Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

Masakracja... a zawsze trucień idzie na gwoździe -,-

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Spindle będzie nerfiony do 290 DMG jak coś. Ale można nim podnosić DMG innych broni, tego nie cofną.

W ogóle można go rzeczywiście było zdobyć tylko i wyłącznie podczas Daily Heroic, na normalnym Heroicu podobno nie działa metoda.

Ale na pewno misja powróci, także nie ma się co stresować.

 

Podoba mi się patent, że na część egzotyków trzeba sobie naprawdę zapracować, bo taka jazda jak była po tego Black Spindle, to masakra :)

Pomogłem około 5 osobom wczoraj go dorwać, ale nie żałuję. Raid przy tej misji to bułka z masłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie udało się go zdobyć. Po kilku próbach odpuściliśmy. Ale nerf do 290? Dlaczego? Za tak ciężki quest 310 to odpowiednia nagroda, tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odpuściłem jak zobaczyłem, że jest to kolejna walka w stylu Boss + ile mobów zmieści się na mapę :P

Zrobię jakieś konkretne podejście następnym razem bo wczoraj nie miałem jakoś weny na męczenie się.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Hammer zawsze najlepszy

Dla mnie warto było, Warpriest na raidzie padł nam w 4 osoby jak mieliśmy te snajpy.

No i wygląda z tą luneta zajebiście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety nie udało się go zdobyć. Po kilku próbach odpuściliśmy. Ale nerf do 290? Dlaczego? Za tak ciężki quest 310 to odpowiednia nagroda, tak mi się wydaje.

 

Quest nie jest ciężki, wydaje się tak z tego powodu że jest zbudowany w inny sposób nie reszta rzeczy dla 3 osób. Dam Ci przykład na podstawie Prison of Elders. Tam jak jedna osoba była słaba to mogła po prostu sobie stać. 2 dobre osoby dały sobie radę sam. Niejednokrotnie jak nie miałem na szybko z kim grać, a potrzebowałem etheric light to grałem w 2 osoby i dało się to zrobić. Quest na black spindla wymaga 3 bardzo dobrych graczy, jeśli jesteś słabym ogniwem zespołu to po prostu nigdy nie zrobisz tego questa. Poza tym robienie go samemu albo w 2 osoby skaluje poziom trudności z czystej ciekawości spróbowałem później zrobić go sam i było łatwiej niż w 3 osoby ale brakło mi jakieś 30-40 sekund przy czym w 3 osoby zajęło nam to 8 prób. Tu jest po prostu margines błędu bliski zeru, stąd trudność misji. 

 

Poza tym ja zrobiłem tak: 

Infuse 300 spindle do broni X

infuse 310 spindle do broni Y

to dało mi broń X na 307

jak bungie obniży light do 290 to:

infuse X do spindla 290 co da około 298

infuse Y do spindla 298 co da jakieś 305

 

Lepszej opcji nie widzę, strata tylko 5 pkt light, a nie 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×