Skocz do zawartości
Patricko

F1 2014

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha... podobno Borowczyk bedzie glosem w F1 2014.. idac tym tropem myslenia .... Ja bede w 2016... Gralibyscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo matko, będzie jak w niedziele o 14:00, he he.

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał kupować na premierę to w opisie tego filmu jest kod promocyjny na cenę 189zł w dniu premiery za F1 2014 na konsolę w muve.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, pograłem chwilę w grę na PS3. Graficznie 2012-2013 czyli wciąż to samo. Wiadomo nowe tory, kształty bolidów. Ale najbardziej denerwuje odgłos silników i pseudo pisk opon gdy tracą trakcję czy to ze względu na zbyt dużą prędkość w zakręcie czy przy hamowaniu. Kurw....a odgłos taki jakbyście gołym tyłkiem po stole ze szklanym blatem tarli :D (nie pytać skąd znam ten dźwięk).

 

Zagrałem 1 wyścig i test ewaluacyjny i oddałem pada :) Porażka, na całej linii.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kolegą nie zgodze :) Choć zaznacze od razu, że multi mnie nie interesuje :P

Pograłem 2 godzinki i bardzo mi się podoba. Model jazdy jest taki sam jak w 2013, co mnie bardzo cieszy, bo podpasował mi idealnie. Z tą jednak różnicą, że jazda bez kontroli trakcji jest teraz trudniejsza, i to naprawde czuć. AI wydaje się usprawnione, ale i tak na dohamowaniach nie mają szans :P Dźwięki są fajne, po Sochi śmiga się przyjemnie, co tu więcej dodać :P

Nikt z was i tak tej gry nie ruszy, bo to ''szrot od Shitmasters'' :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze szrot ale jesteśmy znudzeni i zniesmaczeni płaceniem za to ze to co roku ten sam "piesek ale w innym sweterku". Bez obrazy ale przynajmniej Ja czekam na szwajcarską czekoladę i byle bombonierka nie ma u mnie startu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam 10 zł bym dał za tego patcha w ładnym pudełeczku, ale 190zl! za takie pieniądze wolę się upić a na kacu pograć w GT 6.

Edytowane przez radoneon14
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 50 zł, gdyby była liga jak kiedyś. Cały tydzień przygotowań i treningów, a 10 sek przed startem tętno jak po przebiegnieciu kilku kilometrów. Żadne gt5 ani 6 nigdy nie dało mi takich emocji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mimo ze nigdy w żadnym sezonie nie uczestniczyłem to zawsze czekałem na wrzute na YT któregoś z uczestników z rumiencami zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by k tos chciał to mam slota za 1\4  ceny gry ,chetbni na pw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie startujesz?

 

E: a widzę że w 2 lidze jesteś, wcześniej nie chciała mi się załadować tabelka

Edytowane przez sharent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy przypomina f1 2011 gdzie bez włączonej trakcji każde wyjcie z zakretu jest bardzo trudne ,nawet na szybkim odcinku zdarzają sie spiny ,choc atwiej jest wyjsc z niego ,ogónie wrażenia na plus oczywiscie oprucz grafiki bo z nia to cofneli sie do ps2 :shok: gra w wersci cyfrowej waży 3,5 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mati, 3,5 gb?! To naprawdę ps2 he, he. Gra tylko dla maniaków serii, dopóki nie pojawi się konkurencja będzie co roku kotlet, pozostaję przy gt6, chyba że przekonają mnie koledzy z psn to ewentualnie kupię slot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie!

 

Co tu tak kulawo z wrażeniami z F1 2014?

Myślałem, że ujrzę sporo postów wychwalających i krytykujących grę, a tu ledwo 4 posty na krzyż :)

 

Kupiliście to? Gracie w to? Gracie jakąś ligę?

Klacza? ...

 

Opowiadajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha....

Brakuje tu jeszcze tego wiaterku, wznoszącego się tumanu kurzu i kulistych krzaczków toczących się po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czemu się dziwisz

Nikt już w tego trupa i bubla grać nie chce.

Liczę, że na ps4 się w końcu coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po półtorarocznej przerwie, kiedy to sprzedałem cały sprzęt bo ... taki miałem kaprys, znowu skompletowałem cały sprzęt a tu ... cisza. Z tego co widzę, tylko BOONK_PL trenuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, no oby. Z kupnem PS4 się wstrzymałem, bo EA wydało kupę, a nie NHL. Obym zakupił PS4 na wiosnę z powodu udanej F1. Nie żebym na to jakoś specjalnie liczył, ale życzę tego sobie i wszystkim, bo pośmigałbym na torach jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po półtorarocznej przerwie, kiedy to sprzedałem cały sprzęt bo ... taki miałem kaprys, znowu skompletowałem cały sprzęt a tu ... cisza. Z tego co widzę, tylko BOONK_PL trenuje.

Matijad też jeździ cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matijad też jeździ cały czas :)

Dzieki Leno że o mnie myslisz :biggrin: w Swieta ciśniemy ac unity :laugh:

 

Co do F1 2014 mogę powiedzieć ze jest to najtrudniejsza wersja jaka dotychczas wyszła dla jeżdzących na kierownicach ,kpina dla tych co jezdza na padach .Jeśli miałby ktos ochote ty Sławku lub Milczar zapraszam na pw to pościgamy sie w lidzę .W ten weekend jedziemy GP Cataluna a po nowym roku GP Monaco :thanks:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z Wami chętnie pojeździł. Pewnie i tak będe dublowany min 30 razy ale przeciez nie o to tu idzie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×