Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie, jako że mam LiS, bardziej cieszy Killing Floor, ale coś mi się nie wydaje, żeby to była prawdziwa lista. LiS może i tak, ale KF jest chyba jeszcze zbyt świeże, żeby to puścić za darmola. Chyba że nie bardzo schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, jeśli ten przeciek okaże się prawdziwy to będzie srogi miesiąc. Obie gry, które mnie korciły, a KF2 chyba jest spoko pod coopa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pablos_PRO napisał:

100% pewne. oficjalne konto tureckiego playstation. Walnęli się jak Austriacki xbox przed miesiącem

 

https://twitter.com/playstationtr

Jak tak to przepraszam :)

1 minutę temu, Patricko napisał:

Uuu, jeśli ten przeciek okaże się prawdziwy to będzie srogi miesiąc. Obie gry, które mnie korciły, a KF2 chyba jest spoko pod coopa? 

Grałem w pierwszą część na pc i było całkiem fajne. Jak 2 jest taka sama tylko lepsza, to będzie ostro grane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu chyba sie pomyliłem w przepowiedniach i Sony jednak stanęło w szranki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiS ograne na pc ale chętnie ogram jeszcze raz bo jakoś opowieści z borderlands mnie nie wkręciły w ogóle... 

Killing Floor? na psxie się grało w fpsy głównie w medal of honor ale już z tego się wyrosło i nawalanie w obcych to już całkiem nie mój klimat 

więc jedna gra na pewno warta ogrania dla tych co nie grali a druga to na pewno nie indyk ale i tak mojej dupy nie urywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Life is Strange nie bedzie mialo napisow PL?

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwile w betę KF ale zupełnie mi nie siadła. Taka gorsza wersja L4D. Ligę ja strange pewnie sprawdzę skoro za free i ludzie tak chwała :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killing Floor 2 wejdzie ładnie, do ilu tam jest coop? Mamy ekipę 4 osoby, ale widziałem że chyba do 6 jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest 6 osobowy. Mam Berserkera na ponad 20 lvl. Próbowałem platynę zrobić, ale na wyższych poziomach trudniej o dobrą randomową ekipę.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spoko ekipę też chcą platyne wbić i nie odpuszczą jak leszcze jakieś :) Jak jesteś chętny to pisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z checia przyatakowal platyne o ile nie potrzeba 100 godzin grindu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry które są udostępniane w PS+ po danym miesiącu umierają? Znaczy mam tylko miesiąc na dane pozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mareczek:) napisał:

Gry które są udostępniane w PS+ po danym miesiącu umierają? Znaczy mam tylko miesiąc na dane pozycje?

Masz tylko miesiąc, żeby dodać je do swojej biblioteki. Nie musisz ich nawet pobierać na dysk.

"Zakupiona" gra dostępna jest dla Ciebie zawsze, kiedy masz wykupionego plusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam PS+ jakos to lipca lub sierpnia... Konsoli od jakiegos miesiaca  lub dwoch nie podlaczam do neta i chyba dlugo nie podlacze....Plusa nie bede tez chyba przedluzal..I teraz pytanie. Czy w lipcu czy tam sierpniu gry kupione w store i z ps+ przestana mi dzialac jak data systemowa przekroczy ta do ktorej mam abonament ? Czy poki nie bede podlaczal konsoli do neta to gry beda dzialac bo nie bedzie mozliwosci weryfikacji licencji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przyjanuszować, odłączyć od neta. To ma jakiś wewnętrzny zegar.

 

W drugą stronę też może być weryfikowane, bo często mam tak w vice. Od czasu do czasu trzeba się zalogować, ale jakiś czas w trybie offline będzie działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak cofnąć datę systemową? ;) Nie no looz, tak pytam żeby by wiedzieć czego się spodziewać. A to zblokuje mi tylko gry te co były free z abonamentu, czy kupione w psstore też?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie da się przyjanuszować, odłączyć od neta. To ma jakiś wewnętrzny zegar.

 

W drugą stronę też może być weryfikowane, bo często mam tak w vice. Od czasu do czasu trzeba się zalogować, ale jakiś czas w trybie offline będzie działać. 

 

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te co byly free.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku gdy np. dzisiaj przedłużam abonament o rok, a na dzień dzisiejszy mam jeszcze miesiąc? Przedłuży mi się o rok, czy o rok i miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×