Skocz do zawartości
Patricko

F1 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy będzie realistyczny hud tv jak podczas transmisji czy dalej dadzą ten beznadziejny.

 

Beznadziejny. Wolant grzeje się w szafie i czeka na jakąś solidną F1 na PlayStation i nastawiam się, że jeszcze sobie poczeka. Spodziewam się przypudrowanego gniota rodem tych z PS3. Obym się miło rozczarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym Shitmasters nie ma się czego spodziewać. Będzie to ładnie wyglądająca kupa, chociaż nawet bym nie był taki pewny czy będzie tak ładnie, bo screeny nie powalają.

Masa bugów, online które ledwo zipie, itd. Byliśmy, przeżyliśmy już to.

Do tego chore ceny kierownic, także pewnie dopiero przy GT7 się coś ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta na 10 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego chore ceny kierownic, także pewnie dopiero przy GT7 się coś ruszy.

Nie do końca masz rację, kierownica THRUSTMASTER T100, 350zl jak się okazuje lepsza od DFGT za mniejsze pieniądze, różnica tylko w stopniach zamiast 900 jest 270.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko interesuje model jazdy a nie grafika. Juz nie moge sie doczekac.

A ja nie wiem po co komu skret 900 st w F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca masz rację, kierownica THRUSTMASTER T100, 350zl jak się okazuje lepsza od DFGT za mniejsze pieniądze, różnica tylko w stopniach zamiast 900 jest 270.

Słucham? Ty tak naprawdę, czy po prostu noc się zbliża i zaczynasz bredzić? :crazy:

Przecież te kierownice nawet koło siebie nie stały, albo inaczej, T100 nawet koło DFGT nie stała. Pomijając już aspekty techniczne, popatrzmy na wykonanie:

DFGT:

9cb96e7050e98ea1a1e2big.jpg

T100:

t100_800x600-2.jpg

2773737-8174038008-ricky.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DFGT mam w domu, T100 będę miał pojutrze więc będę miał porównanie, domyślam się że Ty miałeś możliwość sprawdzić obydwie skoro tak piszesz, jednak nie zgadzam się z Tobą, tu daję jeden z przykładów : "Ja już wcześniej pisałem, kiedy jeszcze można było kupić na allegro nówki/powystawowe z gwarancją po około 200-300 zł, że za taką cenę warto się zainteresować skoro ma FF. Ja osobiście nie trzymałem jej w rękach, ale jeden znajomy opowiadał, że kiera wygląda bardzo ok(oczywiście jak za tą cenę) i posiada mechanizm na pasku. W porównaniu do dfgt wcale nie wypada słabo, a nawet przewyższa ją w kilku sprawach jak np. prawdziwe łopatki na mikrostykach(w dfgt małe guziczki) i pedały takie same jak w t300/tx(plastikowe nakładki zamiast metalowych), które co by o nich nie mówić są lepsze od tych z dfgt."

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.youtube.com/watch?v=D4ZEMPYib3U

jak widzę ten kiczowaty HUD to mnie targa, jak wielce OFICJALNA gra, od tylu sezonów nie potrafi mieć OFICJALNEGO HUD'a ? ? błażenada koledzy ... błażenada !

 

dodatkowo, za takie granie na padzie powinni karać, przez powieszenie przy najbliższej drodze ... no ludzie ! 

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=D4ZEMPYib3U

jak widzę ten kiczowaty HUD to mnie targa, jak wielce OFICJALNA gra, od tylu sezonów nie potrafi mieć OFICJALNEGO HUD'a ? ? błażenada koledzy ... błażenada !

 

Dla mnie ta gra już nie istnieje od wersji 2011, do póki grę będzie opracowywało CM to co roku będzie ten sam szit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra już nie istnieje od wersji 2011, do póki grę będzie opracowywało CM to co roku będzie ten sam szit.

 

niestety, ale muszę się z Tobą zgodzić ... dejcie mnie DiRT Rally !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

W porównaniu do dfgt wcale nie wypada słabo, a nawet przewyższa ją w kilku sprawach jak np. prawdziwe łopatki na mikrostykach(w dfgt małe guziczki) i pedały takie same jak w t300/tx(plastikowe nakładki zamiast metalowych), które co by o nich nie mówić są lepsze od tych z dfgt.

Czy ja dobrze widzę? Jakieś guziczki (które są nic nie znaczące i spełniają swoje zadanie w 100%) są ważniejsze niż jakość wykonania i wyczucie auta w grze? To chyba jakiś nowy standard wśród kierownic, o którym jak dotąd nie miałem zielonego pojęcia. 

Kupiłem swój egzemplarz DFGT z sześć lat temu i do dzisiaj wszystko śmiga jakby było nowe. Jedyna oznaka starości, to delikatne luzy kolumny kierowniczej góra-dół, ale myślę, że to sprawa dokręcenia paru śrub. Natomiast patrząc na zdjęcia T100 w necie, to niestety nie przewiduję tej kierownicy długowieczności. Co prawda nigdy jej nie trzymałem w ręku, ale myślę, że do DFGT nie ma żadnego podejścia także pod względem doznań z jazdy. Jeśli ktoś w miarę ogarnięty stwierdzi inaczej to biję się w pierś i zwracam honor. Nie ukrywam, że byłbym totalnie zdziwiony.

 

 

 

jak się okazuje lepsza od DFGT za mniejsze pieniądze, różnica tylko w stopniach zamiast 900 jest 270. 

300 stopni do F1 jest idealne. Nie trzeba przekładać rąk, a jednocześnie jest zachowana przy tym precyzja prowadzenia. Tak więc już przedbiegach powinna ta kierownica odpaść. Oczywiście jeśli ktoś traktuje to bardziej poważnie.

Edytowane przez michal71284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

"W Sieci pojawiło się sporo opinii na temat projektu i według graczy Codemasters przygotowuje naprawdę solidne dzieło.

Przełożenie daty premiery pozwoliło autorom wyeliminować kilka błędów i upłynnić pozycję." :rofl:

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Poza kilkoma drobnymi (i oczywistymi) poprawkami graficznymi nie widzę w tym tytule różnicy między pierwszymi wersjami na PS3. Nastawiam się na gniot. Oby pozytywnie zaskoczyli.

PS. Na pierwszy rzut oka, naprawdę, tyle praca wymaga zaimplementowanie rzeczywistego HUD-a, taki jak widzimy w telewizji? Kolejny raz ten ich domyślny, nijak mający się do rzeczywistości. Sony wydając swój tytuł przy okazji premiery PS3 potrafiło to zrobić. Tutaj? Chyba nikt o to nie dba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym HUD-em to rzeczywiście totalna porażka, taki to mogą dać np. w Dirt ale nie w F1 gdzie wszystko powinno wyglądać jak podczas transmisji w tv ale widać że Codemasters ma z tym problem i niestety wygląda to lipnie, czas najwyższy żeby kto inny się zabrał za F1 np. Sony :)

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady gra wygląda naprawdę dobrze, hud nie jest az taki ważny, płynność super i deszcz wygląda rewelacyjnie ja osobiście nie mogę się doczekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak panowie po gameplay ocenianie AI rywali? Bo w poprzednich częściach jezdzili bardzo przewidywalnie i bezbłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też brakuje nowego HUD-a. W koncu maja wszystkie oficjalne licencje, to co za problem. W F1 CE na ps3 to bylo i duzo dawalo do wygladu gry. W tym roku jednak gre kupie po raz pierwszy od czesci 2012. Nowa konsola, to i nowa szansa im sie nalezy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

organizujecie (my) ligę F1  bo nie wiem czy  kupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam w planach nawet zakupu tej gry jak coś. Badziew od Shitmasters mnie od dawna nie jara.

Jeśli kogoś interesuje ściganie online to polecam dział PCars, znacznie lepsza zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykuje i kupie na ps4 nie bylo zadnego f1 wiec moze cos sie ruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze nie wyszła, (dziś ma dojść moja kopia) a w sieci już pełno bugów :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×