Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Glupio wyszlo z tym czekaniem na mnie ,ja sie pogodzilem z tym ze nie pojade i napisalem do dr.yogi ze zebyscie nie czekali skonczylem robote 23:45.

Szkoda PSAze zlapales dc tym bardziej ze musiales czekac

Super walka lukasz na poczatku potem inna strategia nas rozdzielila ale zamienialismy sie miejscami jak ktorys byl w pit stop .potem spotkanie w deszczu i znowu walka az do samej mety gdyby nie twoj blad to bym cie nie wyprzedzil.

Co do innych to jestem zszokowany tym jakie tempo tam mieliscie i mam tu na mysli wszystkich.

Graty Piotras - nie przestajesz mnie zadziwiac,mialem wszystko zwalic na auto ale to co wyprawiales w r8 to nieporozumienie :)

W koncu jakies pozytywne emocje fajnie ze zaliczylem ten wyscig po tych porazkach w AVON gt4 .teraz bedzie mi sie milej czekalo na kolejne wyscigi .thx

Wielkie dzieki wszystkim co czekali na mnie oraz tym co sie nie doczekali sorki

Edytowane przez laker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki, ale nerwa złapałem, jakbyśmy wystartowali o 24 to jeszcze bym pojechał, ale myślałem że pojedziemy o 23.30 najpóźniej,a kolejnego przesunięcia startu nie wytrzymałem; każdy kto dochodzi musi się rozgrzać itd.

PS.: Absolutnie nie mam żalu ,do nikogo, ale jak się czeka od 23 na 3 godzinny wyścig no to można nie wytrzymać tym bardziej że ja nie mam osobnego pokoju na takie zabawy, a pozostali Domownicy śpią.

Następnym razem ustalcie że jedziecie o 1.00 i będę wiedział że nie pojadę i unikniemy niepotrzebnego zamieszania.

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakas krotka relacja, lub chocby wyniki :) Zamecze sie przez brak info ;)

 

p.s. nie wiem jak u Was, ale u mnie 32 stopnie. Napompowalem sobie basen dla dzieci i wychodze z niego tylko na siku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wyścig okazał się PRAWDZIWĄ WYTRZYMAŁOŚCIÓWKĄ!! Pojawiłem się w pokoju ok 21 :biggrin: A wstałem od kiery o 3,30 nad ranem :biggrin:  :biggrin: Oprócz mnie na gridzie pojawiło się 10 innych śmiałków :thumbsup: Od początku założenie było takie że wystartujemy pózniej bo czekamy na Lakera i Roberto. Laker spisał się na medal i pojawił się wcześniej :thumbsup: , niestety zmylił mnie Roberto bo okazało się że jednak z nami nie jedzie.Przez to zrobiłem kolejny res pokoju , teraz widzę że nie potrzebnie , ale nie przypuszczałem że 2 kierowców przez to wymięknie. Panowie wystartowaliśmy 7 minut po waszej rezygnacji i to dla tego że na Was czekaliśmy i nie wiadomo było o co cho :mellow:  Laker nie potrzebował rozgrzewki i wystartował z marszu :thumbsup:  Patrząc na to jak epicki pojedynek miał z Łukaszem to w 100% cieszę się że zdążył :biggrin:  Zaczeliśmy jak w ''starym GTbN''  :biggrin: o północy :pardon:  Sam wyścig był hiper miodny. Ujarzmiłem Maclarena na tyle że na treningach zszedłem z czasem do 2.15.300. Okazało się że tor sprzyja autom drogowym z powodu długich prostych. Dzięki temu mogłem liczyć na walkę nawet z autami GT3 :thumbsup:  W pierwszym stincie zasadzam się za prowadzącą czwórką. Instinct,Piotras,Jaski ,Nervus i 200 metrów z tyłu ja :biggrin:  Za nami Laker i Łukasz którzy walczą ze sobą w mega bliskim kontakcie :thumbsup:  Mieli chyba całe trzy godziny takiej rywalizacji!!!! :thumbsup: Na 10 kółku wyprzedzam Piotrasa który ewidentnie najszybciej palił gumy i złapał jakieś uszkodzenia chyba? Ciekawe było to że Laker w tym samym aucie i tym samym momencie wyścigu miał o połowę mniej zjechane gumy :biggrin: Cztery kółka dalej doganiam w pit stopie Jaskiego a potem Nervusa. Wychodzi na to że moja furka najlepiej radzi sobie z oponami. Na jednym komplecie przejechałem 21 okrążeń, mogłem jeszcze jedno czy dwa pojechać ale strata czasowa była już zbyt duża :biggrin: Ogólnie prawie godzina bez wizyty w pit stopie :biggrin: Na 31 kółku zaczynam zbliżać się do Nervusa i powoli z okrążenia na okrążenie zmniejszam stratę. Na 35 lapie jestem już w zasięgu DRS który pozwala mi jeszcze bardziej się zbliżyć. Prawie półtorej godziny ścigania za mną a walka zderzak w zderzak przede mną , czad :biggrin: Na 36 lapie odpalam DRSa i wyprzedzam Nervusa na prostej S/M , tracę jednak pozycję na do hamowaniu, ładnie lecimy zakręt w prawo , bok w bok :thumbsup: i Nervus odzyskuje pozycję. Tracę trochę dystans bo dubluje mnie Instinct ale jakimś czasie znowu zasadzam się na zderzaku Nervusa :thumbsup: Świetny pojedynek , emocje sięgały zenitu :biggrin:  Srodek nocy zarówno na torze jak i za oknem , ciemno jak w dupie u .... , świetna jazda. Na 38 kółku wykorzystuje draft i wyprzedzam ponownie białe BMW , tym razem bez kontry. Dzięki Nervus za świetne ściganie , szczególnie mój pierwszy atak i Twoja kontra w zakręcie , miód malyna , mimo że straciłem pozyszon :biggrin:  :thanks:

Przede mną Instinct , Piotras i Jaski więc założyłem że należy już tylko skupić się i ponad wszystko dbać o utrzymanie pozycji. Modliłem się żeby nie padało. Miałem przeświadczenie że auta GT3 ze swoim dociskiem będą w deszczu bez konkurencyjne dla dwóch aut klasy AM. Po dwóch godzinach jazdy było wciąż sucho a ja śmigałem bez uszkodzeń i jakichkolwiek problemów. 

Niestety stało się , nad ranem postanowiło pierdyknąć strugami deszczu z nieba:(  Na 60 kółku przegapiłem zjazd i przy 50% wilgotności śmigałem jeszcze na WM. Całe szczęście Nervus który mnie ciśnieniował zrobił tak samo. Było ciężko ale jakoś doczłapałem się do pit i zmieniłem na WD.  Dwa kolejne okrążenia to dwa kolejne dzwony i dwa kolejne ponad programowe , naprawcze pit stopy. Już płakałem że na własne życzenie stracę p4 ale Nervus i reszta też mieli kłopoty i nadmiar promili we krwi. Od 66 kółka łapię już odpowiednią wkrętkę i bez większych już kłopotów dojeżdżam do mety na 75 okrążeniu!!! ZAJEBISTY WYŚCIG!!!!

 

Graty Piotras za zwycięstwo, świetne tempo i dobra jazda w deszczu , efekt , finalne p1 :thumbsup:

Graty Instinct za świetne p2. Również fenomenalne tempo ale trochę problemów z deszczem. Tak czy siak świetny wyścig :thumbsup:

Graty dla Jaskiego który wbił się na podium , pomimo auta AM, ale to było i tak oczywiste raczej :biggrin:

Graty dla Wszystkich za to że dojechali. Ja zaparłem się na maksa i postanowiłem nie odpuścić nawet na sekundę , choćby nie wiem co  :biggrin:

Dzięki Panowie za SUPER wyścig . Padłem do wyrka i zasnąłem w sekundę , z bananem na twarzy :biggrin:

Piotras jak tam , zakwasy jakieś dzisiaj od nowego sprzetu?? Dała w kość trochę T500ka?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za udział w tym ekstremalnym wyścigu. Szkoda tych, co zrezygnowali i dc PSA. Bardzo chciałem żeby laker pojechał, bo ziomek kmini fazę i wiem, że będzie walczył zawsze do końca :) Szkoda tylko, że kosztowało to nas utratę 2 zawodników :( Niepotrzebnie. Ruszyliśmy po północy i po godzinie jazdy zaczął działać alko i w połowie wyścigu walczyłem głównie z opadającymi powiekami i promilami. Jednak picie przed i w trakcie oraz jazda o tak późnej porze nie idą w parze.. Jednak pierwsza godzina, to był mega czad! Pojedynki z jaskim i piotrasem - miód. Yogi, nasz fight zapamiętam na długo :) Widok zbliżającego się we wstecznym lusterku McLarena śnił mi się w nocy ;) A nie spałem wiele, bo padłem o 4:00 jak martwy, a o 8ej byłem już na nogach, bo spędzamy niedzielę nad wodą. Trochę przekrwione oczy, ale poza tym czuję się świetnie ;)

Wyścig zmęczył mnie najbardziej z dotychczasowych 3h, ale to chyba głównie przez późny start.. W następnych wyścigach musimy jednak trzymać się ustalonej godziny. Było zajebiście, epicko, ciężko i super miodnie!! Po powrocie wrzucę tabelkę. Aaa... i kwali udało mi się sieknąć na P2 :D W wyścigu już trochę gorzej P5. Ale i tak się cieszę, bo 3h jazdy bez kontaktu i dzwona, a lał, że ho ho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem największym przegranym, miałem najlepsze auto, w kwali udało mi się zejść na 2:11:xxx a w wyścigu mając prawie minute przewagi na 40 min przed końcem skończyłem z 40 sekundami w plecy, no i nie miałem nawet best lapu w wyścigu na pocieszenie  :down:

noc mnie zabiła, a deszcz dobił.

 

swoją drogą to chyba kurwa czas zimowy tam mają, kto to widział żeby o 21 się ciemno robiło, a o 8 widno zaczynało robić.  :mellow:

Edytowane przez itsONLYinstinct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dodac ze czekqnie na mnie bylo dosc ryzykowne obawialem sie ze bedziecie czekac godzine a mi po 5 minutach play sie wylaczy,to dopiero bylaby lipa dlatego napisalem zebyscie nie czekali.naprawde szkoda ze czekanie na kogos by bylo nas wiecej przynioslo odwrotny efekt.

PS.yogi odpowiedz jest prosta piotras zuzyl opony 2xszybciej bo 3xszybciej jechal :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigu to całkiem fajny i starałem się gonić Instyncta z całych sił, ale na suchym raczej nie miałem szans. Były momenty, że jechaliśmy równym tempem lub jeden z nas zyskiwał, ale 2 razy przedwczesny pit stop po uszkodzeniu przodu i raz walnięcie w bandę na wjeździe do alei spowodowały stratę na ok 50 s. Nie mogłem płynnie i regularnie jechać tym autem na suchym, ale na deszczu było super i jak już złapałem ciąg to odrabiałem po 5-10 s  na okr. 

Jeszcze na kwali zapomniałem, że po restarcie daliście 5 min zamiast 10 i na 1 okr poszedłem do kibla a jak wróciłem to na pomiarowe miałem 1 min. więc po ptakach.

Graty dla wszystkich a szczególnie Łukasza za wybór tak zdławionego auta i pojechanie wyścigu praktycznie bez treningu i ustawień, ale za to miał mega pojedynek z Lakerem(też bez ustawień i trenignu) do samego końca.
 

Piotras jak tam , zakwasy jakieś dzisiaj od nowego sprzetu?? Dała w kość trochę T500ka?? :biggrin:

 

 

Jeszcze nigdy nie byłem tak wykończony po GT :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna runda zaplanowana jest na 30/08  :P Możecie zacząć organizować sobie wolny czas na ten termin  ;)

 

Można też już wybierać auta. Ja jestem zatwardziałym monogamistą, więc zostaję z BMW Z4  :yes:

 

Zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie jakies gt3 moze byc audi nawet bo nie chce mi sie tuningowac aut a jak sa chetni na r8 to moze nissan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie są auta wolne GT3 ? 

moge przyklepać SLS ?

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie jakies gt3 moze byc audi nawet bo nie chce mi sie tuningowac aut a jak sa chetni na r8 to moze nissan?

Co jest z Wami..?! Jak jesteś TY chętny na R8 i auto jest dostępne, to sobie zaklepuj, a nie poczekam, zobaczę co inni wezmą. Wpisuję Cię do R8  :P

 

jakie są auta wolne GT3 ? 

moge przyklepać SLS ?

Dostępność aut można sprawdzić w pierwszym poście. Staram się to robić na bieżąco, ale wiążące jest zgłoszenie pisemne w temacie. Na tą rundę jeszcze SLS-a nikt nie wybrał, więc spokojnie możesz sobie już zacząć go ustawiać  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja biore R8 bo widze, że juz rozkradli iwszystko  ^_^

witam w team audi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie myślałeś o tym NERVUS żeby troche format zmienić?

zamiast tych drogowych dać Toyote TS030 i Audi R18? i dać tam po 3 miejsca?

a w klasie 2giej zostawić R8, SLS i Z4 i też dać po 3 miejsca w teamie?

nie było by to ciekawsze?

 

te LMP są chyba równe, Z4 i R8 też od siebie nie odstają jak widać było w poprzednim wyścigu, troche zużyciem. SLS też daje rade.

wyrównało by się bardziej wszystko.

Edytowane przez itsONLYinstinct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja biore R8 bo widze, że juz rozkradli wszystko  ^_^

Najpierw świadomie wstrzymujesz się z wyborem, a potem jesteś zdziwiony  :shok: Podobnie było z Z4. Najpierw się wzbraniałeś, a potem... Dziwne to  :P Decyduj się raz, a dobrze i nie zgrywaj się potem na poszkodowanego  :mellow:

 

a nie myślałeś o tym NERVUS żeby troche format zmienić?

Tak się składa, że trochę myślałem nad TAKIM formatem i TAKI zostanie  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był żart  ;)

według mnie to jest troche lipa, bo ten nissan jest tragiczny. tak samo aston.

a może wymienić astona i nissana na te lmp?  :whistling:

Edytowane przez itsONLYinstinct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak się składa, że trochę myślałem nad TAKIM formatem i TAKI zostanie  :biggrin:

Powiedz, czego w tym zdaniu nie zrozumiałeś? Pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, trudno.

widzę że żadnej propozycji nie można zgłosić bo odrazu ją gasisz, mimo że nie widze w tym wyborze aut nic przemyślanego. ale pomińmy to  ;)

Edytowane przez itsONLYinstinct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest przemyślanego w twojej? Chcesz zastąpić klasę aut nie różniących się bardzo od drugiej (w rękach niektórych kierowców nawet szybsza) na LMP, które już w ogóle jechałyby inny wyścig... Naucz się trochę pokory, a jak jesteś taki kreatywny, to wykorzystaj swoje pomysły gdzieś indziej. Tacy wizjonerzy długo tutaj miejsca nie zagrzewają. Pomińmy już to, że w tych wyścigach nie biorą udziału prototypy.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje zgłosić możesz zawsze ale nie znaczy to że będzie zaakceptowana ;)  Nervus odpowiedział na twoje pytanie dobitnie acz kulturalnie i dał do zrozumienia że nie będziemy już zmieniać aut. To dobitnie i tak nie wystarczyło , bo dalej ciągnąłeś temat :P  

Co do samych aut to jest dobrze tak jak jest:) Auta mają się różnić osiągami. Jest wtedy szansa że wolniejsi kierowcy szybciej wybiorą i dostaną szybsze auta. Dla wyścigu dobrze by było gdyby szybsi kierowcy jak Jaski , Piotras i Ty Instinct wsiedli do aut AM. Jest wtedy szansa że my, wolniejsi będziemy mogli spróbować z wami powalczyć :biggrin:  I tu druga fajna sprawa . Auta AM mają niewiele mniej PO i są szybsze na prostych a wolniejsze w zakrętach. Są jednak tak dobrane że jest wiele możliwości walki między klasami. Sam jestem tego przykładem bo na SPA jechałem Maclarenem  AM i walczyłem z autami PRO.  Na Brands będzie ciężej autom AM, bo to wolniejszy tor trochę, ale i tak mogę się założyć że Jaski czy Piotras wykręcą w autach AM , lepsze czasy niż ja w Z4.  Ogólnie , wolniejszym ma być łatwiej a szybszym trudniej i to ma wyrównywać stawkę :)  Ten układ aut jest do tego idealny. Gdyby wziąć LMP1 to ich przewaga nad GT3 była by dużo większa i nie było by szans na walkę klas :mellow:

Mam nadzieję że odpowiednio rozjaśniłem temat :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×