Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, MagEllan napisał:

 

Zaraz, zaraz panie...

Masz konto A - Twoje i konto B.

Czy ty na koncie B probojesz pobrac cos co bylo w plusie, i cos co "zakupiles za zero" na koncie A?

No tak to nie przejdzie - mowy nie ma bo gry przypisane sa do konta. Wiec gre musisz pobrac na koncie A a konto B bedzie moglo w nia grac.

 

Aktywnosc Plusa na koncie B polega na tym ze gry zarowno zakupione na koncie A jak i B beda mogly korzystac z online.

 

Probowales kupic na koncie B jakis darmowy produkt? Demo cokolwiek?

 

Bo albo robisz cos nie tak, albo ja nie zrozumialem tego co probowales opisac.

 

Na nowym koncie pobrałem dzieciakom darmową gierkę, w niej jest odnośnik do PS Store gdzie można pobrać darmowe auto dla posiadaczy PS Plus...

 

Zwyczajnie nie chciałem, żeby na moim koncie pobierały jakieś cuda, mini gierki, demka, free to play itp. Ech, Sony...

 

Wszystko jasne, dziękuję za szybki odzew, pzdr.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Bo z 2 konta POBRAĆ NIE MOŻESZ....

 

Pobierasz z 1 a możesz grać z 2 i tyle

 

@Tomi915 - mój wpis w 100% zamyka temat :24_stuck_out_tongue:

1 minutę temu, Tomi915 napisał:

Na nowym koncie pobrałem dzieciakom darmową gierkę, w niej jest odnośnik do PS Store gdzie można pobrać darmowe auto dla posiadaczy PS Plus...

 

Musisz to auto pobrać z 1 konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tomi915 napisał:

Na nowym koncie pobrałem dzieciakom darmową gierkę, w niej jest odnośnik do PS Store gdzie można pobrać darmowe auto dla posiadaczy PS Plus...

 

Sorry Gregory... to jak widzisz nie wpisuje sie w to co napisalem, ani w to co napisal @DigitalMan_PL

Zawartosci PS+ mozesz pobierac tylko na koncie A-swoim, ale bedzie ona dostepna dla uzytkownikow innych kont.

 

Tak wiec w Twoim wypadku sugerowalbym powyzsze. Wywalic gre z konta B. Pobrac gre na koncie A, pobrac darmowe auto na koncie A.

Przelogowac sie na konto B i zarowno gra jak i dodatkowa zawartosc (darmowe auto) powinna dzialac.

 

Tak to sobie Sony wymyslilo i tak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja wszystkie gierki pobieram na swoim koncie, dzieciak jak odpala konsolę i przełącza się na swoje konto, może grać we wszystkie plusiaki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy wie ktoś czemu podczas dodawania do koszyka ps+ z tego linku:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/reward_game/playstationplus-miesięczne-członkostwo/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS1MONTH0001

 

Dostaję komunikat:

"Podczas dodawania elementu do Twojego koszyka wystąpił błąd"?

 

Wszystko działa OK z 3-miesięczna i roczną subskrypcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem z twojego linku jak i normalnie ze store i wszystko jest ok z miesięcznym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ostro dodajesz do koszyka. Musisz wyczilować, ciapnąć piwko przed, nie klikać tak agresywnie i dopiero wejdzie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że trzeba mieć dodaną kartę w metodach płatności - inaczej występował ten błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe czytają mi w myślach :) ostatnio się zastanawiałem nad Until Dawn i dali, całkiem niedawno myślałem ze może sprawdzę jak złe chodzi Just Cause na ps4 i proszę :) dali w plusie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC3? no niezle - a ja sciagalem X godzin ograniczonego do chyba jutra triala zeby sprawdzic co to jest...

Przyznam jestem pod wrazeniem - po 2 krotnym graniu w 2ke, i informacjach o tym ze JC3 ma problem z optymalizcja na konsolach pewnie bym nie kupil a tak bede mogl sam sie przekonac.

 

Mysle ze i Mad Max trafi do plusa - na PC gra miala juz bardzo ostre ciecia cenowe (ale akurat MM juz posiadam)

 

EDIT: po tym co mialem nieprzyjemnosc doswiadczyc na PC jesli chodzi o JC3 to zastanawiam sie czy bardziej bym sie nie ucieszyl z jakiegos tlustego indyka. (i nie chodzi mi o plynnosc bo ta byla ok, reszta moich wynurzen w watku JC3)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 sierpnia 2017 r. o godzinie 00:01 czasu BST wprowadzamy zmiany w cenniku PlayStationPlus.

- Cena roczna zmieni się ze 195,00 zł na 240,00 zł.
- Cena kwartalna zmieni się z 78,00 zł na 100,00 zł.
- Cena miesięczna zmieni się z 27,00 zł na 33,00 zł.

 

Można się było spodziewać że kiedyś to nastąpi. 195 nie było zmieniane od lat. Na szczęście mam 1,5 roku wykupione

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to stąd to bogactwo w plusie ostatnio :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie czytam maila i chcialem podrzucic info ale widze ze nie jestem 1szy ;)

no to grubo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo, czemu kwartalna wychodzi drożej niż 3x miesięczne... ktoś tam sobie coś źle policzył.

Rocznie (kupująć roczny abonament, jak dla mnie jedyna sensowna forma) wychodzi niecałe 4 zł drożej w skali miesiąca. Nie ma tragedii w zasadzie, ale podwyżka jak i każda inna trochę kłuje w dupsko. Od dłuższego czasu dają dobre gierki co miesiąc, więc nie będę narzekał. Oby tylko dalej trzymali taką formę i nie kombinowali z niczym, co zakłuje bardziej.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się to przekłada na lepsze gry to jestem za. w 3 ostatnie miesiące dostaliśmy lepsze gry niż od startu PS4 przez kilka lat.

 

Niby podwyżka a nadal to mniej niż za 1 grę na premierę. 

 

Mam nadzieje że wyje*ią PSV i PS3 i będą dawać 4 gry które można odpalić na PS4 jak w goldzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyzka nie dziekuje, gram glownie singlowo - plusa trzymalem zeby ograc zalegle pozycje. 

Wiec bedzie trzeba spiac poslady ograc co bylo do ogrania (glownie na PS3) i przestac placic. 

Do online - coz mozna chyba dalej jechac na 14dniowych trialach i co 2 tyg zakladac nowe konto...

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wykupuję abonament na krótkie terminy bo często wyjeżdżam i nie chcę płacić za niekorzystanie z grania online. Także trochę mnie to boli, tym bardziej że praktycznie nie korzystam z plusowych gier. Wyjątkiem był Alienation.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6HBGh.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, anarom 1 napisał:

Zawsze wykupuję abonament na krótkie terminy bo często wyjeżdżam i nie chcę płacić za niekorzystanie z grania online. Także trochę mnie to boli, tym bardziej że praktycznie nie korzystam z plusowych gier. Wyjątkiem był Alienation.

 

to bierz 14 dniowe triale + 2 dni testowe z konsoli. Trochę zabawy z tym będzie ale lżej na kieszeni.

 

W sumie nie rozumiem czemu zwiększyli jeszcze ten miesiąc. jak ostatnio i tak poszło do góry...

 

Coś czuje że to przymiarka do wywalenia PS3 i Vity z usługi a w zamian tego dodania czegoś do PS4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy monopol. Pożyczyłem ostatnio Playstation od kumpla i szok, musiałem dłuższą chwilę czekać nawet na załadowanie się listy znajomych :yao: Za taką usługę sieciową to nawet 500+ bym oddał. 

 

Z tego co pamiętam to chyba rok albo 1,5 roku temu 3-miesięczne abo było po 57 zł? Nie no gurwa a teraz stówa. Brawo Sony :yao: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też jest możliwość dzielenia się z kimś :] wtedy wyjdzie wam 120 zł na rok

 

Kupujecie PS+ na swoje konto na którym gracie, a osobie zaufanej dajecie do niego dostęp i ustawia je jako podstawowe.

W ten sposób gracie w gry PS+ i online na swoich kontach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tymczasem w Origin Access (za 15 zł miesięcznie) za parę dni będzie Titanfall 2 i Battlefield 1 :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×