Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

W podstawowej wersji jest do bani, ale to upgrady mają go zmienić. Instalacja reload i auto mogą z niego zrobić konkretnego siekacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bez ulepszeń nie robi szału, ale zgadam się z Patrico, że szybki reload i auto fire mogą dużo dać. No i trzeba przyznać, że wygląda przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj wypadl 1szy legendarny przedmiot z niebieskiego engramu i nie byl dla mojej klasy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj wypadl 1szy legendarny przedmiot z niebieskiego engramu i nie byl dla mojej klasy :(

Znam ten bol.

Wpadla mi klata legendarna i egzotyczna reka do huntera.

Bedzie na na nowego goscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Bad Juju - jest kiepskie. Zobaczymy co bedzie dalej gdy stanie sie stabilniejszy przy strzelaniu i bedzie sie dalo go szybciej przeladowac. Za to super jest Heavy Machine Gun o nazwie "The Good Advisor" , fajnie sie z niego pruje i jest taaaaaaki wieeeeeeeeelki gdy moja Tytanka go obsluguje w swoich delikatnych rączkach :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Zrobienie zadania na The Good Advisor to smiech na sali - 10 minut na Marsie szukajac skrzynek, powrot na Tower, wizyta u Xura, 1-1.5h bicia 500 mobow (warto kupic kilka paczek heavy ammo) .. i gotowe :biggrin:

 

Troche gorzej idzie z Fusion Rifle, ale gdy juz uda sie skombinowac 10 niebieskich lub fioletowych broni do rozbicia (musza byc Fusion Rifle) wystarczy klepnac 200 mobow na Nightfallu. Za jednym przejsciem pada ich okolo 70-100. Tyle ze mam juz ulepszone na maxa egzotyczne Fusion Rifle, wiec nowe skasuje, chyba ze bedzie mialo inny rodzaj uszkodzen.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że najwięcej dostawałem z enegramów i za podnoszenie rangi u różnych vendorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Założę się że ascendent shard brak.

No właśnie ! :) oby Xur miał w piątek żółtego auto-rifla :laugh:  ablo hełm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się że ascendent shard brak.

Bungie nie miało pomysłu na itemy, albo przerosło ich dodanie więcej itemów niż 3 na krzyż i wymyślili sobie materiał, który będzie cholernie trudno zdobyć, przez co ludzie będą stać w miejscu z levelem.

Brilliant idea!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ascendad Shardy lecą też z przedmiotów dla klas (Bond dla Warlocka czy płascz dla Huntera)?

Są one u Vendorów każdej z frakcji i kosztują 2500G, jeśli leci chociaż jeden Ascendand Shard to ulepszanie sprzętu będzie bardzo szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop shardow miał byc za public eventy, wczoraj zrobiłem 4 eventy i żadnego sharda....lepiej juz farmic po 50 materiałów i wymieniać na 5 marks za które kupimy fioletowe bronię i z nich wypada 2-3 shardy. Krew zalewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale materiały z Public Eventów też są chyba ograniczone. Na tydzień można chyba wydropić ich kilka i tyle.

Przynajmniej takie wrażenie odnoszę, bo robiłem w tym tygodniu grubo z ponad 10 eventów i za żadnego nic nie dostałem.

Jedynie z pierwszy na dzień na poczcie, ale też nie zawsze i nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z shardami musi byc jakies ograniczenie, bo tez na poczatku dostalem, a potem juz zero .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×