Skocz do zawartości
Arcziv

PS3 slim 320gb pokazuje tylko 18gb dysku twardego - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , otóż mam problem z zakupioną używaną konsolą PS3 slim 320gb.

Gdy wchodzę w Ustawienia systemu —> Informacje o systemie po zrobionym formacie wyświetla się miejsce na dysku 14/18gb wolne.

A konsola ma przecież 320gb. Robiłem formata konsoli i występuje dalej to samo. Konsole mam od dzisiaj , powie mi ktoś czy to normalne czy to ja coś źle robię , czy wina

jest po stronie konsoli?

 

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos Cie w uja zrobil kolego :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij z kieszeni i zobacz ile gb jest na nim napisane, ale jak widac ktos cie musial wydymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny kupuje używany sprzęt przez neta i dziwi się że coś jest nie halo... polak nigdy się nie nauczy ...

Po kiego grzyba odkopujesz te stare tematy, nie wnosząc nic do rozmowy ? A tak poza tym sprzęt używany można kupować i nikt się na nim nie sparzy, jeśli dobrze wiesz co kupujesz i na co zwrócić uwagę (stan wizualny, logi z dysku o bad sektorach i czasu pracy dysku, papiery, nick z psn i aktywność w grach jeśli twierdzi że mało grał, itp rzeczy.) Jeśli sprzedawca coś ukrywa dziękujesz za współpracę, proste. Ja tak kupiłem wiele sprzętów oszczędzając pieniądze na inne wydatki i beż żadnych kłamstw powiem, że wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×