Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie sklada ze mam wolne 16.8 i 30.8 to akurat soboty dwie,licze na to ze moze chociaz raz uda mi sie cos pojechac,choc znajac moj fart ostatnio to akurat bedzie przerwa-zmieniam nick na- "biedny maly zuczek" albo "biedny maly zuczek ktory nie ma z kim sie poscigac"

Wracam z urlopu 28.08 i chętnie od razu z biegu wskoczę w trzy godzinny wyścig 30.08 :thumbsup:  Jestem za :biggrin:  

sorki , ale ja odpadam jednak 3h to za dużo , sorry za zamęt.

Szkoda , dodam tylko że ostatnie 3h na Nurbie minęło jak z bicza strzelił i właściwie miałem niedosyt :biggrin:  Polecam sprawdzić  :biggrin: .

Problem jest, wpadają różne rzeczy, wyjazdy w weekend, konieczność wstawania rano do dzieci czy jakieś wyjście na miasto. To nie jest proste :)

Cienglasz , podejdz do tematu logistycznie:) Wcześniej zaplanuj, uprzedz żonę i rodzinę. Odłącz telefony , odwołaj spotkania :biggrin:  Wyartykułuj że jest to dla Ciebie ważne i potrzebujesz mieć 4h tylko dla siebie :biggrin: Powinno się udać ;) . Potem w niedzielę kup kwiatka , zaproś na kawę , nie wiem bądz miły ogólnie  :biggrin: A następnym razem nie będzie juz problema :thumbsup:

Co wyścig, w trakcie zapisów będziemy wybierać auta od nowa. Związane jest to bardziej z nieznaną liczbą chętnych niż koniecznością. Przy okazji, jak ktoś będzie miał ochotę na wypróbowanie innej fury może mieć na to szansę. Ja na razie próbuję okiełznać Z4  :laugh: Wczoraj pod koniec treningu już się chyba dogadaliśmy  :thumbsup:

Co do zmiany aut to super. Chciał bym w każdym wyścigu jechać innym autem :biggrin:  Raz w jednej specyfikacji , raz w drugiej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak cienglasz mylisz problemy z życiem, które każdy z nas ma i musi sobie to wszystko pogodzić ;) Nie prościej jest napisać, że 3h wyścig, to zbyt wiele?

Nerv, napisałem przecież wcześniej, że to spory nakład czasu :) W kontekście życia rodzinnego i innych projektów życiowych oczywiście. 3h samej jazdy to wcale nie za dużo - gdyby miał komfort, spokój i mógł skupić się tylko na jeździe to mogę jechać i 6h, bez kitu.

 

Yogi: masz rację, jest to zagadnienie logistyczne, tak do tego podchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany aut to super. Chciał bym w każdym wyścigu jechać innym autem :biggrin:  Raz w jednej specyfikacji , raz w drugiej :biggrin:

Chyba aut Ci zabraknie na takie podmianki ;)

Ja po naszym 3h Nurbie bardzo polubiłem Z4. Teraz, gdy mogę dodatkowo pobawić się setupem, to radość jest jeszcze większa. Brakuje mi tylko możliwości customizacji mojej buni :(

Ktoś, coś dzisiaj? Monza, SPA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pistaram sie wpasc. Mowiac szczerze, polatalbym Monze dzisiaj ;)

Ale co ma byc to bedzie ;)

Tego endurance nie ponade, ale jakby co to chetnie posprintuje moim lambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z trasy. 600 km i 4 kserokopiarki przeserwisowane to aż nadto. Poduszka ze mną wygra  :lazy3: Kiedy potrenować?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mnie też nie będzie w sobotę. Co prawda będę walczył w Endurance, ale w innej klasie, mianowicie zostałem zaproszony na wieczór kawalerski  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo - piszę się do Nissana ;) Właściwie to oni przyszli do mnie z prośbą o podpisanie kontraktu.

Edytowane przez lukaszasada
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca czy będę mógł pojechać w sobotę dlatego na razie nie wybieram auta. Szkoda, że na razie taka lipa z frekwencją się szykuje, ale wiadomo odpadł Lalek i Laker. 

itsONLYinstinct, czy rozważałeś może Merca gt3? Gdybyś nad nim pomyślał to ja być może wziął bym Audi i mielibyśmy 4 różne auta GT3 na ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW już ogarnięte mam, ale to jest kwestia tylko tego, żeby znaleźć czas, usiąść i ustawić tego Mercedesa, nie wiem czy znajdę czas do wyścigu żeby to zrobić, jeżeli tak to nie ma żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to tylko taka propozycja była. Jeśli masz już wszystko na gotowe to nie ma co robić problemów. Poza tym przesiadałbyś się do wolniejszego i mniej oszczędnego auta więc chyba nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie zmiany można robić do soboty godz. 20:00, więc jeszcze zostało trochę czasu.

Dzisiaj jeździłem sobie małe symulacje wyścigu na SPA (0,5h x48 upływ czasu) i śmigał ze mną Hiszpan w Jaguarze XKR-S, którego odpicował na swoistą wersję GT3 ;) Fajnie było  :thumbsup:

 

Ogólnie moja zajawka aż kipi  :biggrin: i nie mogę się doczekać soboty, bez względu ilu ostatecznie będzie uczestników i ile będzie aut z poszczególnych klas  :thumbsup:

A na dodatek jeszcze jutro finał AVON GT4 Trophy na Monza '80  :wub: Wczorajszy trening pokazał jak mocne będą tutaj Vetty, ale Aston nie ma zamiaru się poddawać  ;) Będzie się działo, bo łatwo tutaj jednak o błąd w szykanach lub na Parabolice, a jak jeszcze pogoda się w to wszystko wmiesza, to zawał serca lub przynajmniej arytmia - gwarantowane  :thumbsup:

 

Dla tych, co jeszcze nie widzieli zapodaję fotorelację z Red Bull Ring'u. Zapraszam do oglądania  :P ==> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.278018105719196.1073741922.141213779399630&type=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpadlem bo wogole nie zglaszalem startu,niestety dla mnie start przesunal sie o 30min. Wzgledem GTbN a to juz za wczesnie ,oczywiscie to rozumiem, powodzenia i milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co tak mieszasz laker? ;) Przecież dopiero co wczoraj rozmawialiśmy na treningu, że jak innym nie będzie przeszkadzało, to możemy opóźnić start (mi akurat obojętne o której ruszymy). Tym bardziej, że jeszcze Roberto wczoraj wspomniał o tym, że jak start byłby chwilę po 23:00 to chętnie pojedzie. Wszystko jeszcze jest otwarte. Nie trać wiary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to byl niestety najlepiej trafiony mix aut od poczatku mojej kariery w gtbn "niestet" bo totalnie katastrofalny dla mnie najpierw dsq,potem dc,potem znowu chyba dc,w koncu silverstone -nie cierpie silverstone jeszcze bardziej przez ten event ,ascari,redbull(uwielbiam je ale nie moglem jechac),a dzisiaj kurwa zaczeliscie z godzinnym opoznieniem 5 min przed tym jak wlaczylem konsole ja pierd...

Jestem Totalnie wkurwiony i zrezygnowany zreszta moj pech zaczal sie juz w f3event

Teraz jak pomysle ze bedziemy jechac wszyscy tym samym albo jakies matchboxy to mnie krew zalewa

A spa 24h niestety nie moge nic obiecac jak wroce to bede ale o 23 to najwczesniej moge skonczyc bardziej prawdopodobne ze w domu bede 5 min. Po tym jak zaczniecie

...a jak mam wolne to nie ma wyscigu i jak tu sie nie wk....

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to taki problem ruszyć o 00 na przykład jeżeli ma to spowodować że więcej osób będzie? co to za różnica w sumie i tak w nocy jedziemy, no chyba że ktoś ma wyliczone co do sekundy że o tej i o tej musi wstać.

 

troche się z tym źle czuje że mam taką duża przebitkę na okrążeniu, ale nie mogę ustawić tego merca, jeszcze jutro po południu usiądę i spróbuje, może R8 też spróbuje.

Edytowane przez itsONLYinstinct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest problemem jechac o polnocy ale dla innych moze byc

Co do auta to masakra jakas kontry prawie w kazdym zakrecie a w szykanach obowiazkowo-super nudno nie bedzie tylko na ptostej strasznie wolne ale moze jak 6-ty bieg dolaczy to bedzie lepiej...jesli sie okaze ze wystartuje to pewnie play mi sie zawiesi a jak nie to ukrainscy rebelianci zaatakuja serwery w Irlandii...nerwus ja wierze tylko w to ze nie mam szczescia ostatnio wiec nie wiem czy warto na mnie czekac

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już skończyliśmy dzisiaj w pokoju u Yogiego, to jeszcze na chwilę zgadaliśmy się z Onlyinstinct, żeby obczaić Merca i R8. Mój wybór auta zależy od tego jakie auta będą na torze i wybiorę coś z GTR, Merca lub R8. R8 całkiem nieźle na ustawieniach z GTPL i chyba będzie to najszybsze auto poza nie licząc z4, udało się niskie 2,13. Jedyny problem to prędkość jaką osiąga czyli 260 km/h.

Łukasz, jedziesz GTR w malowaniu schulze, rjn czy może podstawowy? Pytam, żeby w razie co wziąć innego.

A tu filmik z walczącym Haidfeldem na N24, o którym mówiłem jaki czas temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem 2:19.4xx w r8 bez setupu pewnie jeszcze z sekunde moge urwac ale 2:13?!?!?!? To juz nie moja liga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus przepisz mnie do Maclarena, pls :biggrin:


Dla mnie to byl niestety najlepiej trafiony mix aut od poczatku mojej kariery w gtbn "niestet" bo totalnie katastrofalny dla mnie najpierw dsq,potem dc,potem znowu chyba dc,w koncu silverstone -nie cierpie silverstone jeszcze bardziej przez ten event ,ascari,redbull(uwielbiam je ale nie moglem jechac),a dzisiaj kurwa zaczeliscie z godzinnym opoznieniem 5 min przed tym jak wlaczylem konsole ja pierd...
Jestem Totalnie wkurwiony i zrezygnowany zreszta moj pech zaczal sie juz w f3event
Teraz jak pomysle ze bedziemy jechac wszyscy tym samym albo jakies matchboxy to mnie krew zalewa

A spa 24h niestety nie moge nic obiecac jak wroce to bede ale o 23 to najwczesniej moge skonczyc bardziej prawdopodobne ze w domu bede 5 min. Po tym jak zaczniecie
...a jak mam wolne to nie ma wyscigu i jak tu sie nie wk....

Laker rozumiem że frustrują Cię ostatnie problemy z występami ale się nie przejmuj , już niedługo będzie lepiej. Co do dzisiejszej nocy to ja i tak planuje śmigać do rana więc godzina startu może być dowolnie pózna . Mam nadzieję że wszyscy podobnie podejdą do tematu i spokojnie na Ciebie zaczekamy :thumbsup: Co do regularnych wyścigów GTbN to w piątek też chętnie spóznię start byś mógł zdążyć. Nie wiem tylko jak mocny opór napotkam ze strony Cienglasza  ;) ale może uda się znalezć jakiś kompromis :thumbsup: .

Zapowiada się niezła jazda dzisiaj , do wieczora Laker :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras, pojadę w malowaniu Schulze :)

 

Panowie, lepiej dołożyć kilogramów czy obniżyć moc silnika?

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej stał sie cud pojade dzis z wami :) super do zobaczenia na torze

------------------------------------------------------------------------------------------

sorki ale czasowo nam sie to strasznie przesuwa i z jarkiem postanowilismy dac sobie siana szkoda czasu sorki ale obsuwe spoznienie do 30 minut rozumiemy ale ponad godzinke juz tak nie bardzo 

 

ja nie ma do nikogo zalu bron boze Nervus i Jogi sorki za zamieszanie . 

 

 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś takie ustawienia, które na sucho się sprawdziły, ale na deszczu były tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×