Skocz do zawartości
Patricko

Road Not Taken

Rekomendowane odpowiedzi

341465799.jpg

 

 

Road Not Taken to gra logiczna niezależnego studia Spry Fox, które opracowało wcześniej przede wszystkim pomniejsze produkcje, takie jak Leap Day, Triple Twon czy Panda Poet, przeznaczone na platformy społecznościowe. Twórcy czerpali inspiracje z poematu Roberta Frosta o tym samym tytule.

 

Akcja tytułu toczy się w mistycznym lesie podczas śnieżnych zamieci. Naszym zadaniem jest po prostu przetrwanie, co w praktyce sprowadza się do eksploracji świata, rozwiązywania kolejnych łamigłówek oraz interakcji z otoczeniem i istotami. Na swojej drodze napotykamy na dzikie zwierzęta, dziwne stworzenia, zagubione dzieci czy najrozmaitsze przeszkody.

 

Cechą charakterystyczną Road Not Taken, podobnie jak innych gier typu roguelike, są losowe generowane poziomy, a co za tym idzie – rozgrywka po każdej śmierci dostarcza nieco inne doznania. W grze ginie się nad wyraz często, ale wiąże się to z założeniami twórców – zabawa polega na uczeniu się na własnych błędach, przez co za każdym razem gracz zbliża się bardziej do upragnionego celu. Całość została utrzymana w kolorowej, klimatycznej oprawie wizualnej.

 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że w momencie premiery na Vitę będzie cross-buy z plusową wersją z PS4.

 

Granie w to na PS4 to profanacja 8GB ramu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że w momencie premiery na Vitę będzie cross-buy z plusową wersją z PS4.

 

Granie w to na PS4 to profanacja 8GB ramu :)

 

Jak w każdą grę danę do tej pory w Plusie na PS4 :P

Co do samej gry to i tak spróbuję, bo aktualnie mocno nie mam w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem od nich kiedys na tel. Triple town i prosta wciagajaca gierka to byla. Ta jest taka sama z tym ze trzeba czasami pokombinowac w sumie ogrywam na ps4 bo sprzedalem vite ale mi podeszla ta gierka bardziej niz dont starve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko... Najgorsza gra ever w jaką kiedykolwiek miałem (nie) przyjemność grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wczoraj wieczorem czegoś ciekawego wśród nieogranych gier z plusa i po z amerykańska brzmiącym pierwszym wrażeniu na temat Strider'a czyli WTF is this? wziąłem się za Road Not Taken i pierwsze wrażenie zrobiła gra na mnie dobre - trzeba myśleć, kombinować, chociaż "punktów ruchu" w pierwszych misjach mamy aż za nadto. Uważam, że gra niedoceniona w stosunku do innych małych gierek ogrywanych przez posiadaczy plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w pierwszych ruchach najlepiej nabic duzo pt. ruchu zeby pozniej miec latwiej bo potem mozna latwo stracic;) Generalnie mi sie calkiem spoko gralo co nie zmienia faktu ze pogralbym w to na komorce lub tablecie predzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak gine to gra włącza sie od poczatku? Nie ma opcji zapisu?

Jest opcja zapisu, musisz dojść do 4 roku i później możesz już robić zapis przy takiej ala fontannie, nie wiem jak to się nazywa...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×