Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy robilem wszystkie zadania jednego dnia i nie wpadalo, a ostatnio wpadl na egzotyka. Jestem w trakcie 25-strieków. W prezencie mam dostac Bad Juju .. troche lipa bo mam juz egoztyczne pulse rifle .. no ale tutaj lepsze statystki http://destiny.wikia.com/wiki/Bad_Juju

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka znanych mi sposób:

1. Vendor, ale pojawia się tylko w weekendy: http://kotaku.com/tip-destinys-got-a-special-store-that-only-shows-up-on-1634014940

2. Specjalne złote bounty za wykonanie którego dostaniesz broń exotic, jest tylko mały haczyk bounty jest ekstrymalnie trudne.

Dla przykładu pierwszy zadaniem było wykonanie 5 Strike bez śmierci, to jest jeszcze bardzo proste.

Drugim zadaniem jest 25 zabójstw w jednym meczu i tu już jest hardkor. Złote bounty dostaniesz po wykonaniu odpowiedniej ilości zwykłych.

3. Liczenie na łut szczęści i farmienie Strike/PvP.

Jeśli ktoś zna jeszcze jakiś sposób proszę o info.

nie w jednym meczu, a w ilu chcesz. A chodzi o to by w sumie miec 25 killi/asyst więcej niż zgonów. Np w 3 meczach zabijasz 40 ludków ginąć 15 razy, 40-15=25 nic trudnego, potem musisz jeszcze miec 12500 glimrelow by kupic składnik broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda z klas procz armora moze zalozyc piata rzecz

 

Hunter - Cloak

Warlock - Bond

Titan - Badge

 

Z jednej strony to jest by moc sie jarac, a z drugiej jak sie kupi ktores z tych od jakiejs frakcji i bedzie sie to nosic to reputacja vanguard i crucible bedzie nabijana dla tej frakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka znanych mi sposób:

1. Vendor, ale pojawia się tylko w weekendy: http://kotaku.com/tip-destinys-got-a-special-store-that-only-shows-up-on-1634014940

2. Specjalne złote bounty za wykonanie którego dostaniesz broń exotic, jest tylko mały haczyk bounty jest ekstrymalnie trudne.

Dla przykładu pierwszy zadaniem było wykonanie 5 Strike bez śmierci, to jest jeszcze bardzo proste.

Drugim zadaniem jest 25 zabójstw w jednym meczu i tu już jest hardkor. Złote bounty dostaniesz po wykonaniu odpowiedniej ilości zwykłych.

3. Liczenie na łut szczęści i farmienie Strike/PvP.

 

Jeśli ktoś zna jeszcze jakiś sposób proszę o info.

 

Tak jak napisał kolega @shemaforash zadanie na egzotic weapon wygląda tak. (jest to ostatnie zadanie do wyboru)

 

1. Wykonać 5 strike'ow bez zgonu

2. Ubić łącznie 25 gueardianów na cruicible czyli pvp

3. kupić 50 sztuk specjalnej ammunicji u gun vendora - wydatek około 13k glimmerów

Cieszyć się posiadaniem Shotguna :) http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428563193/2305843009214944893#gear (sorki za spam ale nie umiem wkleić samego guna)

 

Następne zadanie na egzotycznego colta (pierwsze z wyboru)

1. Ubić 500 hive na księżycu

2. To jest dopiero ciekawe zadanie :) "Use Void Damage to defeat Guardians in the Crucible. Death will slow your progress". Czyli 500 punktów na cruicible zabijając bronią z void damage. Każdy zgon będzie spowalniał progress :biggrin:

 

Co do zadań na egzotic weapon dostaje się je po nabiciu 2 levelu reputacji (w moim przypadku jest to vanguard). Następne zadanie na 3 levelu reputacji

 

 

 

 

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 level Vanguard dostalem legendarnego Scout Rifle .. wiec warto pofarmic misje na planetach i bounties ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 level Vanguard dostalem legendarnego Scout Rifle .. wiec warto pofarmic misje na planetach i bounties ;)

 

Wybrałeś to w środku zadanie? Bo jak ja brałem to: pierwsze jest colt a ostatnie zadanie to shotgun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o egzotycznym bounty? Jest ich kilka, u mnie z niego bedzie Bad Juju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest raczej random, wpadnie Ci po robieniu Bounty PVP/PVE.

Ja zacząłem od tego Bounty na Weekly Strike, ale teraz mam do zrobienia 25 strikeów i jeszcze nie wiem co za niego będę mieć.

Dzisiaj spróbuje pocisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest exotic Bounty, a 3 lvl vanguarda to dwie różne sprawy.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest raczej random, wpadnie Ci po robieniu Bounty PVP/PVE.

Ja zacząłem od tego Bounty na Weekly Strike, ale teraz mam do zrobienia 25 strikeów i jeszcze nie wiem co za niego będę mieć.

Dzisiaj spróbuje pocisnąć.

pulse rifle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz wielbie ten system lootów i rozkryptowywania itemów

2 legendarne engramy =/ 2 legendarne itemy( tylko w moim przypadku niebieskie)

No błagam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa w dwie strony. Ja z fioletowego engrama wyłapałem egzotyczne rękawiczki a z niebieskiego legendarny shotgun. Fart i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za fart, jak wypadaja mi egzotyczne rekawice dla inne klasy.. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy innym systemie lootów po 2 tygodniach wszyscy mieli bym wymaksowany sprzęt. Bungie nie jest głupie i zrobili totalny random co znacznie wydłuży gre dla większości. Jest to irutujące ale jak cos poleci fajnego to radość jak po strzeleniu bramki przez nasze "orły".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie myślicie warto wydać 17 coinów na tego rocketa ? 

Gjallarhorn-1024x576.jpg

 

Bo zbroi dla Huntera nie będę przecież brał bo to crap jest, czy lepiej czekać do następnego tygodnia ? Muszę tylko 1 coina zebrać do jutra jak coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem że crap :P , ale według mnie jest to zakup nieopłacalny. Ulepszenie granatów oraz kamizelka w złote grochy to nie dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na sniperke jak będzie za coinsy, launchera to się rzadko uzywa a mozesz miec tylko 1 bron exotic zalozona w danym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepuscilem wszystko, kupilem 3x helm, 2x klate i bazooke .. zostawilem helm i klate a reszte zmieliłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rocket Launcher to kosa jest, nie mam coins żeby kupić ale jak uzbieram to pewnie kupię :) Tylko dylemat bo wczoraj exotyczna snajperka lootła i nie wiem co bym nosił :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co robią quest na Bad Juju - Tragedia. 

Bardzo, bardzo slaby karabin.

moze jak odblokuje wszyskie perki to cos sie zmieni...

ale 15 naboi w magazynku przepraszam za wyraznienie zabija cala frajde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×