Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

LBP 3, no proszę. W końcu jakąś większa i sensowna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patricko napisał:

LBP 3, no proszę. W końcu jakąś większa i sensowna gra.

Sensowna ...to ty chyba w to nie grałeś. :1_grinning: Najgorsza z całej serii!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP ciut ratuje sytuacje, ale tylko dlatego, że mam na półce pudło, którego się będę mógł pozbyć. Poza tym dość średnio, chociaż tą grę z ninjami sprawdzę na pewno :) 

Mieli bardzo dobrą serię przez ostatnie kilka miechów, teraz jest niestety ciut gorszy skład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle, widac ze PS3 odchodzi do lamusa. 

 

Plotka dosc ostra sie pojawila mam nadzieje ze sie nie potwierdzi, cyctat z komentarza z blogu PS:

 

 

BluSpykz 27 January, 2017 @ 3:57 pm 10

PS Now. Or PS No. I’d be interested to know how many countries it is currently accessible by; how many you plan to roll it out in, how many people use the service (is it enough to warrant completely ignoring pleas for backward compatibility?) and if there’s any plans of merging PS Now and PS Plus (especially given the rumour going around – started by GameStop* USA – that Sony will be stopping the monthly free game scheme as of January 2018 – according to employees of GameStop they are obliged to tell anyone purchasing a 12 month PS+ code of this)

*Only GameStop spreading this, so whether it’s legitimate or not is not for me to say.

[\quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa plotka znając Sony coś może w tym być. Pewnie powiedzą że wg badań i tak gracze nie grają w gry z plusa.

 

Choć może być też wariant że to chcodzi o gry z PS3 tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze to o PS3 chodzi, tam juz co bylo do dania to dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, princ18 napisał:

Tez mysle ze to o PS3 chodzi, tam juz co bylo do dania to dali.

no moim zdaniem maja jeszcze sporo do zaoferowania na PS3 - choc rozumiem ze z biznesowego punktu widzenia zamiast dawac takiego Ratchet Nexus to wola robic na niego promocje cenowe... Nie ukrywam ze jeszcze ze 2 czy 3 gry na PS3 bym kupil ;) liczylem na plusa, ale po ostanich miesiacach przestalem. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na coś na PS3. Jest kilka pozycji które bym ograł ale kupować mi się już ich nie chce, (NP GT6, enslaved i kilka innych) ale zupełnie nic nie dają pomimo że biblioteka przeogromna. Jedynie indory w cross-buy. 

Ostatnią sensowną grą była Yakuza.

 

MS na 360 daje sensowne gierki, i już pomijam że nie trzeba wyciągać pastgena z szafy (o ile się go ma)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pablos_PRO napisał:

Też liczyłem na coś na PS3. Jest kilka pozycji które bym ograł ale kupować mi się już ich nie chce, (NP GT6, enslaved i kilka innych) ale zupełnie nic nie dają pomimo że biblioteka przeogromna. Jedynie indory w cross-buy. 

Ostatnią sensowną grą była Yakuza.

 

MS na 360 daje sensowne gierki, i już pomijam że nie trzeba wyciągać pastgena z szafy (o ile się go ma)

 

 

GT6? no prosze cie uzywki na plycie 40 pare, nowki 60pare zlociszy :1_grinning: (i nie liczylbym na te gre w plusie)

I to mowie ja skapiec co poskapil 24pln na Retcheta Nexus - teraz wiem kolejna promocja i gry po <30 bede bral bo na plusa nie ma co liczyc, a czasami wstyd tak przeokropnie oszczedzac i dusic zlotowke tak mocno ze az sie orzelek zesra :24_stuck_out_tongue:

 

Tak sobie przejrzałem listę plusowych tytułów i widać ze ps idzie na ilość tez dają od jakiegoś czasu po 3 a ostatnio nawet i 4 gry na ps4 tylko co z tego jak to cross buy z ps vita i czesto to gierki ktore moim zdnaniem na przenośnym sie sprawdza na mobile siecsprwdza ale na dużym ekranie nie koniecznie.

Za to beda mogli powiedzieć ze od startu ps4 do końca 2016 dali łącznie 100 gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, redo napisał:

Promocja niestety w jakiś sposób ograniczona. Plus skończył mi się w ostatni piątek, ale ta promocja jest dla mnie niedostępna - wyskakuje info, że mam plusa aktywnego.

Może w domu z poziomu konsoli się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę normalnie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przelogowaniu się mogę wcisnąć subskrybuj, ale dostaję komunikat "Zakup mógł nie został zrealizowany. Sprawdź historię transakcji w ustawieniach konta." Sprawdzam, a tam nic mądrego :24_stuck_out_tongue: Trudno, nie przycebulę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko przez kartę można zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Promocja niestety w jakiś sposób ograniczona. Plus skończył mi się w ostatni piątek, ale ta promocja jest dla mnie niedostępna - wyskakuje info, że mam plusa aktywnego.

Może w domu z poziomu konsoli się uda.

Mam to samo, za 6 dni plus się kończy więc zobaczę wtedy czy da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odmentach interneuu natknąłem się, na informację, że tapromocja przeznaczona jest dla osób, które NIGDY nie miału aktywnej usługi PS+.   (szkoda, sam bym chętnie skorzystał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda taka oferta Plusa jest dla ludzi co nie mają aktywnego, już nie zwracam na nie nawet uwagi. Szukają frajerów za 4 zł co nie wyłączą opcji auto odnawiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś do tej pory nie miał plusa i cebuli 4 zeta to raczej nie ma karty podpiętej ani środków na koncie żeby mu mogli sami chapnąć przy odnawianiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś do tej pory nie miał plusa i cebuli 4 zeta to raczej nie ma karty podpiętej ani środków na koncie żeby mu mogli sami chapnąć przy odnawianiu.

Bez karty nie kupisz.

Przecież po to to jest.

Szukają zapominalskich.

Znam paru takich tu na forum.

Jak ktoś do tej pory nie miał plusa i cebuli 4 zeta to raczej nie ma karty podpiętej ani środków na koncie żeby mu mogli sami chapnąć przy odnawianiu.

Bez karty nie kupisz.

Przecież po to to jest.

Szukają zapominalskich.

Znam paru takich tu na forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tearaway Unfolded (PS4)
Disc Jam (PS4)
Lumo (PS Vita, Cross Buy with PS4)
Under Night In-Birth Exe:Late (PS3)
Earth Defense Force 2025 (PS3)
Severed (PS Vita)

 

Z tymi grami na PS3 to już by się przestali ośmieszać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tearaway unfolded ci co nie grali gra godna polecenia, rewelacyjne wykorzystanie ds4, przyjemna choć specyficzna grafika fajnie sie w to gra. Nie żałowałem ni złotówki wydanej na pudełko ktore jeszcze gdzieś u mnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×