Skocz do zawartości
Patricko

F1 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam kiedy Codies zapowiedzieli pierwszą część nowej formuły ( F1 2009?). Miałem ogromne nadzieje z nią zwiazane i niestety się zawiodłem. Od tego czasu w kolejne części gram z doskoku i nie widzę większych zmian, tak samo jak mój ojciec, który ogrywa każdą kolejną część. Może gdyby zapowiedzieli tylko na pc i nextgeny to bym się zainteresował, tak chyba odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekać, aż gra zacznie wychodzić tylko na next geny i pc bo inaczej nie będzie żadnego postępu, tylko numerek się zmienia, kolory bolidów i składy teamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia edycja to było F1 2011. Po tralierze 2014 gra wygląda mi na to samo tyle że w wysokiej rozdzielczości. Jak nie dadzą obsługi Logitecha G25/G27 na PS4 to będzie straszna kupa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, 2 razy na PC będą wydawać, to kto im kupi pierwszą wersje... Ale to jest porażka, F1 2014 na początku roku 2015 tuż przed startem nowego sezonu? No po prosu genialnie... Te gry powinny wychodzić z początkiem sezonu, a nie. 

Graficznie to samo co F1 2013 na PC, także żaden next gen... Williams bez malowania Martini, zniszczenia bez zmian i w dodatku spieprzyli ten trailer jakąś śmieszną muzyką zamiast pokazać jak odwzorowali dźwięk V6. Tylko niech oni nie zmieniają już modelu jazdy, bo w każdej odsłonie jest inny, ale akurat podpasował mi bardzo z 13. 

 

Edit, nie doczytałem, W wersji na nowe konsole będzie aktualizacja do sezonu 2015, więc git :biggrin:

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby rozbudowali karierę coś na wzór fify czyli transfery do innych teamów i ogólnie żeby wszyscy co sezon jezdzili w innym teamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby rozbudowali karierę coś na wzór fify czyli transfery do innych teamów i ogólnie żeby wszyscy co sezon jezdzili w innym teamy

 

Nie mogą ze względów licencyjnych, może przedłużając licencję uda im się to wynegocjować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Williams bez malowania Martini

 

Podobno nie mogą użyć tego malowania, bo łamie to jakieś przepisy PEGI. A co do samej daty wydawania to chcą, by ich kolejne gry wychodziły w początkowym okresie roku, niż jak to dotychczas było na jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, 2 razy na PC będą wydawać, to kto im kupi pierwszą wersje... Ale to jest porażka, F1 2014 na początku roku 2015 tuż przed startem nowego sezonu?

 

Edit, nie doczytałem, W wersji na nowe konsole będzie aktualizacja do sezonu 2015, więc git :biggrin:

Bo to będzie po prostu nowa edycja, F1 2015.

CM chcą wejść w tryb sezonowy, tak jak FIFA, PES, NBA, NHL itp, wypuszczają swoje gry z początkiem nowego sezonu. Innymi słowy gra F1 będzie co roku wydawana późną zimą / wczesną wiosną wraz z początkiem nowego sezonu. O ile będą ciągnąć tworzenie tego tytułu w następnych latach.

 

Tak więc prawdopodobnie piszemy o tym w nieodpowiednim wątku, bo ten tyczy się gry wychodzącej tej jesieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na wersji 2012, a 13 zagrałem chwilę. Uważam, że jest podobnie jak z Fifą, zmienia się tylko okładka, składy i wizualne zmiany, które przyciągają naiwnych i nic więcej. Zaraz zaznaczę, że nie jestem fanem PES, ponieważ uważam, że niestety na razie ta gra też jest trochę słaba ale mam nadzieję, że to się zmieni i prześcignie EA. 

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się zmieniała tylko okładka i składy to by było dobrze, ale tak naprawdę to wersja pierwsza, czyli 2010 była tą najlepszą póki co.
W 2013 nie grałem na tyle, co w poprzednie części, żeby wyłapać wszelkie możliwe błędy.

Dzięki lidze poznaliśmy te gry od podszewki, jak mało kto i wiedzieliśmy dokładnie czym się różnią i charakteryzują poszczególne serie:

 

F1 2010 - sławny puncture, łapanie gumy zaraz po wyjeździe z pit-stopu, itd. do tego idiotyczne kary i bolid Force India, który był over-power w online,

F1 2011 - setup 11/11 oraz dyskwalifikacja gracza na 1 miejscu, gdy wyjeżdża Safety Car,

F1 2012 - niewidzialne ściany, uderzanie w bolidy, które są parę metrów przed Tobą, zbugowana zmiana pogody, wybuchające bolidy,

 

W resztę już nie miałem siły się tak zagłębiać, a granie samej kariery w singlu niewiele da jeśli chodzi o tego typu rzeczy.

Na pewno coś tam ludzie wyłapali, ale od kiedy skończyłem przygodę na wersji 2012, nie mam zamiaru póki co wracać do produktów CM, pomimo że samą F1 kocham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nowe f1 bylo na poziomie i wrocila liga, bo nasza mala to najlepiej spedzony czas z gra f1 ever :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy koła (DFGT) będą działać pod PS4 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, już Logitech wypięło się na nas graczy i powiedziało, że oni łożyć na sterownik nie będą.

Nikt inny za nich łożyć też nie będzie i koło się zamyka i nasze DFGT będzie można jedynie sprzedać coś czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia cała otoczka zostaje bez zmian a bolidy robią kopiuj wklej + zmiana malowania,moim zdaniem nie warta zakupu chyba że bedzie super fizyka,poprawiony model zniszczeń(mało prawdopodobne) i rozbudowana kariera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego Ty oczekiwałeś od crapmaster?

Jedyna nadzieja to F1 na nową generację, która ma się niby pojawić na początku przyszłego roku. Niestety i tutaj pies jest pogrzebany, bo nie będzie wsparcia dla kierownic logitecha (specjalnie z małej ... banda debili)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że bedzie super fizyka,poprawiony model zniszczeń(mało prawdopodobne) i rozbudowana kariera .

 

W grze od CM?!

 

nicolascageconfusedemotions.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nowe f1 bylo na poziomie i wrocila liga, bo nasza mala to najlepiej spedzony czas z gra f1 ever :)

Prawda. Bardzo miło wspominam te 3 sezony. Czas przednio spędzony przy wyścigach.

Do marca/kwietnia jeszcze sporo czasu, ale już mnie swędzi, by zapisać się do jakiejś ligi, nawet jeśli nie będzie to nasza ML.

 

A czego Ty oczekiwałeś od crapmaster?

Jedyna nadzieja to F1 na nową generację, która ma się niby pojawić na początku przyszłego roku. Niestety i tutaj pies jest pogrzebany, bo nie będzie wsparcia dla kierownic logitecha

Jeszcze 7 miesięcy do tego czasu, więc może z kierownicami się coś wyjaśni. W każdym razie i ja mam wysokie oczekiwania co do F1 na nową generację, ale robię sobie rezerwę jak zawsze na pewne rozczarowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 7 miesięcy do tego czasu, więc może z kierownicami się coś wyjaśni.

Logitech już powiedział, że nic nie zrobi w sprawie starych kierownic. To jest oficjalne info i tak zostanie z ich strony.

Jak to wygląda od strony producentów gier to nie wiadomo, ale tak jak mówię, dlaczego oni mają łożyć ze swojej kasy na wsparcie dla koła?

Ich polityka mówi obecnie, chcesz koło na PS4, kup Thrustmastera. Taki tylko wybór póki co został.

 

Osobiście liczę, że dopiero przy GT7 pojawi się coś sensownego i wartego uwagi, oczywiście mowa o kole.

Ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola hola... pytanie takie mi sie urodzilo. Wiadomo ze Logitech zrobil fajnie kolka. Sadzilem jednak ze Thrustmastery beda bardzoo drogie... a tu widze takie cos...

T80 Racing Wheel

To jest jakby taka entry kierownica. £70 to chyba az tyle nie jest....a dzialac bedzie. Zatem chyba az tak zle nie jest. Zadajmy sobie bowiem pytanie ile kazdy z nas ma swoja obecna kierownice.... ja moja mam 6 lat bez mala. Tylko oczywiscie pytanie brzmi jak te T80 bedzie wytrzymale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T80 ? Tosz ta kiera nawet FFB nie ma :biggrin:T100 to jest minimum, a jej koszt to już 400zł Jednak pomyłka, to też jest g*wno, ma tylko 270 stopni obrotu.. I oczywista oczywistość, jak komuś zachce się ręcznej skrzyni biegów, to musi dokupić jedyny kompatybilny shifter.. za 500zł xD 

Ogólnie to co Sony i Thrustmaster odwaliło, to jest jakaś porażka. Całe szczęście, że zdecydowałem się na modernizacje kompa, a nie na PS4, bo teraz bym siedział i beczał, że będę się musiał rozstać ze swoją G27 (już trzecią zresztą) ;)

 

Żeby nie było off-topu, to ja osobiście czekam na to co wykombinuje Codemasters, żeby wydoić kasę od konsolowców. ;)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×