyślij jeszcze raz, co pisałem? Nie czytałem forum w momencie gdy to robiłem. Wysłałeś inva bez info to odrzuciłem, a potem dopiero mi napisałeś na forum. Jak wiesz, że będziesz dużo i regularnie grał to wyślij ponownie, a jak nie jesteś pewny to do Alpha i potem najwyżej przeniesiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyślij jeszcze raz, co pisałem? Nie czytałem forum w momencie gdy to robiłem. Wysłałeś inva bez info to odrzuciłem, a potem dopiero mi napisałeś na forum. Jak wiesz, że będziesz dużo i regularnie grał to wyślij ponownie, a jak nie jesteś pewny to do Alpha i potem najwyżej przeniesiemy.

Posłałem już wcześniej, przed tym postem więc będzie znowu bez info w środku także sorry z góry. Mój nick Haqu. Zamierzam grać regularnie i sporo, więc wolałbym się dostać do tej "pierwszej" dywizji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą do "pierwszej" :O .. przyznaj się Patryk co tam oferujecie (joke) :) A tak na poważnie to nie ma znaczenia w której "sekcji" będziemy (przynajmniej dla mnie). Ważne żeby było z kim można się wspólnie dobrze bawić. Już jest sporo osób w klanie a dojdzie jeszcze pewnie drugie tyle :) Sądząc po becie trzon głównych FT będzie już "ustalony" :) Gdyby ktoś miał ochotę na wspólne "wypady" i nie przeszkadzała obecność "starego zgreda" to zapraszam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wywalono :D Ale co tam - wysłałem jeszcze raz prośbę - tym razem do Alphy - będę grał od premiery ale jeszcze nie wiem na ile gra mnie wciągnie. Na początek nie ważne, czy to alpha czy beta - ważne, żeby było z kim pograć bo wiadomo jak to z randomami ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni, WYSYŁASZ ZGŁOSZENIE = INFO NA PW.

W innym wypadku nie mieć pretensji, że nie zostajecie przyjęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: dołączyłem do Alphy - wszystko niby ok ale jak klikam "set as playstation clan" wyskakuje okienko "You are now a member of the clan." i napis "set as playstation clan" nadal wisi w tym samym miejscu - on nie powinien zniknąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×