Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

O 28.02.2017 o 16:29, HarDy napisał:

W odmentach interneuu natknąłem się, na informację, że tapromocja przeznaczona jest dla osób, które NIGDY nie miału aktywnej usługi PS+.   (szkoda, sam bym chętnie skorzystał)

 

Miałem wielokrotnie wykupiony PS+ i mogłem normalnie skorzystać z tej promocji, więc to nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sony pobierało sobie od początku z portfela kasę na przedłużenie PS+? Wchodzę dzisiaj na email i tu wiadomość o jakimś zakupię. Myślałem, że tylko jak ktoś ma podaną kartę kredytową to samo odnawia. Trochę mnie to wkur** bo nie na ten szajs trzymałem te pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mikelsgrom1 napisał:

Czy Sony pobierało sobie od początku z portfela kasę na przedłużenie PS+? Wchodzę dzisiaj na email i tu wiadomość o jakimś zakupię. Myślałem, że tylko jak ktoś ma podaną kartę kredytową to samo odnawia. Trochę mnie to wkur** bo nie na ten szajs trzymałem te pieniądze.

Zobacz jeszcze, że babce z renty nie pobrało... :vxoAZzf:

A na poważnie to tak. Czy to karta czy portfel pobiera bez skrupułów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, haobao_PL napisał:

Zobacz jeszcze, że babce z renty nie pobrało... :vxoAZzf:

A na poważnie to tak. Czy to karta czy portfel pobiera bez skrupułów...

Kuźwa, a to pasożyty, ale pewnie jest jakaś opcja, żeby wyłączyć te "autookradania"XD Faaaak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Kuźwa, a to pasożyty, ale pewnie jest jakaś opcja, żeby wyłączyć te "autookradania"XD Faaaak

Oczywiście, w ustawieniach konta wyłącz po prostu "automatyczne odnawianie" i po kłopocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslali mi wiadomość że zostalo mi 7 dni do końca, i nie widzą środków na koncie żeby odnowić, oczywiście napisali co stracę jak nie przedłuże, chytre to takie, trzeba uważać😁

 

Huawei P8

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też takie cuś wysłali i zastanawiam się gdzie najtaniej złapie coś pewnego na rok? na allegro to pewnie same złodzieje :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Traws napisał:

mi też takie cuś wysłali i zastanawiam się gdzie najtaniej złapie coś pewnego na rok? na allegro to pewnie same złodzieje :24_stuck_out_tongue:

Ja kupowałem tydzień temu rocznego plusa na allegro i bez problemu :) 17x zł, nie pamiętam dokładnie. Jeżeli się obawiasz, to w komputroniku są fizyczne zdrapki po 179.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drawn to Death......:ExHPnhn:   A już myślałem, że po ostatnich miesiącach coś się zmienia.  :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Traws napisał:

mi też takie cuś wysłali i zastanawiam się gdzie najtaniej złapie coś pewnego na rok? na allegro to pewnie same złodzieje :24_stuck_out_tongue:

 

To widzę, że jednak łapią naiwniaków na swoją śmieciową propagandę :24_stuck_out_tongue:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakoś muszą szukać :24_stuck_out_tongue: ktoś jeszcze karty nie odepnie i się kręci

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często gęsto na stacjach benzynowych, mają plusa po starej cenie. Ostatnio na Statoil, były Plusiki na 3 miesiące za 59.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię karte PSN 100zł przez allegro to będę mógł te pieniądze z portfela przeznaczyć na przedłużenie PS+ czy muszę podać dane karty kredytowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przedłużyć Plusa dzięki doładowaniu tą kartą 100 pln. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.eu.playstation.com/2017/03/29/drawn-to-death-and-lovers-in-a-dangerous-spacetime-join-playstation-plus-in-april/

 

Drawn to Death (PS4)
Lovers in a Dangerous Spacetime (PS4)
10 Second Ninja X (PS Vita, Cross Buy with PS4)
Curses ‘n Chaos (PS Vita, Cross Buy with PS4)
Invizimals: The Lost Kingdom (PS3)
Alien Rage (PS3)

 

W plusie jak zwykle bogato. niedoszła gra F2p, coś co już było w goldzie a reszta to nawet nie wiem co to

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda sobie bibliotekę zaśmiecać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu podobno było na bogato, to teraz muszą sobie z pół roku odpocząć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem, bo nic nie ograłem, ale czytałem w komentarzach że to był jeden z lepszych miesięcy Plusa :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curses ‘n Chaos na Vitę i PS4? Kiedyś takie gry odpalałem z kasety na C64.

 

 

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Plusa nie miałem dość długo nawet nie pamiętam od kiedy ale wcześniej chyba z dwa lata ciągiem miałem, gry czy na PS vita czy ps4 dodawalem. Ostatnio przez stronę SEN się zalogowalem i w liście do pobrania nie ma ani jednej gry które kiedyś dodawalem do biblioteki. Poznikaly wszystko chyba. Czy jak wykupie tego Plusa w promocji co jest za 4.30 to te gry pojawia się ponownie? Dzięki

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, szuldi82 napisał:

Mam pytanie. Plusa nie miałem dość długo nawet nie pamiętam od kiedy ale wcześniej chyba z dwa lata ciągiem miałem, gry czy na PS vita czy ps4 dodawalem. Ostatnio przez stronę SEN się zalogowalem i w liście do pobrania nie ma ani jednej gry które kiedyś dodawalem do biblioteki. Poznikaly wszystko chyba. Czy jak wykupie tego Plusa w promocji co jest za 4.30 to te gry pojawia się ponownie? Dzięki

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zasada jest generalnie taka że gry dodawane do Biblioteki z PS + są dostępne do pobrania tylko wtedy jeżeli masz aktywnego subba. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, szuldi82 napisał:

Mam pytanie. Plusa nie miałem dość długo nawet nie pamiętam od kiedy ale wcześniej chyba z dwa lata ciągiem miałem, gry czy na PS vita czy ps4 dodawalem. Ostatnio przez stronę SEN się zalogowalem i w liście do pobrania nie ma ani jednej gry które kiedyś dodawalem do biblioteki. Poznikaly wszystko chyba. Czy jak wykupie tego Plusa w promocji co jest za 4.30 to te gry pojawia się ponownie? Dzięki

Ten promocyjny miesiąc to jest normalny miesiąc, tyle że tańszy. jak wykupisz, to wszystko będziesz miał normalnie dostępne.

A plusowej rozpiski na kwiecień to nawet sam przed sobą nie jestem w stanie obronić... Zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli ogram chociaż jeden tytuł, to jest dobrze. Tym razem nie jest dobrze :/

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×