Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

plus jest potrzebny żeby grać multi, jak ktoś liczy że dostanie coś z plusa to mi go szkoda, z miesiąca na miesiąc jest słabo ale może następnym razem będzie lepiej? i tak mija rok za rokiem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania w multi potrzebny jest internet, Plus jest potrzebny do nabijania kasą kieszeni Sony :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, manoszek napisał:

plus jest potrzebny żeby grać multi, jak ktoś liczy że dostanie coś z plusa to mi go szkoda, z miesiąca na miesiąc jest słabo ale może następnym razem będzie lepiej? i tak mija rok za rokiem:)

Sam grałeś ostatnio w Little Big Planet, więc weź się nie odzywaj :24_stuck_out_tongue: Poza tym w ostatnim czasie w plusie było sporo fajnych gier. 

4 minuty temu, okoni napisał:

Do grania w multi potrzebny jest internet, Plus jest potrzebny do nabijania kasą kieszeni Sony :)

A to akurat niestety trochę prawda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek

@xavris

moje zdanie - do grania potrzebny jest internet i to juz trafnie podsumowal @okoni

Do grania online na PS4 wymagany jest plus. (co tez juz Okoni podsumowal). 

 

niemniej czesc osob placi, bo placi, ogrywa zaleglosci bo na PS3 bywalo grubo. Ogrywa czesc tytulow z PS4 - ktorych pewnie by sami nie kupili lub czekali na promocje za grosze. 

 

Zaplacilem niedawno po raz kolejny, zrobilem statsy i te nie wygladaja zle dzielac kwote ktora zaplacilem od stycznia 2013r (nie wliczajac ostaniej) przez liczbe gier ktore na PS3 i PS4 ogralem z plusa (tylko tych ktorych nie posiadalem zanim nie trafily d ouslugi) - wyszlo mi ciut ponizej 20pln za gre. Akceptowalne, tymbardziej ze czesto indyki nie schodza do tego poziomu cenowego. 

Do tego moge doliczyc X gier ktore wyprobowalem i przekonalem sie ze jednak mi nie leza. 

 

Niemniej, planuje w tym roku ograc zaleglosci plusowe i w przyszlym roku w kwietniu przejsc do grania single pelen offline. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać, przecież to raptem wychodzi 15 zł za miesiąc przy zakupie rocznego abonamentu (liczę po cenie z alle.. bo ostatnio sam przedluzalem a jeszcze z kumplem na pół to już w ogole, dwa piwa mniej w miesiącu i jest), niech się trafi chociaż jedna gra w roku i nie jest źle.

 

Może te draw to death będzie spoko, ktoś to widział w akcji?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy też pamiętać o promocjach dla plusowiczów, które od czasu do czasu są bardzo dobre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja. ostatnio się obkupiłem w exy i tylko jedna gra nie miała zniżki na PS+.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

w sumie racja. ostatnio się obkupiłem w exy i tylko jedna gra nie miała zniżki na PS+.

 

 

 

Bo jeżeli chodzi o sam PS + to marudzą najwięcej osoby które płacą w miesięcznym odstępie czasu a nie np raz na 3-6-12 miesięcy, po przeliczeniu więcej na raz zwyczajnie opłaca się lepiej. I racja z Plusem czasami da się sporo zaoszczędzić na zniżkach.

 

Przede wszystkim jeżeli chodzi o PS + nie powinno się patrzeć pod kątem gier w nim (Ludziska którzy marudzą że nie kupią PS + bo gry były słabe w danym miesiącu) tylko jako takiej usługi. Wtedy już nie ma argumentów przeciw kupnie subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no błagam,  nie idźmy tą drogą. Zaraz dojdziemy do wniosku że Plus to super usługa i tak naprawdę te krapowe gry też są super.

Jeśli ktokolwiek chce się ostudzić,  niech porówna sobie tę usługę u konkurencji. Kulturę pracy subskrypcji, promocji i tytułów które tam trafiają. 

Gdyby nie blokowanie grania online, nawet bym się nie wysrał w stronę tej sonoskiej usługi. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jak zwykle albo trollujesz albo nadinterpretujesz to co widzisz. PS + nie jest wcale dobrą usługą tylko kolejnym sztucznym wyciągaczem z portfela, ale jak przestaje się patrzeć na gry dawane w nim, to te ,,crapowe" indyki przestają mać znaczenie, chociaż i niektóre mają swój urok. Promocję ? Z tego co porównuje to promocje od Sony są bardziej opłacalne i jest ich więcej z PS +. A Microsoft powinien w końcu wymienić ich Store na lepszy model bo w tym crapie ciężko się momentami rozeznać. I pora w końcu się obudzić, żyjemy w świecie wszechobecnych usług więc wydawania tu i uwdzie niestety się nie ominie.

 

 Możesz strollować, wyśmiać, szczerze lepiej wydać raz te 45 euro na roczną subskrypcję niż kupić jeden crapowy tytuł za 50 euro i potem pograć w niego przez godzinę.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, Sugerujesz że troluję bo mam inne zdanie? Ciekawe :)

Wiesz, wydaję na gry 50 euro, i zagrywam się nie tylko godzinami ale i dniami, nie trzeba być omnibusem intelektualnym, aby radzić sobie wśród gejmingowego szrotu.

Odnośnie Plusa,Ty przyjmujesz to za normę, ja , choć korzystam z plusa chyba ze trzy lata, nie mam najlepszego zdania o tej usłudze. Pamiętam czasy kiedy to był dodatek do grania, teraz niestety jest to haracz. Objęcie plusem multi tłumaczone było m in. podniesieniem jakości standardu usługi. No i jak to wygląda? Plus to dalej archaiczna struktura, która przy większej liczebności klienteli, daje dupy, która przy pierwszym lepszym ataku dzieciaków-hakerów rozkłada nogi. A co do gier w abonamencie, faktycznie tylko jedna opętała mnie na długo, to rocket  league, resztę przemilczę , bo jakieś większe produkcje oklepałem wcześniej na płytce. A jeśli uważasz że Małymiękki ma gorsze promocje i gry abonamencie niż Sony, to.... hm , trolem Cię nie nazwę, po prostu uznam że masz inny, gorszy gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, okoni napisał:

Hm, Sugerujesz że troluję bo mam inne zdanie? Ciekawe :)

Wiesz, wydaję na gry 50 euro, i zagrywam się nie tylko godzinami ale i dniami, nie trzeba być omnibusem intelektualnym, aby radzić sobie wśród gejmingowego szrotu.

Odnośnie Plusa,Ty przyjmujesz to za normę, ja , choć korzystam z plusa chyba ze trzy lata, nie mam najlepszego zdania o tej usłudze. Pamiętam czasy kiedy to był dodatek do grania, teraz niestety jest to haracz. Objęcie plusem multi tłumaczone było m in. podniesieniem jakości standardu usługi. No i jak to wygląda? Plus to dalej archaiczna struktura, która przy większej liczebności klienteli, daje dupy, która przy pierwszym lepszym ataku dzieciaków-hakerów rozkłada nogi. A co do gier w abonamencie, faktycznie tylko jedna opętała mnie na długo, to rocket  league, resztę przemilczę , bo jakieś większe produkcje oklepałem wcześniej na płytce. A jeśli uważasz że Małymiękki ma gorsze promocje i gry abonamencie niż Sony, to.... hm , trolem Cię nie nazwę, po prostu uznam że masz inny, gorszy gust :)

 

O gustach się ponoć nie dyskutuje bo to ma mały sens i tu zgadzam się :) 3/4 postów od ciebie brzmi  ironicznie więc może dlatego miałem takie wrażenie że trollujesz. Nie uważam że Microsoft ma jakoś dużo mniej promocji, ale tutaj mniej więcej ilość jest na podobnym poziomie.

Z tym głupim tłumaczeniem objęcia plusem multi przez Sony, zgadzam się z tobą w 100 % i już mówiłem że i PS + i Gold to wyciągacze pieniędzy z tym że W Goldzie są dużo lepsze gry. 

 

Z tym 50 Euro piłem raczej do tego, że lepiej już wydać te 50 euro raz na rok i mieć spokój niż dawać sobie ściągać z konta co miesiąc albo kupić jakąś słabą grę w którą pograsz 1- kilku godzin a przecież dużo ludzi tak robi i kupuje gry w które wcale nie gra albo...... zaczyna grać po 2 latach ;p.

 

Sam korzystam z Plusa od kilku lat ale szczerze po prostu nie przejmuje się rzeczami na które nie ma się wpływu, możesz płacić i grać, albo wziąć konsolę i rzucić ją przez okno. Ewentualnie istnieje 3 opcja czyli stworzyć kolejne konto na PSN, aktywować testowy PS + i korzystać na swoim głównym bez Save Cloud i paru bajerów (Multi działa normalnie) ale po co tyle kombinować :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

I tak jak pisałem, niestety ale mamy takie czasy gdzie królują różnorakie usługi i raczej nic się z tym nie zrobi. Kiedyś tego nie było, przynajmniej nie w takim stopniu, a teraz Tons of Microtransactions , etc. Takie czasy.

Edytowane przez Wroblos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, wlasnie przypadkiem trafilem na info jakie gry sa w tym miesiącu w GWG..... A Sony jaki zart, znowu puścili brzydkiego baka :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem z grami z plusa na ps3. W Liście zakupów pokazuje mi że mam tylko 18 tytułów do pobrania. Mam dwie PS3 i dwa konta, na których jest to samo. Ponadto kilka gier zniknęło z oferty, np taki PES 2014 zniknął całkowicie, inne tytuły nie są za free choć powinny, np. Uncharted 3. WTF ja się pytam?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Naruto_Uzumaki napisał:

Siemka, mam problem z grami z plusa na ps3. W Liście zakupów pokazuje mi że mam tylko 18 tytułów do pobrania. Mam dwie PS3 i dwa konta, na których jest to samo. Ponadto kilka gier zniknęło z oferty, np taki PES 2014 zniknął całkowicie, inne tytuły nie są za free choć powinny, np. Uncharted 3. WTF ja się pytam?  

 

A miales przerwe w dzialaniu uslugi? W sensie czas bez oplaconego plusa?

Jak tak to polecam z regulaminem sie zapoznac - sony ma tam punkt bedacy dupochronem ktory mowi cos w desen ze przy przerwie nie gwarantuja ze wczesniej dodane rzeczy w usludze pojawia sie po jej ponownym aktywowaniu.

 

Jesli nie miales przerwy to Sony generalnie cos miesza po stronie swojego systemu zarzadzania trescia - ja przerwe mialem jednodniowa ale moje "problemy" tycza sie tak samo zawartosci plusowej jak i tej kupionej cyfrowo. Czyli brak opcji pobierz po wyszkujaniu gry ktora kupilem lub ktora mialem z  plusa.

 

W wypadku pozycji ktore mnie interesowaly udalo mi sie to obejsc ale jest to proces nudny żmudny - ani browar, ani wóda, ani whisky, ani popcorn nie pomagaja zeby zlagodzic ból szukania czegos na liscie.

 

Tak wiec wbijasz przez WWW do PSS, nastepnie na swoj nick a potem wybierasz Downlad List (nie wiem jak to PL przetlumaczyli, tuz ponizej masz Download Queue czy tez kolejke pobierania). dostajesz liste wszystkich pozycji ktore kiedykolwiek "zakupiles" (w tym darmoszke, dlc, dema, tematy i inne takie). Lista nie ma sortowania a  domyslne jest 'z dupy' bowiem przy kazdym przedluzeniu plusa wiekszosc plusowych pozycji laduje  na  gorze listy...

nastepnie ctrl+F (szukaj) wpisujesz tytul ktory ciebie interesuje i F3 (znajdz  kolejny) nic nie znaleziono, klikasz na kolejna strone listy i F3 i tak szukasz do usranej smierci...

PSS pokazuje 24 wyniki na stronie - w moim wypadku pozycji na licie jest 937 co daje 40 stron.

Myslisz ze to juz koniec  schodow - alez nie drogi  uzytkowniku PS - bywa ze jesli probojesz proces przyspieszyc i klikasz jak powalony z szybkoscia godna e-sportowca to lista potrafi sie juz po kilku stronach wywalic na cycki i pokazuje te same tytuly, a wtedy zaczynasz wacpan od poczatku.

 

Serio zamiast wczesniej wspomnianych napojow alkoholowych to raczej polecam meliske albo cos innego na uspokojenie.

 

Mam nadzieje ze ten opis komus jeszcze pomoze, mnie pomogl i gry takie jak Sleeping Dogs (ktore jak je wyszkam to moge tylko kupic), czy wczesniej kupiony Sly1 (kupilem cala trylogie i 2 i 3 moge pobrac wyszukujac w store ale nie jedynke) udalo mi sie po jakims czasie zlokalizowac.

 

mam nadzieje ze pomoglem

pozdrawiam

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się recenzje Drawn to Death. Ważniejsze serwisy dają 4/10 -5/10

 

Szkoda nawet to do konta dodawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nic w tej grze nie działa tak jak powinno :1_grinning: Od początku wiedziałem, że to będzie gówno do kwadratu jak tylko to zobaczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienation oraz Tales from Borderlands na Maj. Chyba jeden z lepszych miesięcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Alienation oraz Tales from Borderlands na Maj. Chyba jeden z lepszych miesięcy :)

 

W Alienation w 2 dni wbiłem maksymalny poziom + ograłem grę + wbiłem 20 hero lvl, no gra mnie tak wessała, że grałem po 19h na dobę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie  wymiana aktualnych gier w plusie? Bo nie wiem czy muszę koniecznie w maju kupić plusa jeszcze czy w pierwszych dniach czerwca się jeszcze załapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

30/31 maja powinno być już coś wiadomo co będzie na czerwiec. 1 wtorek każdego miesiąca wymieniają gry. 

 

edit. @manoszek faktycznie :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez bonieknowy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bonieknowy napisał:

30/31 czerwca powinno być już coś wiadomo co będzie na czerwiec. 1 wtorek każdego miesiąca wymieniają gry. 

30.31 maja o to chyba Ci chodziło, jestem bardzo ciekawy jak wypadnie plus w starciu z GwG, czekam na ten pojedynek, bardziej niż na gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Severed czarnym koniem majowego Plusa. Mała, niepozorna gierka na Vitę okazała się być dalekim i stosunkowo ubogim krewnym Eye of the Beholder. Całkiem fajny i sympatyczny dungeon crawler na 10 godzin grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, manoszek napisał:

30.31 maja o to chyba Ci chodziło, jestem bardzo ciekawy jak wypadnie plus w starciu z GwG, czekam na ten pojedynek, bardziej niż na gry.

 

Myślę, że Sony już ten miesiąc przegrało. Musieli by dać jakieś mocne tytuły, a po majowej ofercie, która była bardzo dobra, obstawiam jakieś rozpikselowane  indie crapiszcza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×