Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszedles na któreś z kont, gdzie plus się skończył i sprawdziło licencje? Jeśli wszystko jest ok to spróbuj przywracanie licencji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik PlayStation Plus

  • Resident Evil, PS4
  • Transformers: Devastation, PS4
  • Mad Riders, PS3
  • From Dust, PS3
  • Code: Realize ~Guardian of Rebirth~, PS Vita
  • Actual Sunlight, PS Vita

 

Edytowane przez Laptok
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.eu.playstation.com/2016/10/26/everybodys-gone-to-the-rapture-heads-up-novembers-playstation-plus-line-up/

 

dorzucam zrodlo

 

jak dla mnie oferta OK.

 

 

Plus pozostale gry

 

  • Everybody’s Gone to the Rapture, PS4
  • The Deadly Tower of Monsters, PS4
  • DiRT 3, PS3
  • Costume Quest 2, PS3
  • Letter Quest Remasterd, PS Vita (Cross Buy with PS4)
  • Pumped BMX+, PS Vita (Cross Buy with PS4 and PS3)
Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, wprawdzie ja juz ograłem ale jak ktoś nie mial okazji to polecam.  Mega wciagajaca przygoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko oferta. Na Rapture czaiłem się już wcześniej, więc z przyjemnością ogram. Szkoda tylko, że pełne SR4 nas ominęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _Matheo_ napisał:

Spoko oferta. Na Rapture czaiłem się już wcześniej, więc z przyjemnością ogram. Szkoda tylko, że pełne SR4 nas ominęło.

Co do SR to kwestia gustu - ogralem niedawno na PS3 i powiem ze SR3 mialo lepszy pomysl na siebie w SR4 czuc na kazdym kroku ze to mialo byc DLC ktore pozniej rozbudowali i zrobili z tego nowa czesc, humor nie bawi, wszystko jakies slabsze, jak 3ka byla zwala z gansterkich sandboxowych gier akcji tak 4ka miala krecic beke z super mocy (Prototype, Infamous) ale wyszlo doprawdy plasko. 

Jak chcesz to za nascie pln moge tobie SR4 na PS3 pogonic ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.10.2016 o 10:56, MagEllan napisał:

Co do SR to kwestia gustu - ogralem niedawno na PS3 i powiem ze SR3 mialo lepszy pomysl na siebie w SR4 czuc na kazdym kroku ze to mialo byc DLC ktore pozniej rozbudowali i zrobili z tego nowa czesc, humor nie bawi, wszystko jakies slabsze, jak 3ka byla zwala z gansterkich sandboxowych gier akcji tak 4ka miala krecic beke z super mocy (Prototype, Infamous) ale wyszlo doprawdy plasko. 

Jak chcesz to za nascie pln moge tobie SR4 na PS3 pogonic ;);)

 

SR3 podobało mi się bardzo, dlatego chcę łyknąć też SR4. Lubię czasem pograć w takie głupie gry, a na SR4 nabrałem chrapki po obejrzeniu, jak moja kobieta radośnie pocina w Gat out of Hell z plusowej oferty. No i gdy już będę kupował SR4, to w wersji na obecną generację. Nie wiem jak to działa na PS3, ale 60FPS robi robotę na PS4 przy tak dużej rozpierdusze. ;)

 

No ale trzymajmy się tematu. To nie wątek o Saints Row. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak milo....

moge dodac do koszyka wszystkie gry z wyjatekiem EGTTR ktore jak podaje komunikat jest w tej chwili niedostepne.

Moze ma to cos wspolego z tym ze mialem gre na wish list. Co smieszne przez wish list dodalo mi gre do koszyka w pelnej cenie.

Wywalilem gre z wish list, wylogowalem sie, zmienilem przegladarke zalogowalem to samo.....

 

Ktos mial podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam że niedostępne

 

Pierwsza sensowna pozycja od wielu, wielu miesięcy, wolny wieczór, ale pograć nie można. Sony jak zwykle w formie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pablos_PRO napisał:

też mam że niedostępne

 

Pierwsza sensowna pozycja od wielu, wielu miesięcy, wolny wieczór, ale pograć nie można. Sony jak zwykle w formie

 

Dzieki za odpowiedz.

Marne to pocieszenie ze nie jestem sam... eh Sony....

 

No ja chcialem choc to pobrac.... nic to bedzie trzeba Dirt3 obadac :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pablos_PRO napisał:

da się dodac przez listę życzeń ale cena 84

dokladnie to samo mialem - dobrze ze zobaczylem w pore bo akurat mam 85pln w portfelu :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając pozycję w koszyku po dodaniu przez listę życzeń wylogowałem się i zalogowałem ponownie (cały czas przez pc) i pokazało się 84-84=0 

 

już pobieram

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pablos_PRO napisał:

mając pozycję w koszyku po dodaniu przez listę życzeń wylogowałem się i zalogowałem ponownie (cały czas przez pc) i pokazało się 84-84=0 

 

już pobieram

 

Powinnes testerem zostac :1_grinning:

Zaraz sprawdze - pewnie u mnie tez zadziala :1_grinning:

Ale co kombinacje alpejskie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mogę pobrać.

"Pozycja niedostępna...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dodałem normalnie do koszyka i zrealizowałem zamówienie (przez przeglądarkę). Natomiast rzeczywiście na początku, przed kupnem pojawił się komunikat o niedostępności.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem dodajcie do listy życzeń i z jej poziomu dodajemy do koszyka. U mnie tak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W grudniu kupuje ps+ na rok z automatu jako kolejne przedłużenie. W związku z tym ze ktoś usilnie chce mi dać na święta jakiś prezent to pytanie czy karta zdrapka ps+ na 3 miesiące zadziała jak ja dodam tego 24 grudnia ( czyli pare dni po zakupie subskrypcji na rok). Bez niej (zdrapki) miałbym subskrypcje do 10 grudnia 2017 a z nią do ok 10 marca 2018 - czy tak właśnie będzie? To wydaje się logiczne ale wole się upewnić bo już różne cuda przeżyłem :).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. W grudniu kupuje ps+ na rok z automatu jako kolejne przedłużenie. W związku z tym ze ktoś usilnie chce mi dać na święta jakiś prezent to pytanie czy karta zdrapka ps+ na 3 miesiące zadziała jak ja dodam tego 24 grudnia ( czyli pare dni po zakupie subskrypcji na rok). Bez niej (zdrapki) miałbym subskrypcje do 10 grudnia 2017 a z nią do ok 10 marca 2018 - czy tak właśnie będzie? To wydaje się logiczne ale wole się upewnić bo już różne cuda przeżyłem .

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tak właśnie będzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×