Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez nie przeszkadza. Nie wiem skad ten wniosek? Lepsze to niz by normalnie miala chodzic cala noc. Aczkolwiek fajnie by bylo gdyby sie wylaczyla sama po bobrabiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem wczoraj pare rundek. Gra wyglada jak Homefront na ps3. Brak jakichklwiek zniszczen. Postacie wygladaja jak Team Fortress 2. Wszystko ogolnie komiczne choc strzela sie przyjemnie. Jazda na motorze czy samochodem/fizyka to krok milowy wstecz.Wg mnie tak jak przedmowcy to nowy MoH Warfighter i max 3-4 miesiace grywalny. Pozniej wszyscy wroca na BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A telewizor tez zostawiasz na noc w trybie czuwania? Nie uzywam to po co ma byc wluczona (w trybie czuwania) i prad pobierac? Co prawda nie wiele ale zawsze:) Pije tylko do tego ze ps3 miala taka mozliwosc a ps4 juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A telewizor tez zostawiasz na noc w trybie czuwania? Nie uzywam to po co ma byc wluczona (w trybie czuwania) i prad pobierac? Co prawda nie wiele ale zawsze:) Pije tylko do tego ze ps3 miala taka mozliwosc a ps4 juz nie.

tak, TV w trybie czuwania zostawiam. Nie powiesz mi ze odpinasz tv od prądu na noc?
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nawet lodówkę wyłącza teraz zimą a jedzenie trzyma w zrywkach na parapecie :) Dżizas! My Polacy to mamy smutne życie, wszędzie chcemy widzieć problemy, nawet tam gdzie ich po prostu nie ma :wallbash:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mi się spodobało po wczorajszej 2-godzinnej sesji to nowy, lepszy feeling strzelania i tryb napadu na banku. Ten tryb jest genialny, lecz wygląda na słabo zbalansowany.

Fun z gry świetny, wciąga, ogólnie bardzo mi się podoba, ale jednak wole "starego", dobrego BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie mam zadnego problemu. Tylko mowie ze fajnie by bylo gdyby byla taka opcja jak w ps3. A Kakaroto sie przyczepil. Wiem wiem z telewizorem polecialem zapomnialem ze caly czas jest wbtym trybie:P Sami te problemy sobie stwarzacie. Nie wiem Kakaroto czego zes sie tak uczepil? Przeciez nie napisalem ze mi to przeszkadza. Ok koniec!:) Chcialbym tylko zeby byla taka opcja koniec i kropka:) Ps. Tomo dziekuje za rade, sprobuje twojej metody. Kurde jednak czlowiek sie cale zycie uczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna grafika? Tak poszarpanych krawędzi jak tu, to na ps3 często nie ma:) Ogólnie mega chaos. Oby singiel trzymał jakiś poziom:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w każdy z trybów i zauważyłem że jeśli nie poprawią tekstur, to będzie masowy płacz na grafikę. Trochę takie same odczucia miałem, jak odpaliłem Crysis 3, a później miałem nieprzyjemność odpalić State Of Decay. Niby ten sam silnik graficzny, ale różnica niebo, a ziemia. Każdy przecież zna możliwości silnika Frostbite 3, a w Hadrline wyraźnie coś niedomaga pod względem grafiki. Pewnie zaoszczędzili na grafikach :P Samo menu wygląda jakoś tak...nie wiem...ubogo?, tandetnie? W tym przypadku może się czepiam głupoty, bo co tam menu?,ale do mnie jakoś ono nie przemawia. Pomijając kwestię grafiki i wyglądu menu, to grało się dość przyjemnie. Samo strzelanie bardzo przyjemne, fajnie czuć odrzut broni, ale to tylko chyba jedyny plus jaki znalazłem w becie. No może jeszcze nowe tryby są ciekawe. Zawsze to coś nowego i może okazać się strzałem w dziesiątkę, ale samymi trybami sprzedaży gry nie zwiększą. Moim zdaniem gra podzieli początkowe losy Battlefielda 4... I będzie akcja łatanie i łatanie a pograć będzie można normalnie dopiero za dwa lata. Pierwszą poprawką będzie pewnie obniżenie mocy rażenia granatów, bo to co się teraz dzieje...masakra. W każdym razie na premierę gry nie kupię. Nie widzę sensu. Może kiedyś...BF4 lepszy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pograłem trochę i moim zdaniem szału nie ma... graficznie nie jest źle, konsola nie wyje jak przy KZSF ale sama gra nudna po chwili jak dla mnie :biggrin:

tryb 1. - mapy wielkie jak nie wiem, nalatać do celu się trzeba - słabo :biggrin:
tryb 2: ten z samochodami: niezłe, nawet daje radę IMO tylko nie podoba mi sie, że gra mi narzuca czym mogę jechać a czym nie :biggrin:  z drugiej strony zalatuje marną podróbką GTA  :P
tryb 3: dziś sprawdzę... ale, że to jest kasyczny tryb BF to nie liczę na fajną grę :P

podsumowanie: ja tego nie kupię :biggrin: no chyba, że singiel w reckach wyjdzie, że jest ok ale wątpię bo EA + single to zawsze wychodzi oskryptowane g. nie gra...

 

generalnie kolejna gra od EA, której nie kupię... niby nie robi DICE ale zmieniło to nie wiele...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Tomo dziekuje za rade, sprobuje twojej metody. Kurde jednak czlowiek sie cale zycie uczy:)

90aea420399d423a2ae73ae0402bade0.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Olaboga... gra wg. mnie tragiczna. Może jakoś strasznie źle się nie gra... ale to krok wstecz praktycznie w każdym aspekcie. Już pomijając sensowność wojny (conquest) policji ze złodziejami...

Frostbite 3 i... ząbki, wszędzie ząbki. Ogólnie grafika jest mocno średnia - plus za płynność i szybkie wczytywanie. Ale zniszczalność otoczenia to śmiech po prostu. To nawet nie krok w tył - to 3 kroki w tył. BF BC2 pod tym względem był o niebo lepszy - camp spot w budynku jak był, to budynek granatnikiem się wysadzało. Tutaj nawet tekturowej chaty nie da się zniszczyć, co jest strasznie irytujące w niektórych miejscówkach okupowanych przez wrogów. Przez okna i przejścia wystrzelają wszystkich z shotgunów, a tak naprawdę tylko granatem można coś zdziałać. Nie zniszczymy żadnej ściany, aby ich odsłonić. Paranoja... Za to duży plus za burzę piaskową - naprawdę dość znacząco wpływa na pole bitwy.

Tempo rozgrywki (pacing) jest zajebiście nierówne, zwłaszcza w trybie Conquest - zdarza się, że przez 1-2 min. biegniemy do celu, tylko po to aby zostać ustrzelonym po sekundzie. Respy na członkach oddziału też sprawiają, że niektóre starcia wyglądają wyjątkowo durnie.

Mechanika - samo strzelanie nie jest złe ale ten auto-aim... Po pierwsze - wszystkich wrzuca do tej samej gry  - czy używasz autoaim'u czy nie.. Nie każdy lubi grać ze wspomaganiem, a takie rozwiązanie niejako sprawia, że Ci bez AA są poszkodowani. Samo działanie nacelowania jest dziwne - czasami jak nacisnę L2 to namierzy mi kolesia przez pół mapy, przeciągając celownik przez 1/4 ekranu. A czasami w ogóle nie zadziała - na początku myślałem, że to zależy od klasy i broni (sądziłem, że karabiny szturmowe skoro mają większy zasięg to i AutoAim działa mocniej na dystans) ale okazało się, że jest to totalny random. 

Detekcja kolizji pojazdów z czymkolwiek to porażka na całej linii. Nie wiem jak można dopuścić do czegoś takiego, że uderzając pojazdem w tył innego pojazdu celem zepchnięcia go, oba pojazd zaczynają dziwnie podskakiwać i następuję takie jakby odepchnięcie. Animacja również tragiczna - potrącony sojusznik po prostu jest przesuwany... po kolizjach z pieszymy w GTA4/5 wygląda to żenująco słabo. Sam model jazdy jest tragiczny!!! Masa bugów z granatami i granatnikami - dla przykładu rzuciłem granat i mój sojusznik przejechał przede mną Vanem tak, że granat powinien zostać odbity w bok albo w moją stronę. Niestety, granat zawisł w powietrzu i mnie zabił. Granatnik też czasami dziwnie działa - trafiam w pojazd albo centralnie w piechura wroga i nie zalicza strzału albo śmiesznie małe obrażenia robi (5-15).

Dużym plusem za to jest zmiana przejmowania punktu w Conqueście. Nie trzeba już kampić w konkretnym miejscu, wystarczy być na danym (dość sporym) obszarze. To sprawia, że starcia są o wiele ciekawsze i bardziej zróżnicowane. 

TL;DR - 0 progresu od BF3, niechlujna, niedopracowana gra z fatalnym modelem jazdy i średnią grafiką. Nie rozumiem, jak można zostawić w takim stanie model jazdy czy detekcję kolizji... Krok wstecz w każdym aspekcie gameplay'u. 

edit1: Muszę jeszcze wspomnieć o tragicznym ataku wręcz (bronią białą?) - zdarzało się, że 3 razy typa trafiłem i nie otrzymał żadnych obrażeń. Jak kucnie albo leży to też jest bardzo ciężko trafić...

A i do ludzi, którzy chcą bronić tej gry - mamy generację PS4, a już na PS3 wychodził gry dopieszczone w każdym aspekcie (GTA V). Jakbym miał powiedzieć na jaką platformę BF:H wyszedł (pomijając techniczną stronę grafiki - oceniając animację mechanikę etc.)) to obstawiałbym, że na PS2. Lenistwo i zachłanność EA/DICE do potęgi n-tej. Ta gra jest bublem, po prostu. Jeszcze BF4 był niejako portem i nie był robiony z myślą o PS4 - można było przeboleć... Ale BF:H to po prostu syf...

Edytowane przez winiasz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem ze ściągnięciem Hardline. Otóż według tego co jest napisane, do ściągnięcia jest  plik 11,6GB. Gdy zaczynam pobieranie, pojawia się 0MB/11,6GB procesu, po kilku minutach zmienia się w xMB/2,77GB. Gdy ściągnie się te 2,77GB, gra się instaluje, potem uruchamia, ale możliwość mam tylko wejścia do menu głównego i napis, że trwa instalacja 36%, co się w żadnym kierunku nie rusza. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem ze ściągnięciem Hardline. Otóż według tego co jest napisane, do ściągnięcia jest  plik 11,6GB. Gdy zaczynam pobieranie, pojawia się 0MB/11,6GB procesu, po kilku minutach zmienia się w xMB/2,77GB. Gdy ściągnie się te 2,77GB, gra się instaluje, potem uruchamia, ale możliwość mam tylko wejścia do menu głównego i napis, że trwa instalacja 36%, co się w żadnym kierunku nie rusza. W czym problem?

Wystarczy poczytać posty na poprzedniej stronie.

Gra się odpala przy 3 GB, a instalacja to tak naprawdę pobieranie reszty (do 12gb. 3GB z 12 = 25%. Tyle mialeś, jak odpaliłeś grę). Geniusze z Dice/EA tak wyczarowali... Czyli i tak musisz 12 gb ściagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pobralem, o dziwo przy psnie w trybie czuwania chwila i bylo sciagniete, az sie zdziwilem :)

Grafika mocno slaba,troche przypominaja sie czasy ps3 ale da sie przyzwyczaic...

tryb 1) zagubiony bylem strasznie, krecilem sie jak koń na światłach ale cos tam postrzelalem, nawet statystyki na plus zrobilem co jest mega sukcesem bo ostatnia powazna gre w fpsa na padzie to mialem z poltra roku temu, od tamtego czasu fps -> myszka.

Ogolnie ze znajomymi i jak sie ogarnie mape to moze byc ciekawy tryb

tryb 2) pojezdzilem chwile po mapie jako policjant,przejechalem jednego i zaraz byl koniec gry, nawet nie dokonca wiem o co chodzi w tym trybie :biggrin:

tryb 3) nie probuje, z opisu wnioskuje ze to samo co zwykly bf

 

Mam wrazenie, ze recoil broni jest jakis inny niz w poprzednich bfach, ale moze na moja opinie sklada sie to ze duzo gram w csa i dawno bfa nie tykalem ... ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zniszczeń to faktycznie trochę biednie to wygląda. Co prawda można spektakularnie zniszczyć żuraw na mapie w mieście jednak ja przynajmniej mam wrażenie, że jest to po to aby pokazać w trailerach itp. "oooo patrzcie jaka rozwałka!!!1" Niby tylko beta ale nie oszukujmy się. Wielkich różnic nie będzie. 

 

Jak pisałem, grę najprawdopodobniej kupię bo trzeba jakiegoś fps'a na ps4 ograć. Jeśli chodzi o grafikę to gdyby nie komentarze jakie tu przeczytałem to nie zwróciłbym na nią nawet uwagi, chociaż po przeczytaniu dalej w zasadzie kompletnie mi ona nie przeszkadza. Ma się fajnie strzelać i zabijać i mi przynajmniej fajnie strzela i zabija ^^

 

Ewentualnie myślałem jeszcze o bf4 ale chyba będzie tracić na popularności po premierze hardline a i samo ea nie będzie jakoś walczyć o utrzymanie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wystarczy poczytać posty na poprzedniej stronie.

Gra się odpala przy 3 GB, a instalacja to tak naprawdę pobieranie reszty (do 12gb. 3GB z 12 = 25%. Tyle mialeś, jak odpaliłeś grę). Geniusze z Dice/EA tak wyczarowali... Czyli i tak musisz 12 gb ściagać.

 

 Dzięki. Fakt, musiałem nie zauważyć.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na ps4 krzaki tez dzwinie sie poruszaja jak jest ta burza piaskowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy nie wiem na co wy oczekiwaliście przecież ten Hardline, to jest gra przeznaczona tylko na PS3 za przeproszeniem, aby ta pieprzona konsolka jeszcze nie upadla także ta gra została później przełożona na PS4/X1, aby załatać braki w grach dla konsol nowych generacji to tak jakby starego Battlefield'a 3 dać na PS4 i tu żadne silniczki nie maja żadnego zbytnio wpływu liczą się tylko podzespoły konsol.
To jest przykre, bo na jakiegoś Battleifld'a, który byłby specjalnie robiony na konsole nowe generacje, który będzie wykorzystywał w pełni potencjał konsol trzeba będzie teraz czekać z 2-3 lata .
Po cichu liczę ze jakaś inna firma może wyda wcześniej jakiegoś dobrego FPS tylko na PS4/X1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci jak krew z nosa,niestety PSN jak zwykle daje ciała.Mogliby pomyśleć kiedyś o wprowadzeniu do PS4 funkcji wcześniejszego pobierania wszelakiej zawartości bo brak czegoś takiego zwyczajnie słabo wypada wypada przy "NEXT GENERATION CONSOLE".

Mi całość pobrała się w 40 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wielkim podboju jest tylko jedna mapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi całość pobrała się w 40 min.

No spoko,tylko do około 19 pobierało sie "normalnie" to późnym wieczorem praktycznie stało w miejscu,tak jak już kilka osób pisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×