Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze powstaje GT7, co prawda 5 i 6 były średnie, ale może PD więło sobie do serca narzekania graczy i niską sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze bylo slabo. Akurat gra pana Chmielarza bym nie pogardzil (mimo iz sama postawa tego czlowieka mnie nie przekonuje jak i jego wynurzenia nt rynku gier), Brakowalo solidnego uderzenia ze strony Sony tu sie zgodze... mysle ze prasa branzowa juz  komentuje obie konfy...

Do zenady dodalbym DayZ gre w wiecznej alfie czy becie z early access - w ciagu 3 lat pojawi sie na PS4.... moze od razu niech zapowiedza remaster na PS5... no tutaj to nie wiedzialem czy smiac  sie czy plakac - bo chyba poza dlugo  wyczekiwanym GT5 na PS3 nikt nigdy nie chwalil sie na konferencji ze gra bedzie w

ciagu 3 lat.... no chyba ze planuja na wzor steam wrzucic Early Access...... Jako gracz jestem zainteresowany grami w produkcji ale bardziej  tymi z data premiery w ciagu najblizszego kwartalu i polrocza (wiedzac ze moga byc poslizgi) a nie czyms a tak odlegla data premiery......

gra pana Chmielarza może będzie miała jakąś ambitną fabułę, rewolucyjny gameplay, ale na pierwszy rzut oka wywołuje za duże skojarzenie z Murdered: śledztwo zza grobu ... kwadratowa grafika, i jakaś jedna mała lokacja, nie jestem zainteresowany, i uważam że to nie ma szans się sprzedać.

 

Ja nie pojmuję polityki Sony, goście potrafią reklamować MMO z Zombiakami Z1H1 a teraz zapowiadają DayZ również na ps4? przecież to konkurencyjne tytuły będą, to samo jest z horrorami tpp, pierw pokazują Until Down a za chwilę się dowiadujemy że robią rónież Sillent Hill i to z gościem z walking dead, na silniku kojimy, i ze wsparciem del Toro! ... przecież oczywiste jest że ludzie zdecydują się na Sillent, które jest legendą nad którym pracują artyści ze świata kina grozy, a nie nową marką inspirowaną amerykańskimi gównianymi filmami typu Koszmar kolejnego lata, ... te cholerne żółtki zamiast mózgu mają ryż. Jakbym był bossem sony, to bym zapowiedzieć God of War, GT7, Tekkena7, Fight Night 5, reanimował bym Tenchu, zrobił bym remake FFVII z taką grafiką jak ta animacja Children coś tam, zeby nikt nie popatrzył w kierunku Micro i ich wyłączności na Tomb Ridera! 

 

a widzieliście tą podróbę Journey? co Microsoft zrobił? :D ... kilka dni temu widziałem trailer, że łodzią płynie postać w kapturze, z fosforyzującymi plamami na twarzy, minimalistyczna grafika, ambient muzyka, i widać jak cholera że jest to w stylu Journey. TYlko od Micro >D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

 

Jest pewna różnica. H1Z1 wyjdzie pewnie za bliżej nieokreślony czas. No chyba, że już wiadoma jest data premiery.

 

Dayz do trzech lat. :biggrin: Więc jakaś logika tutaj jest. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zapewne będzie z Until Dawn i Silent Hills. Ten pierwszy wyjdzie 2015, a drugi kto wie kiedy. To tak samo jakby powiedzieć po co promować/wypuszczać DriveClub jak kiedyś się pojawi GT7 :P

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rime, Wild, Bloodborn, Teraway, LBP3, Order 1886, DriveClub, Alienation, wymieniłem same eksy. Jeżeli to jest nic, to nie wiem co pokazał Microsoft.

 

Nie że nic tu chodzi o to że teraz niema w co grać. Ja np chciałbym już kupić tą konsolę ale Sony mi na to nie pozwala swoim tragicznym startem tej konsoli. I nie mogę tego słuchać że zawsze jest taki początek generacji to nieprawda każda generacja miała na start gier do wyboru do koloru"platformera, jakiś action advencer, auta, bijatykę. Teraz tego niema trzeba czekać co pokazuje że start ps4 to absolutnie najgorszy start we wszystkich ich generacjach.  Wiadomo za 3 lata to nie będzie co zbierać z microsoftu skoro oni dziś już musza się ratować podkupywaniem marek(tomb) to tylko pokazuje jak tragiczne sa studia wewnetrzne microsoftu bądz nawet ich niema. ale to też nie zmienia sytuacji że dalej nie warto brać ps4 bo niema w co na tym grać jedynie infamousa bym chętnie ograł ale to za mało żeby to kupić. Do tego jeszcze na jesień wychodzą multiplatformy które niespodziewałem się ze na ps3 się jeszcze ukarzą i tak ten zakup ps4 się odwleka ciągle. Ja byłem pewny że na premierę ps4 to polecę do sklepu z wywieszonym jęzorem a tu zero gier na to bo chyba nie bezpłciowy killzone świecący się jak psu jajca albo platformer "dekady" knack. Jest obecnie słabo na ps4 i nie dziwię się graczom że narzekają. Gdybym posiadał ps4 był bym mega wku...

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent

Zgadzam sie w jednym nie kupuje PS4 bo gry sa ale nie ma takich ktore by kazaly mi wyciagac karte z porfela biec do sklepu i krzyczec - Take my money.

To wynika z tego ze jako gracz mam gust taki a nie inny a o gustach sie nie dyskutuje.

To wynika z braku efektu WOW i gromkiego piedniecia na starcie ktore by pozamiatalo (i nie mam na mysli tylko gier a ogolny efekt).

 

Nie bylbym taki pewny czy Sony zmiecie MS - mysle ze obie firmy beda konkurowac co moze byc dobre dla graczy.

 

Studia wewnetrze szczerze, po co one MS? Oni maja kase i moga nia szastac moga pojsc do kazdej jednej firmy sypnac groszem i powiedziec prosimy o EXa (insomniac i Sunset Overdrive). Jesli MS chcac wejsc na rynek tabletow z wlasnym logiem utopil 900 milionow $$ w 2013 a wyniki z 2014 pokazuja ze juz  jest  tego 1,7 miliarda $$ co jednak nie wplywa  na nastroje bo i tak wygenerowali zysk prawie 6,5 miliarda zysku (http://pclab.pl/news59067.html)

Tak wiec MS ma kase ktora moze wydawac jak chce, a Sony jej nie ma i raczej nie bardzo moze pozwolic sobie na nietrafione inwestycje na poziomie 1 miliarda $$.

Tak wiec gdyby MS uczynil priorytet z gaminingu, slono placil za EXy, zrobil jakies mega promocje, itd itp a to wszystko za jedyny 1 miliard $$ to Sony nie bardzo mialo by jak stanac do walki...

Kto wie jesli jakas madra glowa w MS oszacuje ze graming moze sie oplacac to moze rusza na taka wojne a wtedy za 3 lata to sony moze miec pozamiatane.  Przy okazji my gracze tez bo wtedy MS moze wprowadzac swoje cyfrowe rewolucje. 

 

Powyzszy akapit jest - po za danymi podpartymi linkiem - li tylko gdybaniem i jako takie powinnien zostac odebrany.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satya Nadella powiedział że Microsoft skupiał się będzie na usługach. Dodatkowo kupili Nokię więc nie wiadomo jak to u nich będzie wyglądać z Xboxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satya Nadella powiedział że Microsoft skupiał się będzie na usługach. Dodatkowo kupili Nokię więc nie wiadomo jak to u nich będzie wyglądać z Xboxem.

 

Alez na nie przecze...

Napisalem przeciez ze to gdybanie - chodzilo raczej o zaprezentowanie faktu ze MS chcac cos zrobic nie boi sie ryzyka.

Ponadto spojrz na wydawcow ci wielcy tez jak skumali ze kase mozna wyciagnac dodatko z  mobili to zaczeli tam wrzucac swoje produkcje...

 

To ze MS ma plan nie znaczy ze on sie nie zmieni - moglby sie zmienic jesli zwezszyli by ogromna kase, a wtedy sa gotowi podjac ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał w komputerze z karty nVidii, a nie AMD jak na PS4. :P

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krosek - dobra wklejka... 

No najwyrazniej MS nie uczy sie na bledach... 

Nie wiem czy oni to powiezyli jakiejs firmie zewnetrzej czy jak ale, stac ich spokojnie na to aby przygotowac konsole przetestowac czy dzialaja stablilnie z tym co na nich ma byc zainstalowane i heja....

No chyba ze sami jeszcze maja problem ze swoim produktem i poziom ufnosci do niego nie jest za wystarczajacym poziomie ale jesli by tak bylo to powiem slabo bardzo slabo..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×