Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to nie ma praktycznie niczego. 

Cegły, butelki, skradanie i do przodu :)

Oszczędzajcie amunicje jak tylko możecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Platyny nie potrzebne, ale ostra jazda i złote pucharki wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, jak dac komus przedmiot? Wybralem taka misje no i mam problem, gdyz nie moge dac innemu graczowi bomby itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć odblokowaną "umiejętność", sprawdź dokładnie tam gdzie wybierasz sobie broń itp. masz 4 sloty na umiejętności.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loo kurde, wzialem wyzwanie, wiec pewnie zaczne grac od nowa mimo iz jestem na 4 tygodniu.. Jesli zaczne od nowa to umiejestnosci i odblokowania sie nie zeruja ? Tylko tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co kupiłeś/odblokowałeś zostaje, takie łatwe wyzwania jak "wręcz przedmiot" zostawiaj sobie na późniejsze "tygodnie" i tylko takie gdzie stawką jest 100% strat i koniec "wyzwania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec co to za bron w multi ktora wiekszosc graczy uzywa , strzela ona tak jakby pojedynczymi igłami ( nie wiem jak inaczej okreslic dzwiek wystrzalu) , kupilem juz dwie dodatkowe bronie w psstore ale to zadna z tych (widmo i karabin samopowtarzalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez co dostaje pkt do zestawu? caly czas mam 11 i nic.. jestem na 6 tygodniu gry. nawet nie moge sobie podszkolic postaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec co to za bron w multi ktora wiekszosc graczy uzywa , strzela ona tak jakby pojedynczymi igłami ( nie wiem jak inaczej okreslic dzwiek wystrzalu) , kupilem juz dwie dodatkowe bronie w psstore ale to zadna z tych (widmo i karabin samopowtarzalny)

Prawdopodobnie karabin ze zmiennym zbliżeniem (variable rifle), powala na 4 strzały (lub 1 w głowę i 2 w tors). Jest w jednym z domyślnych zestawów więc możesz go sobie wypróbować bez kupowania. Albo po prostu karabin półautomatyczny, powala na 3 strzały (lub 1 w głowę i jeden w tors).

 

przez co dostaje pkt do zestawu? caly czas mam 11 i nic.. jestem na 6 tygodniu gry. nawet nie moge sobie podszkolic postaci. 

Ilość tych niebieskich zapasów, które odblokowują też bronie i umiejętności, 13. punkt powinien wpaść jeszcze przed odblokowaniem ostatnich umiejętności, chyba gdzieś tak przy 5-6 tysiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info , wpadla platynka moja pierwsza na ps4  :)  jeszcze do ogrania zostal dodatek fabularny left behind , bo co do grounded mode to nie wiem czy podwolam wyzwaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo wlsnie wysluchalem 5 zartow Elli a puchar nie wpadł.. ;/ trzeba je sluchac cale ? Czy tylko wystarczy naciisnac trojkat i isc  sobie jak ona gada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchać, czasem jak skończy jest kolejny żart do wysłuchania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważyłem ze gościowi tez nie wpadło trofeum za te żarty a robię z poradnikiem. Inne mu wpadły pod koniec, moze to pod koniec gry wpada a nie w trakcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEGO trofika zrobiłem po przejściu gry kilka razy (więc nie wpada na końcu gry itp.), potem gdzieś na YT znalazłem filmik, wczytywałem chaptery, dochodziłem do miejsca z żartem, słuchałem i wpadło po ostatnim wysłuchanym żarcie. Jestem w 100% przekonany, że opuściłeś żart, odszedłeś albo był kolejny do wysłuchania bez Twojej reakcji. Cytując internetową klasykę "robisz to źle" :)

 

z TYM poradnikiem mi wpadło https://www.youtube.com/watch?v=S_9rhh7H0ac

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tomi za pomoc, ja ide z tym

i tak bede musiał przejść jeszcze z dwa razy takze na tym sie skupie.

Pytanie jak na wyższym teraz poziomie bede szedł to bronię i umiejętności mi zostaną? Od 1 mapy zaczynać gre? Nowa gra czy wybierać chaptery z poziomem?

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak, zakonczylem gre na poziomie normalnym, teraz chce jechac na najwyzszym, tylko jak daje nowa gra plu, to mam dwa poziomy do wyboru, latwy i normalny a gdzie reszta? Przeciez na normalnym juz zaliczylem gre? Natomiast w nowa gra mam wszystkie tryby ale jak pewnie to dam, to bronie i suplementy mi sie zzeruja tak? ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak, zakonczylem gre na poziomie normalnym, teraz chce jechac na najwyzszym, tylko jak daje nowa gra plu, to mam dwa poziomy do wyboru, latwy i normalny a gdzie reszta? Przeciez na normalnym juz zaliczylem gre? Natomiast w nowa gra mam wszystkie tryby ale jak pewnie to dam, to bronie i suplementy mi sie zzeruja tak? ; /

Bo trzeba skończyć normalną grę na najwyższym poziomie i wtedy w ng+ Ci się odblokuje najwyższy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem patent na poziom. Zacząłem gre plus na normalnym bo tylko te poziom był dostępny. Ukończyłem prolog, zapisałem gre w chapterze 1 wróciłem do menu głównego, wybrałem rodzial znowu prolog, gra sie zapytała jaki poziom dałem brutalna rzeczywistość. Ponoć tak działa, wystarczy 2 razy przejść gre. Mam nadzieje ze mi to zaliczy ta brutalna rzeczywistość +, zreszta dzisiaj zobacze jak bede miał swoje bronię i umiejętności czyli powinno zaliczyć bo automatycznie one pochodzą z gry plusa . Ktos tak robił z was??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem patent na poziom. Zacząłem gre plus na normalnym bo tylko te poziom był dostępny. Ukończyłem prolog, zapisałem gre w chapterze 1 wróciłem do menu głównego, wybrałem rodzial znowu prolog, gra sie zapytała jaki poziom dałem brutalna rzeczywistość. Ponoć tak działa, wystarczy 2 razy przejść gre. Mam nadzieje ze mi to zaliczy ta brutalna rzeczywistość +, zreszta dzisiaj zobacze jak bede miał swoje bronię i umiejętności czyli powinno zaliczyć bo automatycznie one pochodzą z gry plusa . Ktos tak robił z was??

Ja tak robiłem ale na ps3, dlatego też nic o.tym nie pisałem bo mogli.tego buga zlikwidować na ps4 ale.jest tak jak piszesz, bronie przechodzą i trofea wpadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi chetnych do porobenia trofeum na multi priorytet swietlik i lowca chetni niech sie odzywaja na psn- bigzyzio z dopiska ze chodzi o the last of us zebym wiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wiadomo trofea za przejście gry na poziomie "brutalna rzeczywistość" są z dodatku, czyli gdy zacząłem grę po raz pierwszy i wybrałem ten poziom to po przejściu(jeśli tego dokonam) wpadnie reszta trofeów związanych z poziomem trudności?

Swoją drogą to wielka ulga że dało się wybrać od razu każdy z widocznych, nie jak w przypadku ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wpadną wszystkie trofea za niższe poziomy trudności. Przechodziłem od razu na najwyższym i wszystkie wpadły od razu, jedyne co zauważyłem, to że wpadają w odwrotnej kolejności - od trofeum za najwyższy poziom do tego za najniższy, nie jak w innych grach od najniższego do najwyższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tego glitcha z poziomem trudnosci, jezeli go uzyje i przejde gre na przetrwanie plus albo brutalna rzeczywistosc plus to czy  wpadna tez trofea za reszte poziomow bez plusa ?? i czy jak jestem w trakcie rozgrywki ng+ to dalej moge skorzystac z glitcha?

Edytowane przez bigzyzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×