Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Grałeś już ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już się zorientowałeś że zostały zmienione klimaty? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię ogółem o całej serii BF ;) a nie o tytule.

Żebyś sie z tym bf kiedys nir przeliczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą to dawać za darmo w PSN to nie zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Battlefield: Hardline (PS4) w Europie pojawi się 19 marca. Oznacza to, że data premiery została przesunięta o prawie pół roku w stosunku do oryginalnie zapowiedzianej." - no myśle ze przez tyle czasu mogli naprawić to czego w BF4 naprawić sie już nie da,zobaczymy pamietam jeszcze że obiecali drugą betę pod koniec roku,no chyba że liczą na to że zapomnieliśmy :)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie tym komentarzem narażę się na chłostę, ale mi trochę ten bf już skapciał ( tia, wiem, kup sobie ps4, blablabla) , po tej promocji z premium jest znowu sporo newbiaków na serwerach, znowu teamwork leży. Zaczynam coraz chętniej łypać okiem w stronę Hardlina, coś nowego, przede wszystkim nowa ekipa tworząca grę. Męczy mnie już ten bf tymi ciągłymi wtopami, niby wszystko teraz poprawili, da się strzelać i krowami i snajperkami półautomatycznymi, ale tragedią są te powiększone progi przez które teraz trzeba przeskakiwać. No tak mnie to irytuje że głowa mała , biegniesz i nagle stop bo niewidzialny próg został podniesiony o 0,03 mm . Fakju DICE !

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem sczerze że tak naprawde nie ma już w mojej świadomości (jako gracz) tego że trzeba kupić nowego BF'a najpóźniej w premierę :) teraz jako gracz nie mam zaufania do tej marki i BF:H prawdopodobnie nadal będzie miał podobne problemy jak BF4,recepta?Romans z nowym CoD'em :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BF to zawsze bedzie wojna a nie gra akcji typu hardline,osobiscie wogole tego nie kupuje jakos mnie to nie kreci.Niedawno zaczelem grac w bf4 i jakis ogromnych utrudnien nie widze wiec mnie w pelni zadawala.Nie mam zamiaru wydawac hajsu na cos co nie jest typowym swiatem wojny:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, każdy robi to co lubi, trochę świeżości w temacie nikomu nie zaszkodzi. Ci , którzy wolą wojnę, zostaną przy BFie i Premium, a ci którym temat się przejadł spróbują tej hybrydy CS/CoD/BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF H szybciej upadnie niz myslicie. Dice to zauwazy gdy wiecej ludzi będzie na serwerach bf4. Moze czas zmienic shooter? Planetside 2?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ktos sie orientuje w jakim jezyku bedzie gra kupiona w DE PSN na polskiej konsoli i koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski a jaki?

COD AW kupiony w DE PSN u mnie na polskim koncie i konsoli jest w ENG.

Nie ze robię z kogoś głupka ale chodzi mi o NIEMIECKI PS STORE.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Hardline ustawienia serwera maja umozliwiac ustalenie listy dostepnych broni. Ekstra, skonczy sie, ze serwer tylko z lukami, co byloby calkiem fun i ciekawie odmienne... gdyby nie to, ze zawsze wpadnie jakis cep, ktory widocznie nie umie zdobyc killi w zaden inny sposob niz grajac z M249 przeciwko ludziom z lukami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×