Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cwir napisał:

tymczasem w Origin Access (za 15 zł miesięcznie) za parę dni będzie Titanfall 2 i Battlefield 1 :xzibit:

 

Dzięki za info. Dasz namiary na EA Access w PS Store?

 

 

 

 

 

 

:yao::yao::yao::yao::yao::yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila że PS+ od Sony

Wprowadzamy zmiany w cenniku PlayStationPlus31 sierpnia 2017 r. o godzinie 00:01 czasu BST wprowadzamy zmiany w cenniku PlayStationPlus.

 

- Cena roczna zmieni się ze 195,00 zł na 240,00 zł.

- Cena kwartalna zmieni się z 78,00 zł na 100,00 zł.

- Cena miesięczna zmieni się z 27,00 zł na 33,00 zł.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.07.2017 o 17:36, pablos_PRO napisał:

 

I jak tam rozwija się twa miłość?? ;)

 

Droga ta dziw.... panna już niedługo będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą dawać takie gry to wzrost o 3zł miesięcznie mnie nie rusza.

 

Wcześniej płaciliśmy 195 za szroty i pixeloze teraz mamy 1,5 gry AAA miesięcznie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, AXA napisał:

to bierz 14 dniowe triale + 2 dni testowe z konsoli. Trochę zabawy z tym będzie ale lżej na kieszeni.

 

W sumie nie rozumiem czemu zwiększyli jeszcze ten miesiąc. jak ostatnio i tak poszło do góry...

 

Coś czuje że to przymiarka do wywalenia PS3 i Vity z usługi a w zamian tego dodania czegoś do PS4

 

W US i UK wiele graczy krzyczalo ze PS NOW powinno byc w ramach abo za PS plus.

Ale to malo prawdopodobne bo usluga nie jest dostapna w calej europie. 

Z drugiej strony kto tam wie co kitajce szykuja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na razie był komunikat z maila. na blogu nic nie napisali. Może się będą tłumaczyć , że usuwamy lub redukujemy PSV i PS3 a w zamian 4 gry na PS4.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak wprowadzą mały abonament tylko na grę online, bez gier, jak wrzucą lepszą grę po miesiącach kompromitacji i od razu podnoszą abonament to ciężko mi się nie śmiać, może teraz już nie będą się wygłupiać hasłem że to wszystko dla graczy bo ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być dobre gry to nie ma problemu, kupiłem teraz plusa za 160 to za rok też będzie promocja i się weźmie a ostatnie gierki przekonują:) i nie są to gry do wypożyczenia jak w nowej usłudze u konkurencji tylko przypisane do konta i można pograć elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pablos_PRO napisał:

Jak będą dawać takie gry to wzrost o 3zł miesięcznie mnie nie rusza.

 

Wcześniej płaciliśmy 195 za szroty i pixeloze teraz mamy 1,5 gry AAA miesięcznie. 

 

JC3 zebys sie nie rozczarowal. 

Serio posrod indykow bylo troche ktore mialem na liscie do ogrania i ba nawet mi podeszly (don't starve, remakei point n click). 

Ale patrzac na ceny (swoja droga Gold kosztuje podobnie - jesli nie szukamy gdzies tanszych kodow) to powiem szczerze piernicze taki interes. 

 

Gry z plusa mozna i bez plusa kupic tanio na promocjach, wiekszosc kurzyla sie w wirtualnej bibliotece. I teraz mozna przyjac ze bez promocji mieslismy 4x195 i jesli PS5 wyjdzie w 2020 to mamy kolejne 3x240 co daje rownie 1500pln placenia za granie online. Owszem miesiecznie czy dziennie to grosze, ale w dluzszym czasie to dosc pokazna kwota za ktora mozna kupic sporo gier. Nie mowie tu o premierowkach, ale do plusa tez gry nie trafiaja na premiere.

 

Sony usilnie pcha mnie w ramioma MS. Jesli mam placic tyle samo wole miec dostep do EA Access. Jesli offline na konsolach to i tak w czesc gier z EA Access ktore nie wymagaja polaczenia z secia tez pogram. 

Tak sony moze ma EXy ale te to moge nadrabiac z opoznieniem o jedna generacje. Tak mialem jak kupilem PS3 w 2013 i nie czulem ze cos trace ogrywajac starocia. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BułkazSzynką napisał:

Jak mają być dobre gry to nie ma problemu, kupiłem teraz plusa za 160 to za rok też będzie promocja i się weźmie a ostatnie gierki przekonują:) i nie są to gry do wypożyczenia jak w nowej usłudze u konkurencji tylko przypisane do konta i można pograć elegancko :)

 

Nie są to gry do wypożyczenia? To przestań płacić plusa i "pograj elegancko" :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Jak mają być dobre gry to nie ma problemu, kupiłem teraz plusa za 160 to za rok też będzie promocja i się weźmie a ostatnie gierki przekonują:) i nie są to gry do wypożyczenia jak w nowej usłudze u konkurencji tylko przypisane do konta i można pograć elegancko :)

 

Regulaminu nie czytales widze. Sony nie gwarantuje ze jesli bedziesz mial przerwe bedziesz mogl pobrac gry - zazwycxzaj dziala ale pare osob juz musialo pisac do nich bo im gra z listy zniknela. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pablos_PRO napisał:

Jak będą dawać takie gry to wzrost o 3zł miesięcznie mnie nie rusza.

 

Wcześniej płaciliśmy 195 za szroty i pixeloze teraz mamy 1,5 gry AAA miesięcznie. 

 

195 za szroty i pikseloze, 240 za słabe i zbugowane na amen JC3 i dodatek do Black Flaga z 2014 roku za który kilka lat temu dałem chyba 5 dolarów na promo w Amazonie..

 

To nie jest AAA tylko EEEeeeeee? :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy no jak masz plusa aktywnego możesz grać ale jak będą dobre gry i dodatkowo i tak do online jest konieczny to nie widzę sensu osobiście go przestać płacić a u konkurencji po prostu odkąd ta wypożyczalnia ruszyła to gold obniżył loty a z tej nowej usługi mają gry się rotować więc też nie zawsze się do niej wróci. Warto zobaczyć jakie gry dawali w Japonii w plusie i u nas też widzę nadchodzą te tytuły więc mając plusa można wyjść z dobrymi gierkami i online, do tego za rogiem xonex i myślę, że Sony powalczy plusem bo na jesień lineup exów jest słabszy (gts) ale no nie ma nic pewnego. Rok temu w wakacje też dali nba 2k16 bo w te miesiące nie ma jakich gier kupować a tak odciąga się ludzi od najnowszych premier a to też im nie na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, BułkazSzynką napisał:

znaczy no jak masz plusa aktywnego możesz grać ale jak będą dobre gry i dodatkowo i tak do online jest konieczny to nie widzę sensu osobiście go przestać płacić 

 

Widzisz konkurencja kosztuje tyle samo wiec zostawmy kwestie cen.

 

Gry moga byc i lepsze, ale widzisz te lepsze bo ja juz mialem na koncie lub dawno ograne. A za JC3 podziekuje. 

Ostanie 3 lata to online uzywalem na PS4 do The crew oraz paru sesji w pCARS to wszystko. Gry ktore ogrywalem dzieki plusowi byly juz na promocjach po 20-30pln. 

Wiec do okazjonalnego online lub jesli rzuca jakas gre to moge te pare razy do roku pojechac na trialu. 

Jedyne co bede musial zrobic to kopie SAVE bo to chyba najwiekszy komfort ktory dawal plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 45 zł to prawie 1/4 starej ceny. Sony za takie decyzje trzeba jebać głośno i wyraźnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Frost Prime napisał:

Podwyżka 45zł na rok...ile wy zarabiacie...500zł rocznie, że stękacie jak stare baby?

 

Zarobki nie maja tu nic do rzeczy...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grecky napisał:

Te 45 zł to prawie 1/4 starej ceny. Sony za takie decyzje trzeba jebać głośno i wyraźnie. 

To nie płać i nie stękaj bo oni Twoje jęki mają w *upie. Chcesz grać online za free? Złóż sobie PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

To nie płać i nie stękaj bo oni Twoje jęki mają w *upie. Chcesz grać online za free? Złóż sobie PC.

 

Jak widzisz osobę, która narzeka w sklepie na cenę masła to podchodzisz do niej, strzelasz w pysk i mówisz "Nie płać i nie stękaj. Żryj suchy chleb gurwo"? 

 

Takich pelikanów to tylko u sonoklapów i pisowców można znaleźć :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Frost Prime napisał:

To nie płać i nie stękaj bo oni Twoje jęki mają w *upie. Chcesz grać online za free? Złóż sobie PC.

No widzisz akurat to zarowno Sony jak i MS pchaja mnie w strone PC, nie mam szczegolnych wymagan 1080p i plynnosc plus detale w okolicach wysokich. 

Lapek i wszystko smiga. 

 

I dlatego wlasnie przestane placic za ta usluge. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacę za tego Golda, płacę za Plusa i jakoś mnie sromidło nie piecze wiesz dlaczego? Bo to nie jest obowiązkowe. Tak samo jak wspomniane przez Ciebie masło. Da się bez tego żyć? Da się więc o co chodzi?

Czy ktokolwiek z was w ogóle myślał, że co...że usługi będą tanieć? Stać was na konsolę która podzespołami dorównuje co najwyżej średniemu pc'towi, stać was na gry to stać was na abonament, a jak nie chcecie go płacić to możecie tylko jedno zrobić - nie płacić. 

Co niektórzy czasem zachowują się tak jakby dowiedzieli się, że stracili rok życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, jak odczują odplyw subów to może się coś zmieni. Oczywiście sam w to nie wierzę :1_grinning:

 

Tymczasem dzis na alle kupiłem 12 m-cy za 165 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7 lat nie było podwyżki. Podrożało juz w USA , podrożały 1 mc i 3mc. Gold podrożał kilka razy. Gry podrożały z 169 na 269 i z 199 na 299 w cyfrze

 

I tak szacun że tak długo trzymali cenę na poziomie przelicznika 3zł za euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jedynie 3.75 zł miesięcznie, więc nie ma jakiejś tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×