Skocz do zawartości
MichalEEEk

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że w HD. Nie mam porównania do 14 ale w porównaniu do 13 fajnie się gra.

Edytowane przez rgomez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla obraz w rozdzielczości 720 p. To chyba jest obraz HD. Taki sam obraz podczas meczu jak i w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do 13tki gra się gorzej. Zrobili ping pong. Na plus tylko menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednemu gra się lepiej a innemu gorzej,. Nie jestem specjalistą, gram w fifę amatorsko, dla rozrywki i jeżeli ping pong to gra z pierwszej piłki, to mi się podoba. Gra jest bardziej dynamiczna, fajne akcje wychodzą, Messi wreszcie gra jak Messi itp. Ale to jest moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale trochę te podania za bardzo po sznurku. Już w 14 można nieźle poklepać ale w 15 to może być kosmos z tego co widzę. Jak się trafi w online na dobrego klepacza to będzie ping pong w najlepszym chińskim wydaniu. No i jak topowi gracze będą tak grać jak Messi w demie to pozamiatane jak przeciwnik będzie miał jego, CR czy Ibre. No i te strzały. Co to odchodzi przy strzałach z dystansu to szok. Toć to gorsze niż główki może być jak nie poprawią. Ja czekam na opinie z pełnej wersji i później zdecyduję. Bo jak będą babole to nie liczcie że poprawią cokolwiek w 15 a raczej dopiero w następnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuhwa, to wyłącz asysty i nie graj jak po sznurku. Tracę wiarę w ludzi z każdym dniem...

 

Łapcie porównanie:

 

 

Szczerze? Miałem kupić PS4, ale dla tych kosmetycznych pierdół odpuszczę i chyba skuszę się na old gen edycję. Chyba, że demo PESa będzie takie na jakie czekam od 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, wystarczy przestawić na manual i prosto nie jest. Na forum ps4 narzekają znowu że nie mogą w bramkę trafić, jakby dwie różne gry były. Też się zastanawiałem czy dla fify nie kupić ps czwórki ale odpuszczam. Nie kupiłem fify 14 to 15 wciągnę, na pesa nie liczę choć podobno zbierał dużo pochwał na targach. Zobaczyłem porównanie z linka i dla mnie wygląda to tak jak porównanie telewizorów nadających w SD i HD - PS4 obraz full HD i PS3 obraz SD. Graficznie PS czwórka rozkłada trójkę, ale przynajmniej dla mnie ważna jest rozgrywka a nie fajerwerki graficzne. A jeżeli chodzi o rozgrywkę to nie jest źle.

Edytowane przez rgomez
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ale co z tego że ja wyłącze? Mi chodziło o to że byle leszcz będzie w stanie rozegrać mega tiki takę i może być z tego syf jak nie wiem co. To tak jak z główkami w tej edycji, byle ciul potrafił zapakować. Wg mnie odbiór zrobili trudniejszy ale podania łatwiejsze i to bez względu na pozycję zawodnika i to skąd dostaje piłkę i gdzie podaje. Chodzi mi o podania z pierwszej piłki. Może być ujnia z tego niezła imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo na PS3 i PS4 i nie żałuje zakupu nowej konsoli. Graficznie różnica jest duża choćby w wyglądzie boiska, trybun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridcully

przecież jest takie coś jak matchmaking.

 

Krosek

w moim przypadku wydawać 1600zł na konsolę do kilku gier, a w przypadku Fify po to żeby mieć wysoką rozdzielczość, brud na strojach, lepsze światło i trawę, dodatkowo jakieś animacje mija się z celem. Nie te lata żeby mnie jarały takie pierdoły, a gameplay praktycznie niczym się nie różni.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridcully

przecież jest takie coś jak matchmaking.

Krosek

w moim przypadku wydawać 1600zł na konsolę do kilku gier, a w przypadku Fify po to żeby mieć wysoką rozdzielczość, brud na strojach, lepsze światło i trawę, dodatkowo jakieś animacje mija się z celem. Nie te lata żeby mnie jarały takie pierdoły, a gameplay praktycznie niczym się nie różni.

1600 zl to nie majatek. Ja Cie zachecam do zakupu ps4. To jednak zupelnie inny wymiar zabawy. Plynnosc gier jest przekozacka, grafa wiadomo - dla mnie to akurat wazny aspekt, a to co zobaczylem np w destiny to jest poprostu bajka. Mam ciagle ps3 ale juz nie jestem w stanie na niej grac bo to szrot. Lezy i czeka az córka podrosnie, będzie miała swoją zabawke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze szrotem to pojechales,ale fakt ze do dobrego sie czlowiek szybko przyzwyczaja i po dluzszej chwili obcowania z wygodniejszym padem i lepsza grafa,na ps3 sie juz wracac nie chce... ;)

Jesli ktos mowi ze pomiedzy generacjami fifa rozni sie rozdzielczoscia i pierdolami to chyba kolo ps4 z odpalona fifa nawet nie stal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UniteD

otóż to... córka :) Czekam właśnie na swoją, nie wiem ile Ty masz czasu na gry, ale wiem, że mi go nie starczy. Nie jaram się Destiny, nowym GTA V itd. czekam na dobrą kopankę, dobrego multi (Bad Company 2 <3 ) i wsio... dlatego 1600zł wolę zainwestować w ważniejsze rzeczy. Gdyby to miał być przeskok jak PS2 na PS3, które miałem od razu po premierze i dostałem oczopląsu po zobaczeniu Motorstorma to pewnie bym się skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ;) nastaw sie, ze jesli masz mało czasu na granie to teraz go bedziesz miał jeszcze mniej - przynajmniej na początku. Ale to nie problem, bo zadna gra nie zapewni tylu emocji co córa ;)

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki - gdzie polecacie składać pre ordera? Zależy mi na kupnie od razu 2 sztuk ( MM i Saturn nie to nie zezwala...).

Edytowane przez gutihaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) O to właśnie mi chodzi, nastawiam się na granie chwilę po pracy, ewentualnie późnym wieczorem/nocą. Napaliłem się na nextgena, ale jak widzę obecną różnicę to nie jestem do tego przekonany. Także pewnie jeszcze przez rok pogram w starą Fifę... chyba, że PES mnie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składałem preordera w sklepie RTV EURO AGD za cenę 199 zł dostaje gre do tego podobno jakieś tam DLC  a to wszystko z opcja ( ZA POBRANIEM) zaś do samej ceny gry doliczyli mi tylko 4.95 zł wiec razem zapłacę 203.95 zł :)  polecam taka opcje jeśli komuś nie chce się z domu wychodzić na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UniteD

otóż to... córka :) Czekam właśnie na swoją, nie wiem ile Ty masz czasu na gry, ale wiem, że mi go nie starczy. Nie jaram się Destiny, nowym GTA V itd. czekam na dobrą kopankę, dobrego multi (Bad Company 2 <3 ) i wsio... dlatego 1600zł wolę zainwestować w ważniejsze rzeczy. Gdyby to miał być przeskok jak PS2 na PS3, które miałem od razu po premierze i dostałem oczopląsu po zobaczeniu Motorstorma to pewnie bym się skusił.

 

Dziękuję :) O to właśnie mi chodzi, nastawiam się na granie chwilę po pracy, ewentualnie późnym wieczorem/nocą. Napaliłem się na nextgena, ale jak widzę obecną różnicę to nie jestem do tego przekonany. Także pewnie jeszcze przez rok pogram w starą Fifę... chyba, że PES mnie zaskoczy.

U mnie identyczny kwestia :) Na święta pojawi się potomek i wydatków sporo, ale bardziej chyba chodzi o CZAS. Jak człowiek wyda 1800, a później w praniu wyjdzie że pogra trochę wieczorami i trochę więcej w dzień wolny, to można mieć wrażenie źle wydanych pieniędzy (w zależności od zasobności portfela). Plus do tego zaczynam za miesiąc intensywne, 10 -miesięczne szkolenie z IT, gdzie będzie sporo nauki w domu - ach, znowu ten czas :biggrin:

 

Ja generalnie grywam w fifę z kuzynem i kumplem, bo wolę się spotkać z raz na tydzień czy dwa i dlużej pograć przy piwku, niż denerwować się przez 30-60 min wieczorem przy online które nie chodzi tak płynnie jak offline (wykorzystuje bardzo dużo balans ciała w grze i przez to tracę atut przy grze online). A że kuzyn kupił wczoraj PS4 z dwoma padami i bierze F15 na premierę, więc problem sesyjek został rozwiązany :biggrin: Co nie zmienia faktu, że rok po premierze chciałbym już mieć swoje PS4 w domu i nawet ponarzekać trochę wieczorem przy grze online :)

 

Zobaczymy jak tam EA będzie łatać nową fifę pod kątem strzałów z daleka itp. Pewnie ze 2 patche i będzie wszystko śmigać jak trzeba. 

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W załączniki kilku graczy do wypożyczenia jest i Zlatan ale trzema już posiadać wysoki poziom :)

post-39933-0-44466600-1410875219_thumb.j

post-39933-0-16996700-1410875227_thumb.j

post-39933-0-44744200-1410875236_thumb.j

post-39933-0-83302700-1410875245_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Zajebista opcja! Dorzucili zawodników, których bardzo trudno zdobyć w paczkach i na pojedynczych kartach. Wiadomo czy będzie to wypożyczenie na stałe czy na określoną liczbę meczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, że na 6-10 spotkań ;)

Edytowane przez kuna9306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×