Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hawlik napisał:

Szanowni forumowicze,

 

czy ktoś wie może przypadkiem, czy mogę wykupić PS Plus zanim zarejestrowałem konsolę? (konsola jest pod choinkę a promocja zaraz mija ;)

Jako osobny kod do wpisania, tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hacker25 napisał:

Jako osobny kod do wpisania, tak.

Jestem lajkonikiem... - co to znaczy "osobny kod"? - kupuję przez np. przez stronę i co dalej?

Edytowane przez Hawlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Hawlik napisał:

Jestem lajkonikiem... - co to znaczy "osobny kod"? - kuję przez np. przez stronę i co dalej?

Kod do wpisania, czyli kupienie subskrypcji w sklepie jako zdrapka, bądź w sklepach jak keye peel ;) 

Zapewne mówisz o promocji, która teraz jest na rocznego ps plus. Bezpośrednio od Sony można kupić plusa, ale tylko przez konto na którym ma działać ta subskrypcja. Czyli bez rejestracji nie można. Pozostaje tylko zakupić Tobie zdrapkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hacker25 napisał:

Kod do wpisania, czyli kupienie subskrypcji w sklepie jako zdrapka, bądź w sklepach jak keye peel ;) 

Zapewne mówisz o promocji, która teraz jest na rocznego ps plus. Bezpośrednio od Sony można kupić plusa, ale tylko przez konto na którym ma działać ta subskrypcja. Czyli bez rejestracji nie można. Pozostaje tylko zakupić Tobie zdrapkę. 

Dzięki wielkie... zdrapki w promocji nie widziałem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hawlik Spróbuj założyć konto PSN przez przeglądarkę, zasilić je zdrapką/kartą i 23 grudnia wykupić plusa w promocji. Nie zakładałem tak konta ale na szybko google mówią, że się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się na pewno.

 

Mam trzecie konto próbne na region PL, nigdy nie było połączone z żadną konsolą i da się tam wykupić plusa ze zniżką za 156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12/19/2016 o 14:11, pablos_PRO napisał:

Da się na pewno.

 

Mam trzecie konto próbne na region PL, nigdy nie było połączone z żadną konsolą i da się tam wykupić plusa ze zniżką za 156

Tak zrobiłem, konto zasiliłem ale... jakby promocja zniknęła ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem plusa o rok za pomocą kodu. Problem w tym, że jak wejdę w informację o grze z plusa to dalej pokazuje mi dawną ważność konta...

Ale za to jak wejdę w ustawienia i w subskrypcję PS+ to jest ok. Na stronie www też pokazuje mi tą nową ważność konta. Co może być przyczyną, że przy grach z plusa informacja o ważności konta nie zaktualizowała się? Robiłem nawet przywrócenie licencji, ale nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś przedłużyłem plusa o rok za pomocą kodu. Problem w tym, że jak wejdę w informację o grze z plusa to dalej pokazuje mi dawną ważność konta...

Ale za to jak wejdę w ustawienia i w subskrypcję PS+ to jest ok. Na stronie www też pokazuje mi tą nową ważność konta. Co może być przyczyną, że przy grach z plusa informacja o ważności konta nie zaktualizowała się? Robiłem nawet przywrócenie licencji, ale nie pomogło.

To normalne... Jak chcesz aby odswiezylo ważność przy danej grze, to musisz wejść w sklep i : pobrać ja ponownie... (jak ja masz pobrana to odświeżyć się data)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś poinstruować jakie oferty na allegro dotyczące PS plusa (14 dni) będą działały na moim koncie (bez konieczności zakładania innego konta i grania na innym koncie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rozpiska jest

PS4:

Day of the Tentacle: Special Edition (PS4) (3 stycznia)

This War of Mine: The Little Ones (PS4) (3 stycznia)

The Swindle (PS4) (3 stycznia)

Titan Souls (PS4) (3 stycznia)

Azkend 2: The World Beneath (PS4) (3 stycznia)

PS3:

The Swindle (PS3) (3 stycznia)

BlazeRush (PS3) (3 stycznia)

PS Vita:

Day of the Tentacle: Special Edition (PS Vita) (3 stycznia)

The Swindle (PS Vita) (3 stycznia)

Titan Souls (PS Vita) (3 stycznia)

Azkend 2: The World Beneath (PS Vita) (3 stycznia)

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/28/this-war-of-mine-the-little-ones-day-of-the-tentacle-remastered-hit-ps-plus-in-january/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzi ktos jak odpalic jedno konto na 2 konsolacjh tak zeby byl plus jak i 2 osoba bez plusa mogla pobierac gry z plusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2 konsoli konto z Plusem ustawiasz jako główne, a na swojej grasz normalnie na swoim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patricko napisał:

Na 2 konsoli konto z Plusem ustawiasz jako główne, a na swojej grasz normalnie na swoim koncie.

główne tzn mam je aktywowac na swojej konsoli i podać znajomemu dane do mojego konta zeby dodal je i gral coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma dodać Twoje konto, a potem ustawić je jako główne czyli domowe, nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało. W każdym razie to Twojej z plusem ma być ustawione jako główne, a Ty u siebie je odznaczasz, bo on nie będzie mógł tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Azkend 2 na vicie bardzo fajna gra na kibel.

Odmiana kryształków ale wciągająca 

Hmm tak ale równie dobrze mozna w to grać na kiblu używając mobile.

To jedna z tych gier z którymi na mobile spędziłem troche czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.01.2017 o 13:13, pablos_PRO napisał:

Azkend 2 na vicie bardzo fajna gra na kibel.

Odmiana kryształków ale wciągająca 

 

Potwierdzam! Montezumy Blitz chyba nie przebije, ale zapowiada się soczyście. Tylko przydałyby się smuklejsze paluchy do mazania po ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem przedłużyć plusa. Przy zakupie wyskoczyła "Konserwacja sieci". No nic.. Próbuję dnia następnego - ten sam błąd. Koniec końców (z opóźnieniem) pobierają mi 2x kwotę za 3 miesięcznego plusa i dostaję 6 miesięcy :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 dniowego próbnego playstation plus. Jeśli kupię Pełna wersja DRIVECLUB™ na PlayStation®Plus za 33 zł to po wygaśnieciu PS+ nadal będę mógł w niego grać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×