Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wielki Bazar pod pseudonimem Chinatown potwierdzony.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu ludzie pograją 2-3 dni i nie będzie serwerów z nowymi mapami........a dodatek zapowiada się fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodatek wygląda ciekawie, kurna jakby było jakieś promo na premkę to bym łykał. Z całym szacunkiem dla bf4, mimo że gra ma o wiele większy potencjał niż Hardline, jak ją odpalam to zgrzytam zębami. Wczoraj zanik hitmarków pobił rekord świata, wyglądało to jakbym strzelał do hologramow

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam premkę na Hardline ale z każdym dodatkiem jest tak że ludzie pograją parę dni a potem nie ma serwerów z nowymi mapami i znowu powrót do podstawki a tamtymi mapami już rzygam......mapy z 3 dodatków są naprawdę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapy są sumiennie dopracowane. Naprawdę odzwierciadlają dany klimat lokacji.

To nie to samo co BF4 gdzie mapka każda praktycznie to to samo. Artystyczny nieład parę kontenerów i skrzyń porozrzucanych aby zupełnie pusto nie było.

Co do samego Hardline, nie żałuje zakupu i spędzenia w niej 250 godzin.

Czekam na nowe mapki bo na pewno znów zachwycą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem swój egzemplarz :) jeśli ktoś chętny do wspólnej gry to wyślijcie zapro :) dzieki i pozdrawiam

PSN ID: grassek_69

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy....ok mam juz pierwsze pytanie.. czy da sie gdzies wybrac zeby grac zespolowy dm na 32 graczy ? Przed chwila zagralem swoj pierwszy mecz na mapie wzgorze hollywood na 64 graczy i jedyne co moge powiedziec to...chaos. Jeden wielki. I nie wiem jak to sie moze podobac.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że hardline trochę odżył u mnie po darmowym DLC, spytam, jakie dodatki pakujecie na broń, tzn który pasek staracie się powiększyć żeby lepiej się grało? Ja zawsze starałem sie ustawić tak żeby kontrola była jak największa, jednak teraz zastanawiam się czy nie lepiej zamiast tego ustawić wszystko pod celność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ogarniesz skilla aby walić seriami to ustawienie broni pod celność to dobry wybór. Natomiast nie wszystkim się udaje opanować ten cały recoil broni więc sporo osób wybiera jednak stabilność.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyczy ktos shotguna potrzebnego do trofki? :) (dwururka) bodajze trzeba 25 fragow zdobyc. Ja dzis prawdopodobnie wbije Uzi takze mozna zrobic wymianke.

Hardline nie jest zly ale zdecydowanie wole klimaty bf3/4. Z racji ze to takie close quarters swietnie mi sie gra snajperem z luneta x4 bo ze srednich i bliskich odleglosci sciaga na hita w zwyklym trybie. Dla mnie bomba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dodatek za darmo.... Ucieczka...

 

Coś czuję że do premiery bf1 to i premium za darmo będzie, dobrze że nie kupiłem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - heretyk - gracz singlowy w temacie o grze ktora to multikiem stoi.

 

Kupilem za 21pln na wyprzedazy zeby pograc w singla.

Ogralem signla w BF3 (ps+), BF4 (darmowy tydzien na Origin), wiec przy dosc niskiej cenie zaryzykowalem hardline.

Gralem dosc malo prolog i 1 rozdzial, ale powiem ze poki co jest jest dobrze. Troche strzelania, troche "skradania" i odwracania uwagi zeby aresztowac zbirow zamiast ich radosnie eksterminowac. W singlu mozna to uznac za jakis tam powiew swiezosci. Oprawa moze nie powala na kolana ale jest ok, gra sie dobrze.

 

Wiecej o samym singlu napisze po ukonczeniu kampanii.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne DLC za darmo, ZDRADA ;) Dostałem informację na e-maila dwa dni temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie odpaliłem sobie darmowy dodatek Zdrada. Wrzuciło mnie na mapkę Chinatown (Grand Bazar z bf3) i od razu poczułem się jak w BF3, szczególnie jeśli chodzi o grafikę,  ledwo dało się wroga odróżnić , taka pikseloza.

Najfajniejsza mapka to Cmentarz, niezła rzeźnia, w miarę blisko flagi, można podejść wroga z każdej strony , no i chowanie się za nagrobkami to fajna sprawa. 

Ale niestety gra umarła,  jak wbiłem dziś rano na najliczniejszy serwer to było na nim sześć osób,  dopiero potem się rozruszało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alcatraz zapowiada się też fajnie. Jeszcze tam nie grałem. Co racja to racja, gra umarła, ten bf szybko się urodził, jak i szybko umarł, nawet te darmowe dlc go nie ratują tak mocno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek bezprawie ( pierwsze DLC) do pobrania za darmochę, wcześniej były pozostałe 3 więc dla posiadaczy wersji premium jest to dobra wiadomość w końcu znajdą się ludzie do grania :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Smutne ale prawdziwe to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie....promocja na psn-ie B4 i BH za 20 zeta, który lepszy do singla? Multi mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 to wojna, hardline to śledztwo. Grałem obie ale sam nie wiem..

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba single ruszają fajny i ciężki temat: wojna i zwiazane z tym cierpienie i zniszczenie (bf4), narkotyki, przemoc i bieda (bfh ). Tematy dość ciekawe, ale niestety kiepsko zrealizowane ( ale kto widział ostatnio dobrego singla?).

Mnie bardziej podszedł singiel bf4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.08.2016 o 19:36, bodomek1 napisał:

Panowie....promocja na psn-ie B4 i BH za 20 zeta, który lepszy do singla? Multi mnie nie interesuje.

 

BF4 wojna, ogralem i powiem bylo ok, choc bez szalu. To samo moge powiedziec o BF:H z tym ze jesli jestes uczulony na to ze ktos bardzo mocno sugeruje tobie sekcje "skradane" i jesli bedziesz podazal ta sciezka, to cos co mialo byc powiewiem swieżosci (i bylo przez 3 pierwsze ep) pozniej stalo sie parodia.

 

 Wolisz byc policjantem? czy zolnierzem? Odpowiedz sobie na to pytanie i wybierz. Jesli nie wiesz rzuc moneta i kup jedna z gier.

 

Sam ogralem w obu produkcjach tylko single, i zarowno w jednym jak i w drugim wypadku ocena "moze byc" w wypadku hardline nie zaluje tych 21pln, ani czasu  spedzonego z gra. BF4 ogralem za darmoszke na PC jak orgin dalo gre do wyprobowania przez tydzien.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś gra jeszcze w hardline na ps4 i może mi napisać ile osób jest na serwerach? Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×