Skocz do zawartości
pablos_83

Assassin’s Creed : Rogue

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem raptem na początku. Później też można wysyłać flotę jak w BF?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też!  :sad:

Dzwoniłem do supportu, wiedzą o tym problemie. Jedyne czego się dowiedziałem to to że trzeba czekać. Konsultant nie był w stanie powiedzieć w jakim czasie to naprawią ale gra zostanie przypisana do listy pobierania.

Edytowane przez Szalonydrwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

Dzwoniłem do supportu, wiedzą o tym problemie. Jedyne czego się dowiedziałem to to że trzeba czekać. Konsultant nie był w stanie powiedzieć w jakim czasie to naprawią ale gra zostanie przypisana do listy pobierania.

 

 

Dzięki za info. Jestem trochę zły.

 

Update:

 

Działa, można pobrać! Ufff :)

Edytowane przez pack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra bije klimatem Unity na łeb i na szyję. Tyle powiem o Rogue :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrealizowałem kod The Armor of Sir Gunn Quest i The Siege of Fort De Sable, wszystko się pobrało, zainstalowało. Wchodzę w Menu w grze,  Ulepszenia Shaya i zakładkę "Odzienie" mam na szaro. Jakieś pomysły jak ubrać ten armor z DLC? Dodam, że jestem w 3 sekwencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być związane z glebą PSN. 

Poczekaj aż ruszy i wtedy sprawdź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest dostępne na rynku od ośmiu lat. Gra działa niesamowicie płynnie. :)

Walka z przeciwnikami (mimo QTE) wciąż sprawia frajdę. Otwarty świat. Fajna gra! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedzę tutaj przegląd całej serii :)

Klimaty od dwójki do BF :) Nawet muza w menu jest z AC2 :)

Kawał dobrej roboty, jak wspomniałem wcześniej ta gra Unity bije na głowę.


Jak wspomniałeś - otwarty świat ... wielkość mapy powala :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wracam do gry :P Nie mogłem przejść obojętnie obok promocji na Kolekcjonerkę (149 zł w Saturnie) i zakupiłem. I noworoczne oszczędzenie diabli wzięli :].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram. Nie dość, że gra, to jeszcze konsola pożyczona, bo trójki nie posiadam. Oklepany schemat z Black Flag, ale kogo to obchodzi, kiedy jest przyjemnie. Po przesiadce z Unity grafika trochę szczypie w oczy, ale można przywyknąć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze, więc post pod postem. 

 

Niektóre misje średnie, których nigdy w Asasynie nie lubiłem, ale pomijając ten szczegół, to jest naprawdę dobrze. Fabuła jakieś dwie półki wyżej niż Unity. Shay jest w końcu postacią z głębią, którą można lubić, bo Arno jedynie skakał od misji do misji i niewiele można o nim ciekawego powiedzieć. Spektakularna akcja w Lizbonie, misja w domostwie Achillesa, Paryż (jakby więcej ludków na ulice wkleić to prawie, prawie jak Juniti), nawet współczesność daje radę, chociaż wątek Juno to jakiś cyrk i oesu jaka bzdura. Zawsze lubiłem te tajemne brednie, ale ta cyfrowa baba musiała zostać wymyślona ewidentnie na kolanie, bo to nie ma sensu i nie widzę szansy na interesujące poprowadzenie tej historii. Zapewne do końca serii będzie się pojawiać w tle jako byt w chmurze. Oesu jaka bzdura. Morze wiadomo, statki padają jak muchy przez Morrigan. 

 

Zdecydowanie polecam. Dla fanów serii pozycja obowiązkowa. 

 

Aha, no bym zapomniał o fantastycznej ścieżce dźwiękowej. Kolejna rzecz, która bije na głowę Rewolucję Francuzką.

 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły :)

 

Na samym końcu mi szczęka spadła :)
Akcja z ojcem Arno :)
Dobre

 

Generalnie gra super. Jestem pod wielkim wrażeniem. Klimat powala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się było domyślić takiego obrotu sprawy po pierwszej sekwencji w Paryżu. Chociaż dziwnie się szło, mijając małych Elise i Arno. Biedaczek. Super to wymyślili. Nie wiem ilu Ubi ma scenarzystów, ale do kolejnych części powinni brać tych od II, Brotherhood i Rogue. Dwa niby kopiuj wklej z poprzedniczek, ale pod względem historii najlepsze. Dopiero teraz wychodzi jak bardzo zmarnowali potencjał Unity, zarówno w przeszłości, jak i w teraźniejszości. Szkoda, że Shay już nie wróci. Interesująca postać. Je*ać Achillesa na 100%!!!!1111

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo mało czasu na granie, więc póki co takie dość świeże wrażenia po zaliczeniu 30% gry - baaaardzo przyjemny i zaskakująco rozbudowany Asasyn. Nie wiem czy to kwestia tego, że Rogue był mi totalnie obojętny do tej pory, czy ta gra faktycznie jest tak dobra?

 

Podoba mi się właściwie większość rzeczy, począwszy od klimatu, designu lokacji (nadal wolę Karaiby, ale Północny Atlantyk i Dolina Rzek też mają prześwietne widoki). Do tej pory nawet różnorodność zadań jest większa, niż w wypadku Black Flag - widać, że tutaj developer trochę popuścił wodzę fantazji, bo w końcu 90% misji nie opiera się na śledzeniu. 

 

Jeśli poziom utrzyma się do końca, to faktycznie będzie to jedno z najlepszych pożegnań z poprzednią generacją, jakie seria mogło otrzymać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrzyma :)

Wspomniany przez Ciebie klimat miażdży.

Wątek główny już zakończyłem i teraz zajmuję się wszystkim pozostałym wymaganym do platynki.

Gra się mega ! Wszystko działa jak należy, nic nie jest zbugowane, chodzi płynnie i autentycznie czerpie się wielką przyjemność z gry.

Pełna zgoda, że na koniec generacji UBI zrobiło coś na serio dobrego. I to do tego stopnia, że nie chce mi się dokańczać tego syfu Unity ( i mówię to jako fan serii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja platynę wbiłem wczoraj. Lekka, łatwa i przyjemna. Żadne trofeum nie powoduje siwych włosów na głowie, a co najwyżej znużenie. Wiadomo, znajdzki. Chociaż 200 fragmentów Animusa było i tak o niebo lepsze od blisko 300 skrzyń w Unity. Tutaj jest przynajmniej coś w zamian. 

 

Na plus na pewno fabuła, muzyka, wykorzystany potencjał i radość z rozgrywki. Minusy to zdecydowanie warstwa wizualna. Po przesiadce z Unity grafika mocno początkowo dawała po oczach. Długością gra także nie grzeszy. Zabrakło jeszcze jednej sekwencji na bliższe poznanie przyjaciół Shaya. Są, bo są. Shay smutny, bo zabijał, a gracz wzruszy ramionami, bo nie zna ludzi. Że za łatwa to wiadomo. Rywale standard inteligencja muszli klozetowej. 

 

Ja z kolei miałem bugi, czy inne glitche. Raz w trakcie misji, kiedy Monro z ekipą uciekając przed pachołkami Kesegowaase zatrzymali się w drodze na statek i za nic w świecie nie chcieli się ruszyć. Pomógł dopiero restart wspomnienia. No i raz wystrzeliłem się na statku w kierunku masztu i jakimś cudem postać znalazła się pod pokładem. Musiałem się ratować szybką podróżą. 

 

Rogue polecam. Niby Templariusz, ale jednak najczystszy w swojej postaci Asasyn. Ze swoimi wadami i zaletami. Żałuje jedynie, że Ubi niemal na pewno nie wróci do postaci pana Cormaca.

Zamiast uganiać się z Arno po katakumbach moglibyśmy zapolować na Shaya. Znaleźlibyśmy go jako warzywo na wózku inwalidzkim... Nie, to już było w innej bajce. Brakuje informacji o tym co robił przez te kilkadziesiąt lat przed zabójstwem Doriana seniora i co później. Brakuje mi obecnie historii porównywalnych z Altairem i Ezio. Od początku (lub prawie) do samego końca. Teraz to tylko szybko, szybko, bo za rok kolejny hero. Ech... Juno ech... Bzdurny Helix ech....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wykręcenie wszystkich miejscówek + odbudowy jeszcze trochę czasu zejdzie.

Lipa jest z drewnem bo tego dużo potrzeba a najsłabiej rośnie licznik przy abordażach.

Do tego mapy, schematy ... trochę zejdzie. Ale to dobrze. Dla to jedna z lepszych gier w ostatnim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma tematu w dziale trofea wiec tutaj pisze :)

Wbił już ktoś trofik za przejęcie 10 dużych obozów zaopatrzeniowych z włączonym oszustwem ?

Owe oszustwo można włączyć tylko wykonaniu większości wyzwań ale wtedy wszystkie obozy są już przejęte :)

Nie kumam tego.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma tematu w dziale trofea wiec tutaj pisze :)

Wbił już ktoś trofik za przejęcie 10 dużych obozów zaopatrzeniowych z włączonym oszustwem ?

Owe oszustwo można włączyć tylko wykonaniu większości wyzwań ale wtedy wszystkie obozy są już przejęte :)

Nie kumam tego.

 

Dopiero zaczynam przygodę z Rogue, ale z tego co wyczytałem to odwiedzenie tawerny River Valley ujawnia lokalizację takiego obozu. Spróbuj. Może zadziała.

Edytowane przez Slawek1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do BF była apka na tel zeby statki wysyłać na misje. Przejrzałem sklepik i nima do Rogue, ale może się mylę ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Ale też chyba nie jest potrzebna. Te 33 misje plus przejęcia magazynów wystarczają na renowacje i broń.

Jeszcze co do misji morskich, najdłuższe trwają chyba 3h :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×