Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro przedłużasz o rok, to przedłuży się o rok od końca subskrypcji, czyli będziesz miał rok i miesiąc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie .

Chciałem skorzystać z promocji plusa na rok za 136 zylków , kupiłem dwie karty zdrapki na kwotę 136 zl , konto doładowałem , środki w portfelu są .
Niestety żąda aby podać kartę kredytową niestety posiadam tylko debetową . Która nie ma transakcji internetowych , co z tym fantem można zrobić ???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Misiek7

Ja podałem debetową bo tylko taką posiadam i poszło bez problemu. Choć szczerze mówiąc nie wiem czy mam opcję transakcji internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, czy oni już Killzone nie mieli kiedyś? U nas można o nim zapomnieć, ale Child of Light byłoby mistrzowskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli jakoś 3 lata temu. Generalnie oni dostają lepsze gry od nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te japońskie krzaczki w grach to oferta była by kusząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Misiek7 ja kupiłem zdrapkę i karty nie musiałem podawać a plusik już śmiga

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu Until Dawn  w PS+

źródło twitter Playstation:
 


Edit: Już nie będę wklejał ale za profilem twitterowym playstation polska, druga gra to Games of Thrones od Telltale i 3 to ten Play Link czy jak to się zwie, jakaś gra "imprezowa" była już ogłaszana wcześniej

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy plus ever w tej generacji. Szkoda że już mam UD ale cieszę się waszym szczęściem. GwG zaorane

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na until dawn się czaiłem od jakiego czasu. Dobrze ze się tylko czaiłem. GoT jest spoko? Tales from borderlands mi się bardzo podobało.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, CePeeN napisał:

GoT jest spoko?

Tak jest spoko :) Until Dawn miałem ograć kiedyś przy okazji, no i właśnie natrafia się okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus w tym miesiącu na bogato. Wprawdzie UD ograłem ale dobrze, ze taki tytuł trafił do plusa. Gra jest bardzo fajna i jak ktos nie mial okazji to polecam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokaut! UD ograny i polecam tym którzy nie grali bo gierka trzyma w napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z mojej perspektywy to trzeci skolei udany miesiąc w PS plus.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak większość mam i until dawn i got przeorane, ale jak ktoś nie zna to ma megazestaw.

A tą grę duperelowo-imprezową sprawdze, bo czemu nie :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha!! Coś pięknego, ostatnio zastanawiałem się nad zakupem Until Down, a tu taka niespodzianka :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekac nie bede ale jak wiekszosc tutaj Until Dawn mam ograne (a pudlo lezy i sie kurzy podobnie jak wczesniejsza tez dobra pozycja Tearaway Unfolded).

Sony rzucilo na bogato.

Choc - gry od TT mniej mi podchodza.

 

Zakladam ze UD to glownie dla tych co nie byli przekonani do tej produkcji bo ci co chcieli to juz pewnie ze 2 razy ograli

 

@CePeeN tos sie panie czail i to ostro UD, w pudelkach chodzilo juz w dobrej cenie.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak ktos ma pudło to może teraz sprzedać a i tak zawsze może do gry wrócić dzięki ps+:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narzekac nie bede ale jak wiekszosc tutaj Until Dawn mam ograne (a pudlo lezy i sie kurzy podobnie jak wczesniejsza tez dobra pozycja Tearaway Unfolded).

Sony rzucilo na bogato.

Choc - gry od TT mniej mi podchodza.

 

Zakladam ze UD to glownie dla tych co nie byli przekonani do tej produkcji bo ci co chcieli to juz pewnie ze 2 razy ograli

 

@CePeeN tos sie panie czail i to ostro UD, w pudelkach chodzilo juz w dobrej cenie....

 

No No, ostatnio walczę z kompulsywnym kupowaniem gier bo mam już w tym momencie ze 20 do ogrania i dopiero jak większość pozamykam to zacznę kupować, na razie listę robię :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, CePeeN napisał:

 

No No, ostatnio walczę z kompulsywnym kupowaniem gier bo mam już w tym momencie ze 20 do ogrania i dopiero jak większość pozamykam to zacznę kupować, na razie listę robię :)

 

Szczerze do ogrania to mam moze 3

do tego dochodzi to z plusa co wpada a mialo mniejszy prio lacznie jest tego nascie.

 

Ale rozumiem mnie na PS4 udawalo sie nie kupowac gier na zapas (te max 3 sa do przezycia).

(gorzej z PS3 tam mam tone gier)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja się zreflektowalem jak popchnalem ps3 z nieskończonymi grami z psn. Szkoda kupować jak ma leżeć, lepiej mieć tak właśnie koło 2-3 na zapas. Ja mam jeszcze gry kupione dwa lata temu na promo. A jak już pisałem ostatnie dwa miesiące plusa były dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Tales from Borderlands mega się ubawiłem, alienation zreszta tez. LiS mnie pozytywnie zaskoczył bo uwielbiam Twin Peaks. KF2 fajny na tyle ze za darmo bo raczej bym tego nie kupił.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od wieków jedno główne konto na PS4 wraz z wykupionym PS Plus. Na tej samej konsoli zrobiłem nowego użytkownika, żeby tam dzieciaki pobierały sobie "śmieci", demka itp. Moje główne konto ustawione jest jako podstawowe, dlaczego na tym 2 nowym koncie nie jest aktywny PS PLUS? Chcę tam pobrać darmową zawartość z PS Store, a krzyczy mi, żebym wykupił PS Plusa albo pobrał tego 14 dni za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tomi915 napisał:

Witam. Mam od wieków jedno główne konto na PS4 wraz z wykupionym PS Plus. Na tej samej konsoli zrobiłem nowego użytkownika, żeby tam dzieciaki pobierały sobie "śmieci", demka itp. Moje główne konto ustawione jest jako podstawowe, dlaczego na tym 2 nowym koncie nie jest aktywny PS PLUS? Chcę tam pobrać darmową zawartość z PS Store, a krzyczy mi, żebym wykupił PS Plusa albo pobrał tego 14 dni za free...

 

Zaraz, zaraz panie...

Masz konto A - Twoje i konto B.

Czy ty na koncie B probojesz pobrac cos co bylo w plusie, i cos co "zakupiles za zero" na koncie A?

No tak to nie przejdzie - mowy nie ma bo gry przypisane sa do konta. Wiec gre musisz pobrac na koncie A a konto B bedzie moglo w nia grac.

 

Aktywnosc Plusa na koncie B polega na tym ze gry zarowno zakupione na koncie A jak i B beda mogly korzystac z online.

 

Probowales kupic na koncie B jakis darmowy produkt? Demo cokolwiek?

 

Bo albo robisz cos nie tak, albo ja nie zrozumialem tego co probowales opisac.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tomi915 napisał:

Witam. Mam od wieków jedno główne konto na PS4 wraz z wykupionym PS Plus. Na tej samej konsoli zrobiłem nowego użytkownika, żeby tam dzieciaki pobierały sobie "śmieci", demka itp. Moje główne konto ustawione jest jako podstawowe, dlaczego na tym 2 nowym koncie nie jest aktywny PS PLUS? Chcę tam pobrać darmową zawartość z PS Store, a krzyczy mi, żebym wykupił PS Plusa albo pobrał tego 14 dni za free...

 

Bo z 2 konta POBRAĆ NIE MOŻESZ....

 

Pobierasz z 1 a możesz grać z 2 i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×