Skocz do zawartości
Patricko

Eventy

Rekomendowane odpowiedzi

Musze się zabrać za te bounty, z czasem ostatnio krucho i level jak stanął na 25 tak stoi ;)

Dołączaj do mnie i yogurta i ciśniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłby ktoś teraz chętny na robienie misji Queen's Wrath to dodawać do znajomych i lecimy z tematem. Zrobiłem dzisiaj 3 bounty, więc mogę trzasnąć 3 misje jedna po drugiej.

PSNID: NumbEncore89

Mam 25 lvl, jest hs więc można pogadać.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za około tydzień pojawi się kolejny event Iron Banner, ale tym razem czeka go sporo zmian w stosunku do poprzedniego eventu.
Najważniejsza zmiana to przede wszystkim większa różnica pomiędzy levelami. Jak mogliśmy zobaczyć, przy poprzednim IB praktycznie nie było różnicy w levelach.

Następnie wprowadzono "Medaliony Iron Banner", które będą dostawać osoby, które przegrają mecz, a w następnym meczu dostaną za ten medialon taką samą ilość reputacji, jakby wygrali mecz. Ma to na celu zapobiegnąć wychodzeniu w trakcie meczów.

Do tego pojawi się coś takiego jak "Reforging".
Będzie można zmienić rodzaj ulepszeń na broni, która wypadła nam za mecze w Iron Banner (czyli tylko dotyczy to broni z IB).
Wraz ze zmianą, resetują się wszystkie dotychczasowe wprowadzone ulepszenia na broni.

Kolejną nowość do "Tempered".
Dzięki temu, każda osoba która nie ma zbyt dużo czasu na granie, może wykupić sobie jednorazowy boost do reputacji przez kolejne 12 godzin. Dzięki temu będzie w stanie nadgonić stracony czas.

Bungie wspominało coś jeszcze o resetowaniu reputacji z Iron Banner po każdym evencie, ale chyba z tego w końcu zrezygnowali i zwiększyli level reputacji IB do 5 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że teraz niektóre zbroje z Iron Bannera będą dawać 30 lighta. No i sam event będzie od 20lvl. Chyba, że wchodzicie z kolegą, to tylko lider musi mieć 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zbroja z IB będzie na poziomie raidowego sprzętu, oczywiście po full upgrade :)

Także będzie alternatywa od raidu i warto robić go postaciami, których nie mamy ubranych jeszcze.

Ja będę pewnie robił lockiem i postaram się hunta zrobić na 20 do tego czasu, żeby cokolwiek tam ugrać.

Ale to się zobaczy w praniu jak to będzie wyglądać.

 

PS.

Jak coś, to mają być tylko 2 elementy zbroi do wyhaczenia, tak jak w Queens Wrath, także nie liczcie na full opcje ubioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset reputacji bedzie, ale dopiero po następnym evencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zbroja z IB będzie na poziomie raidowego sprzętu, oczywiście po full upgrade :)

Także będzie alternatywa od raidu i warto robić go postaciami, których nie mamy ubranych jeszcze.

Ja będę pewnie robił lockiem i postaram się hunta zrobić na 20 do tego czasu, żeby cokolwiek tam ugrać.

Ale to się zobaczy w praniu jak to będzie wyglądać.

PS.

Jak coś, to mają być tylko 2 elementy zbroi do wyhaczenia, tak jak w Queens Wrath, także nie liczcie na full opcje ubioru :)

byle by helm był, ale to trochę wątpliwe, bo był w evencie królowej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisali ze dzieki itemom z IB bedzie mozna osiagnac 30 lvl to beda to raczej buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisali ze dzieki itemom z IB bedzie mozna osiagnac 30 lvl to beda to raczej buty.

trzeba mię 4 rzeczy z 30 light, a w grze nie ma tylko egzotycznych butów, wiec musza byc jeszcze 2 z 3 rzeczy. Chyba ze item z ib ma byc itemem uzupelniajacym? Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z IB będą lecieć tylko i wyłącznie 2 elementy pancerza. Nie wiadomo jakie, ale stawiam na klatę i buty, bo hełm na 30 level leci tylko z raidu hard.

W każdym razie te 2 elementy będą na poziomie itemów z raida, więc będzie można dobić do 30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wyzerowali reputacje IB, dlugi trzeba grać by zdobyć te dwa itemki do pancerza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z IB? Pojawił się na chwile i już niedostępny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno uruchomili go w wyniku błędu, teraz już jest wyłączony. Ci, którzy zdążyli zagrać twierdzą, że nie były wprowadzone wszystkie zmiany jakie obiecało Bungie, co również wskazuje, że dziś włączyli IB przez przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem IB ponad godzinkę i muszę przyznać, że było bardzo fajnie. Czuć było różnicę w starciu z niższymi lvl, sam mam 29 i bez problemu wygrywałem starcia z 26, 27 lvl. To samo dotyczy broni czy pancerza jeżeli masz wymaksowene to w starciu było czuć przewagę. Dla mnie IB lepszy od zwykłego multi. 

Edytowane przez balneator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyli je po to, żeby ludzie nie uciekali z meczu jak przegrywają. Przy następnym wygranym meczu dostajesz za nie więcej punktów niż za zwykle zwycięstwo .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Czy u was bounty z IB też się nie resetują? Zrobiłem 5 z 6 i mimo, że upłynęło sporo czasu to nie pojawiły się nowe. Ktoś wie OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×