Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Frost Prime napisał:

To nie płać i nie stękaj bo oni Twoje jęki mają w *upie. Chcesz grać online za free? Złóż sobie PC.

 

I tak właśnie zrobiłem. Przestałem płacić za PS+, złożyłem sobie PC. Teraz wydaję na gry 3 razy mniej a mam ich 3 razy więcej, online gram za darmo. Że nie wspomnę o 4k, 100 fps i wsio na Ultra :)

 

A Sony po 20 latach bycia wiernym klientem i fanem, mam głęboko w dupie, tak jak oni mnie, co nie raz już mi dobitnie pokazali.

 

A i tu się nie rozchodzi czy kogoś stać na to czy nie. Tu chodzi o podnoszenie ceny bez podnoszenia wartości usługi. PSPlus jest NĘDZNE od 4 lat do tego stopnia, że jak rzucą jakiś średnio udany "AAA" to jest wielka radość i te same gadki że już teraz tylko takie będą.. Taa. We wrześniu dostaniecie 3 indyki w tym dwa piksel-retro, a do tego network maintenance w piątek wieczór żebyście sobie nie myśleli że podwyżka rozwiązuje wszystko ;)

 

 

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nic nie usprawiedliwia tej podwyżki. Zeszłoroczny rok fiskalny był rekordowy dla Sony pod względem przychodów z PSN. Szacuje się je na około 3 miliardy dolarów.

Widocznie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news/52587/playstation-plus-i-playstation-now-moga-zostac-polaczone-sony-ma-szykowac-sie-na-swiatowa-premiere.html

 

Wg plotek PS+ ma być połączony z PS now. 

Brzmi logicznie bo utrzymywanie tak słabych gier na PS3 i PSV od lat nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by była megatona co by zaorała, tylko problem jest taki, że ps now jest nieobsługiwane w pl. Zaorać plusa dla ps3 i vity bo co miało być to było i tylko jakieś śmieci już leciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pablos_PRO napisał:

http://www.ppe.pl/news/52587/playstation-plus-i-playstation-now-moga-zostac-polaczone-sony-ma-szykowac-sie-na-swiatowa-premiere.html

 

Wg plotek PS+ ma być połączony z PS now. 

Brzmi logicznie bo utrzymywanie tak słabych gier na PS3 i PSV od lat nie ma sensu

 

haha strone wczesniej pisalem o tym, tylko poddawalem w watpliwosc globalna dostepnosc uslugi:

 

27 minut temu, BułkazSzynką napisał:

To by była megatona co by zaorała, tylko problem jest taki, że ps now jest nieobsługiwane w pl. Zaorać plusa dla ps3 i vity bo co miało być to było i tylko jakieś śmieci już leciały.

 

Ludzie - a probowaliscie wy tego PS NOW chocby na PC? nawet jak to polacza to nie wiem kto by sie z tego mial cieszyc!

Zastanowmy sie - do PS Now dodawane sa gry z PS4 wiec dostaniecie GoW3-remaster, Killzone, Heavy Rain remaster i pare innych ale uwaga streaming to 720p.

Lepsze to nizli gra na dysku? no nie wydaje mi sie.

W US jest ponad 500gier, w EU troche ponad 400 (z czego sony liczy np Back To the future Ep1, Ep2, Ep3, Ep4, Ep5 na sztuke a nie jako jedna gre).

Co do samej uslugi - po kij mam streamowac i byc zaleznym od sieci takiego killzona, skoro za grosze moge miec plytke, GoW owszem dziala pieknie w 60 ramkach na sek ale znow zamiast 1080p dostajemy downscale do 720p.

Jest tona gier z PS3? jest ale po co one komu skoro dzialaja tak samo jak na PS3 i pewnie wiekszosc je ma ograne.

 

No i kolejna rzecz na kij placic jak mozna miec na PC za free :1_grinning:

 

A przepraszam doczytalem gry na PS4 w ramach Plusa maja pozostac, ale dostep do gier z PS Now ma byc limitowany? eh... jak juz to Sony cos wymysli......

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechali po bandzie.

Dobrze, że w promocji wpadły 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, MagEllan napisał:

 

haha strone wczesniej pisalem o tym, tylko poddawalem w watpliwosc globalna dostepnosc uslugi:

 

 

Ludzie - a probowaliscie wy tego PS NOW chocby na PC? nawet jak to polacza to nie wiem kto by sie z tego mial cieszyc!

Zastanowmy sie - do PS Now dodawane sa gry z PS4 wiec dostaniecie GoW3-remaster, Killzone, Heavy Rain remaster i pare innych ale uwaga streaming to 720p.

Lepsze to nizli gra na dysku? no nie wydaje mi sie.

W US jest ponad 500gier, w EU troche ponad 400 (z czego sony liczy np Back To the future Ep1, Ep2, Ep3, Ep4, Ep5 na sztuke a nie jako jedna gre).

Co do samej uslugi - po kij mam streamowac i byc zaleznym od sieci takiego killzona, skoro za grosze moge miec plytke, GoW owszem dziala pieknie w 60 ramkach na sek ale znow zamiast 1080p dostajemy downscale do 720p.

Jest tona gier z PS3? jest ale po co one komu skoro dzialaja tak samo jak na PS3 i pewnie wiekszosc je ma ograne.

 

No i kolejna rzecz na kij placic jak mozna miec na PC za free :1_grinning:

 

A przepraszam doczytalem gry na PS4 w ramach Plusa maja pozostac, ale dostep do gier z PS Now ma byc limitowany? eh... jak juz to Sony cos wymysli......

 

Zapytam z ciekawości, co by Cię zadowalalo i za jaka cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BułkazSzynką napisał:

Zapytam z ciekawości, co by Cię zadowalalo i za jaka cenę?

 

Darmowy multik jak to ma miejscie na PS3. PS+ jako opcjonalna usluga.

Pasuje?

 

Placilem plusa bo mialem troche zalelglosci a obiecywalem sobie ze je nadrobie. Teraz dopiero widze (a prowadze dokladne statsy, ile gier plusa i kiedy ogralem) ze bylem w bledzie. Online gram sporadycznie (zreszta moge to w multiplaformach robic na PC), 90% klepie singla.

Wiec zwyczajnie zdalem sobie sprawe z tego ze dawalem ciala szczegolnie z przedluzeniem ostaniego abonamentu.

 

PS Now nie jest oficjalnie dostepne ale nic Ciebie nie zatrzymuje przed przetestowaniem tej uslugi. Moje dosc dlugie posty z testow masz w odpowiednim watku.

 

Teraz dokonalem podsumowania, ile gier tak naprawde chce ograc, ile z tych gier moge kupic za grosze na promocjach jako cyfraki, i ile mam czasu do konca abonamentu.

Nadrobie troche zaleglosci. Czego nie nadrobie to pewnie w promocji kupie taniej nizli roczny abo. I dziekuje. Bede gral singlowo.

 

I nie zrozum mnie zle o PS Now mam negatywna opinie bo spedzilem tydzien ostro testujac ta usluge na PS4 i PC. Plus jak widzisz nie ma dla mnie sensu, tyle ze dopiero ta podwyzka zmusila mnie do dokonania kalkulacji. Podziekuje grac bede na zmiane na konsolach i PC ale juz bez placenia za PS+.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w takiej sytuacji zostaje dla Ciebie tylko pc gdzie jest darmowe granie po sieci tylko trzeba wziąć pod uwagę ile gier jest zniszczonych/zniszczony balans przez boty i cheaterow(dlatego nawet nie spojrze w stronę pc). Konsola wtedy zostaje do singla i nie widzę już wtedy potrzeby abyś w ogóle rozważał zakup plusa. Podnieśli cenę która zrownala się z goldem i do tego są plotki i now i filmach (Sony ma ich pare w swojej kolekcji) i mi styka. Miałem x360 zamiast ps3 i fla mnie biblioteka ps now jest atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BułkazSzynką napisał:

W sumie w takiej sytuacji zostaje dla Ciebie tylko pc gdzie jest darmowe granie po sieci tylko trzeba wziąć pod uwagę ile gier jest zniszczonych/zniszczony balans przez boty i cheaterow(dlatego nawet nie spojrze w stronę pc). Konsola wtedy zostaje do singla i nie widzę już wtedy potrzeby abyś w ogóle rozważał zakup plusa. Podnieśli cenę która zrownala się z goldem i do tego są plotki i now i filmach (Sony ma ich pare w swojej kolekcji) i mi styka. Miałem x360 zamiast ps3 i fla mnie biblioteka ps now jest atrakcyjna.

 

No sie zgadzamy. Majac 2 platformy mam wybor gdzie moge grac. Oczywiscie sa skopane porty, inne problemy techniczne itd na PC - wtedy omijac.

90% czasu gram singlowo - wiec albo z tych 90% zrobi sie 99% albo bede w te pare tytulow gdzie rozwazylbym granie po sieci uzywal PC.

Skopane PCtowe porty w singlu moge ograc na konsoli, jesli kupie plytke to jeszcze ja pogonic. EXy single na konsoli, inne singlowe gry gdzie mi bardziej bedzie pasowalo.

 

Co do PS Now - zgodze sie jesli miales X360 to masz troche rzeczy do nadrobienia, tyle ze sporo z nich mozna miec w formie remasterow na PS4 w lepszej jakosci i plynosci jak chocby trylogie uncharted.

majac X360 grales w multiplaformy wiec tutaj masa tytulow Tobie odpadnie.

I jak pisalem wczesniej nic nie stoi na przeszkodze (chyba ze masz slaby net) zebys juz dzis zaczal testowac PS Now

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cwir napisał:

 

I tak właśnie zrobiłem...

 

Namówiłeś.

BTW. Moja ostatnia wiedza na temat kart graficznych skończyła się na poziomie Radeon 9800Pro

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downwell (wielkość 54mb) - takie coś na C64 miało by 30kb. Ten cały pixelart zaczyna mnie nudzić oraz irytować. O ile miał sens i fajnie wyglądał w Fez tak teraz jest efektem lenistwa deweloperów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, malpka napisał:

Downwell (wielkość 54mb) - takie coś na C64 miało by 30kb. Ten cały pixelart zaczyna mnie nudzić oraz irytować. O ile miał sens i fajnie wyglądał w Fez tak teraz jest efektem lenistwa deweloperów.

 

dopiero teraz? Mnie to odrzuca od dluzszego czasu - wyjatkiem byla moze jedna indycza point&click w starym stylu. 

FEZ mial na siebie fajny pomysl, z manipulowaniem wymiarami - i to wlasnie to skupialo w mojej opinii uwage gracza, a i styl tez nie przeszkadzal. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, malpka napisał:

Downwell (wielkość 54mb) - takie coś na C64 miało by 30kb. Ten cały pixelart zaczyna mnie nudzić oraz irytować. O ile miał sens i fajnie wyglądał w Fez tak teraz jest efektem lenistwa deweloperów.

Tak to juz jest, ze jak pojawia sie cos nowatorskiego to jest przewaznie fajne. Ale gdy pojawiają sie naśladowcy to przestaje byc nowatorskie a zatem fajne. Z pixelartem bylo tak samo, fajnie ze ktos wpadl na pomysl retro oprawy nawiązującej do lat 80, ale teraz kazda Indie produkcja, w ktorej devom nie chce sie popracować nad grafa, robi pikseloze i to juz jest słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, haobao_PRO napisał:

Zasadnicze pytanie - można wykorzystać zdrapki ?

Musisz kupić z pozycji na strore, więc zdrapka PS+ odpada, zresztą i tak nie opłaca aktualnie. Biznesmeni po ogłoszeniu podwyżki od razu podnieśli ceny nawet do poziomu powyżej 200 zł. Lepiej kupić 2 zdrapki 100 zł, które na alledrogo masz za min, 93 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AXA napisał:

Musisz kupić z pozycji na strore, więc zdrapka PS+ odpada, zresztą i tak nie opłaca aktualnie. Biznesmeni po ogłoszeniu podwyżki od razu podnieśli ceny nawet do poziomu powyżej 200 zł. Lepiej kupić 2 zdrapki 100 zł, które na alledrogo masz za min, 93 zł.

Interesują mnie zdrapki na 100PLN i takie chciałbym zakupić, doładować na storze i zakupić plusa. Pablos twierdzi że tak się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesują mnie zdrapki na 100PLN i takie chciałbym zakupić, doładować na storze i zakupić plusa. Pablos twierdzi że tak się da...
Czy jest ktoś w stanie potwierdzić że tak się da zakupić plusa w tej promocji?

Wysłane z mojego Honor 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, haobao_PRO napisał:

Interesują mnie zdrapki na 100PLN i takie chciałbym zakupić, doładować na storze i zakupić plusa. Pablos twierdzi że tak się da...

Źle zrozumiałeś to co napisałem, aby załapać się na promocję odpada "zdrapka PS+", bo trzeba subskrypcje kupić z pozycji na store a tak kupisz tylko mając środki dodane do konta czyli zdrapki 100 zł (lub inne) bądź własna karta. Tak więc mogą być tylko zdrapki kwotowe lub własna karta...

 

59 minut temu, szuldi82 napisał:

Czy jest ktoś w stanie potwierdzić że tak się da zakupić plusa w tej promocji?

Wysłane z mojego Honor 4X przy użyciu Tapatalka
 

To co wyżej.

 

Wczoraj sam doładowałem 2 x 100 zł (z alledrogo za 93 zł) i wykupiłem PS+.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, działa. Doładowałem konto 2x100zł za... 160zł w promo  :smart:I na 2 lata spokój :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kody za 80zł przez Masterpass?

 

Trochę poczytałem o tej usłudze i nie jest to takie hop siup jak nie jesteś w jednym z 3 banków które to ma w ofercie.

Prowizje procentowe i miesięczne i umowa z dziwnym operatorem. 

już wole w MM bo akurat jest rabat 15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat kartę Mastercard w BZ WBK, więc usługa jest zupełnie za darmo (bank jest na liście). Rejestracja zajęła 2 minuty, dodałem kartę do wirtualnego portfela i wsio :) I w ten sposób wyszło 40zł taniej.

To jest zwykła płatność kartą, tylko bez podawania jej danych. IMO bardzo bezpieczne rozwiązanie.

W każdej chwili mogę usunąć portfel bez dodatkowych kosztów :messi:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok. właśnie tam czytałem te szczegóły jak twój bank obsługuje za free to super ale te inne wallety pobierają 2% od obrotu i 9,99zł miesięcznie jak nie korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×