Skocz do zawartości
kloose

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Sleeping%20Dogs%20PlayStation%204%20i%20

 

Bardzo lubię tą produkcję za świetny klimat, ale za kolejnego kotleta dziękuję... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna na ps3 wbita wraz ze wszystkimi dodatkami, bardzo mi się gra podobała, ale za kolejną grę z podbitą rozdzielczością serdecznie dziękuję. Była akcja hd edition,więc musieli coś wymyśleć aby zrobić skok na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kill-a, tych kotletów to już starczy. Po to kupiłem 4 żeby zajadać się kotletami.. aż szkoda pisać teraz wszyscy robią hyp na kase

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie miałem odruch wymiotny jak przeczytałem dziś newsa na ps3 site od SD .(do samej gry nic nie mam dobra produkcja a i ps4 tak czy siak kupię )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu liczę na kontynuację SD - Triad Wars się to chyba ma nazywać, ale coś cicho się zrobiło na ten temat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając Ubi to zaraz wszystkie Assasyny wypuszczą zremasterowane - kasa się musi zgadzać :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych sandbox'ów...cieszę się że jest Definitive ale nie dam ani grosza.

 

Poczekam aż ktoś kupi na PC i pożyczę za pomocą SFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się podziali nasi zawodowi obrońcy kotletów?

 

Od siebie powiem tylko tyle: :biggrin:

 

Niech ten rok się już kończy, może w 2015 wraz z konkretnymi exami wreszcie zakończy się ta żenada. 

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak niech dalej ida w tym kierunku, dzieki temu nie bede musial kupowac ps4 skoro wszystko moge ograc na ps3, a placic za pare pixelkow wiecej to ja podziekuje... dla mnie "current" gen to jak narazie jedna wielka zenada :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się podziali nasi zawodowi obrońcy kotletów?

 

Od siebie powiem tylko tyle: :biggrin:

 

Niech ten rok się już kończy, może w 2015 wraz z konkretnymi exami wreszcie zakończy się ta żenada.

Nawet obrońcy mają już dość ;)

Niech sobie te kotlety wychodzą, ale obok nowych gier przeznaczonych dla next-genów. A nie w momencie, w którym remastery i to pikselowe badziewie, stanowi większość produkcji dostępnych na nową generację...

Niemniej jednak, ciekawi mnie jak ten odgrzewany kotlet będzie wyglądał - czy różnice między wersją PS3 a PS4 będą tak duże jak w TR, czy raczej "subtelne" jak w TLoU...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak była dobra decyzja aby nie brać PS4 jeszcze w tym roku. Tak miernego początku generacji nie było nigdy. A teraz smażenie kotletów gdzie ten olej już po prostu z tej ilości wyparował. Żałosna ta nowa generacja jak na razie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Pozartowaliscie sobie :) i mysle wystarczy - nie ma co z tego tematu robic tematu kulinarnego.

Niemniej jesli ktos chce podyskutwac o kuchni np wyzszosci drobiu nad swiezym stekiem to mysle ze mozecie kontynuowac tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81093-krwiste-steki-kotlety-odgrzewane-kotlety-indyki-odgrzewane-indyki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest IMO słaba i dziwię się, że postanowili wydać ją ponownie..

 

Czekam na remastered jakichś dobrych produkcji takich jak Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka przednia i polecam każdemu co nie miał z nią styczności. Sam bym może zagrał, ale platyna jest i każdy dodatek ograny także chyba podziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że gra sama w sobie jest świetna, ale serio? Jak ktoś nie grał to na pewno miło spędzi przy niej czas. Kryzys w branży. Niech w końcu będzie już ten 2015r bo widzę, że obecny mija pod hasłem - Kotlet na szybko byleby coś kasiorki wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat moim zdaniem z silnika Sleeping Dogs za dużo się już wycisnąć nie da. O ile wypuszczenie TR miało jeszcze jakiś sens bo tam grafika faktycznie była dużo lepsza to SD mimo całej mojej sympatii dla tej gry to jest skok na kase :D Kupiłem jakiś czas temu wersję PCtową na steamie i jeśli ta gra będzie wyglądać tylko tak jak na PC to moim zdaniem warto tylko jeśli się nie grało na PS3. Sama gra świetna co nie raz już pisałem i dla mnie zdecydowanie deklasuje GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka świetna ale wydawanie tego jako edycja FHD to jakiś żart :D

 

  daliby coś nowego a nie kotlety ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... PC'towcy robią sobie Remastera suwakiem w opcjach graficznych, a konsolowcy lecą do sklepu po nową kopię ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazało, że PeCetowcy znowu będą płakać, jak przy ostatnim TR ;) W tamtym wypadku spodziewali się patcha dodającego efekty z Definitive Edition, ale Crystal Dynamics/Square szybko ucięli spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglem zrozumiec TLoU, sporo osob z maszyn Xboxa przesiadlo sie na PS4 i nie mieli okazji pograc ale kazda inna taka zagrywka to bezczelny skok na kase. SD na pewno nie kupie, do dzis mam na steamie, ograne w full detalach 2 razy, spasuje.

 

Nie kupilem nowej konsoli po to zeby zeby podnosic rozdzielczosc na starych multiplatformowych grach. Kurva bez przesady, ten trend wymyka sie mocno spod kontroli

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×