Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już na E3 było mega ujowo i zostali zjechani. Uratował ich trailer U4, a teraz?

Może to i dobrze i się w końcu opamiętają? Masakra i tragi-komedia.

 

O fuck jak ten czas leci. Miałem na myśli E3 z 2013 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, osiadli na laurach... Wtedy rozjechali MS i skopali ich jak tylko się dało.

MS się dźwiga i to widać, powoli bo powoli, ale Sony za to robi naprawdę wielkie G...

A nie, przepraszam...wielkie INDORY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest, że wtedy kiedy tak zarządzili to obiecywali gruszki na wierzbie. Szkoda tylko, że te gruszki będą za kilka lat...

 

Wygrali obietnicami. Narazie to kotlety zastępują wspomniane gruszki.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nigdy nie rozjechalo MS.

To MŚ sam siebie zjechał glupimi pomysłami.

 

 

Wystarczyły kontry na wszystko co robił MS. Nie możesz się dzielić grami? To Sony filmik jak Yoshi podaje pudełko.

Nie możesz handlować grami? To Sony info, że możesz robić ze swoją grą co chcesz.

MS sam się załatwił wtedy, ale Sony nie stało biernie i patrzyło ;)

 

Teraz zaczyna się powoli sytuacja odwracać, co mnie zaczyna przerażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. PS Now to może coś innego niż ograniczenia, które Patricko wymieniłeś?

To także powolne przygotowywanie się do wprowadzenia grania abonamentowego oraz cyfrowego...

 

Role się odwracają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. PS Now to może coś innego niż ograniczenia, które Patricko wymieniłeś?

To także powolne przygotowywanie się do wprowadzenia grania abonamentowego oraz cyfrowego...

 

Role się odwracają.

Jak oni chcą puszczać gry jako cyfrówki, to niech najpierw zajmą się kulejącym PSN...

A granie abonamentowe już masz - PS Plus i Gold...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno konsoli nie zastąpią, to nie ten czas, ale niestety jak większość ludzi będzie miała dostęp do normalnych łącz internetowych...kto wie?

Na razie PS Now mnie nie obchodzi zupełnie, jak pewnie resztę w naszym kraju bo i tak nie będzie dostępny, a za ten ceny co tam mają to zgroza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier które mnie interesują był tylko DriveClub. Cóż więcej czasu przeznaczę na Fife. Z tych niektórych gier to się chyba tylko Japończycy uciesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyły kontry na wszystko co robił MS. Nie możesz się dzielić grami? To Sony filmik jak Yoshi podaje pudełko.

Nie możesz handlować grami? To Sony info, że możesz robić ze swoją grą co chcesz.

MS sam się załatwił wtedy, ale Sony nie stało biernie i patrzyło ;)

Teraz zaczyna się powoli sytuacja odwracać, co mnie zaczyna przerażać.

Nie powinno,bo masz wybór zawsze możesz grac na konsoli konkurencji.

Gorzej gdybyś wyboru nie miał,ja tam się cieszę,ze Ms cisnie Sony,bo oni co maja do stracenia.

Konsola sprzedaje się znacznie słabiej wiec muszą kombinowac, updejty softu i gry gry i jeszcze raz gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus oraz Gold to tylko smyranie przed wielkim dymaniem, które chcą graczom zapewnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus oraz Gold to tylko smyranie przed wielkim dymaniem, które chcą graczom zapewnić...

Pewnie tak będzie. Ale póki co, M$ robi to taniej i lepiej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymani jesteśmy już od dawna...DLC, Season Passy, Premiumy, Mikro-transakcje...

PS Now będzie alternatywą. Na pewno na PS5 będzie jeszcze klasyczny system, ale potem?
Oby powstał nowy nośnik, albo coś podobnego, bo only-digital mnie mało kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jest nie poważne. Konferencja mocno średnia wręcz można powiedzieć słaba. Jeśli oni na jedną z 2 co zostały najważniejszych konferencji w roku nie maja praktycznie nic nowego do pokazania(mówię o gameplayu a nie śmiesznych trailerach) to jest to bardzo niedobry sygnał. Gdyby nie genialne bloodborne które im robi from software to tej konsoli nie warto brać w ogóle. Nawet nie było gameplajów z tych nowych ip. Microsoft choć też miał ta konfę taką sobie to niestety przejęcie na własność tomb raidera przykryło wszystko. Po prostu wyj...  zęby przednie sony tym tomb raiderem. Słabiutko sony. Czyli dopiero dla blood borne warto brać ta konsolę. Jest to najsłabsza  generacja w wykonaniu Sony na razie. Nie poważni ludzie. Mogli jeszcze jakieś remastery zapowiedzieć nowe. Eh ić pan w chu. z taką generacją.  Powoli nie dziwię się fanom Xboxa że tak naśmiewali się z remasterów i idyków sony. Wchodzi na to że mieli rację. Oczywiście za 4 lata sony zmiażdży xboxa exami( a może i nie to naprawdę jest żenujące co robi sony) ale liczy się tu i teraz a teraz jest bardzo źle. Jakim cudem ta konsola sprzedała się w ilości ponoć 8-10 mln nie mam pojęcia widać że marketingowo sony odrobiło zadanie puszczając żałosny slogan 4players. Ten slogan na  chwilę obecną bardziej pasuje do xboxie bo na pewno nie do sony. Gdyby nie żałosne pomysły xboxa na premierę to sony dziś by na kolanach błagało żeby ich nie dobijać. Niech się cieszą że xbox na początku popełnił samobójstwo ale brawa dla microsoftu za odradzanie się a przejęcie tomb raidera to majstersztyk był dziś w ich wykonaniu. Co z uncharted 4 gdzie gameplay? widać że jeszcze nic nie mają z tej gry. Kiedy w końcu ogłoszą śmierć the last guardian którym nas okłamywali tyle lat. Ktoś na serio jeszcze myśli że to wyjdzie? dostaniemy genialne rime i wtedy ogłoszą że sory ale niema guardiana ale jest rime heh. Sony na chwilę obecną jest żałosne. Kiedyś ich wewnętrzne studia to był ich silnik pociągowy a teraz? Same trailery bo nic nie mają z gameplayu nawet. Mega słabo.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo że cokolwiek robią... Mam kilka miesięcy PS4 i naprawdę nie ma w co grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X! wcale nie jest lepiej- jedyny prawdziwy ex to Forza 5, DR3, Ryse są na PC, Titanfall na PC i X360, Forza Horizon 2 też będzie na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Tomb Raider ;) 

Vita nie dostała nawet 10 sekund na konferencji. Jedyny kontekst w jakim było o niej mówiono, to że  jeden z dwóch dobrych exów jaki jej został jest przenoszony na ps4.

 

Nadal nie mam w co grać, nadal nie będę miał w co grać i nadal nie wiem kiedy wyjdzie MGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesień wychodzi sporo gier.

Taa, głównie multiplatform, które już wcześniej uratowały premierę PS4...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×